K-Rauta Ojan Rauta, Raahe

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Rakentajankatu 2, 92100 Raahe
puh. 044 799 7500 044 799 7500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Raahe Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Pauli Hyvärinen, myymäläpäällikkö
044 799 7417 044 799 7417
pauli.hyvarinen@k-rauta.fi
Jaana Antikka, Keskus
044 7997500 044 7997500
jaana.antikka@k-rauta.fi
Tuula Kortessalo, Keskus
044 7997514 044 7997514
Pirjo Jussinniemi, Rakennustarvike
044 7997517 044 7997517
pirjo.jussinniemi@k-rauta.fi
Juha Kaikkonen, Rakennustarvike
044 7997528 044 7997528
juha.kaikkonen@k-rauta.fi
Kari Hietaharju, Sisustus
044 7997560 044 7997560
kari.hietaharju@k-rauta.fi
Pirjo Vähäkangas, Sisustus ja puutarha
044 7997530 044 7997530
pirjo.vahakangas@k-rauta.fi
Minna Virag, Rakennustarvike
044 7997516 044 7997516
minna.virag@k-rauta.fi
Jenna Leino, Sisustus, työväline
044 7997515 044 7997515
jenna.leino@k-rauta.fi
Jarno Ruostetsaari, Työvälineet
044 7997559 044 7997559
jarno.ruostetsaari@k-rauta.fi
Jukka Klaavo, Vapaa-ajan koneet
044 7997525 044 7997525
jukka.klaavo@ojanrauta.com
Kalle Kervinen, Vapaa-ajan koneet
044 7997550 044 7997550
kalle.kervinen@ojanrauta.com
Joonas Kyllönen, Varasto
044 7997537 044 7997537
Jani Kaukko, Vapaa-ajan koneet
044 7997527 044 7997527
jani.kaukko@k-rauta.fi
Jaana Kaartosalo, Varasto
044 7997534 044 7997534
Tarmo Koskenlaine, Varasto
044 7997519 044 7997519
Juho Yliniitty, Yritysmyynti
044 7997541 044 7997541
juho.yliniitty@k-rauta.fi