K-Rauta Orivesi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 17
Maanantai - Perjantai
9 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
Suljettu
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Kivirauta Oy

Yhteystiedot

Kääjäntie 3, 35300 Orivesi
puh. (03) 3143 8700 (03) 3143 8700
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Orivesi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petri Kivinen, kauppias
050 554 9782 050 554 9782
petri.kivinen@k-rauta.fi
Teija Kivinen, kauppias/konttori
050 570 2625 050 570 2625
teija.kivinen@k-rauta.fi
Pasi Selkämaa, Myymäläpäällikkö/Työväline
044 797 7520 044 797 7520
pasi.selkamaa@k-rauta.fi
Juha-Pekka Saarela, Sisustus ja Yritysmyynti
044 797 7522 044 797 7522
juha-pekka.saarela@k-rauta.fi
Mika Putkisaari, LVI + rakennustarvike
044 7977 524 044 7977 524
mika.putkisaari@k-rauta.fi
Tanja Andrejeff, Puutarha
044 797 7526 044 797 7526
tanja.andrejeff@k-rauta.fi
Ari Hoivala, Noutopiha
044 797 7525 044 797 7525
Tuija Lipponen, Konttori
044 797 7502 044 797 7502
tuija.i.lipponen@k-rauta.fi