K-rauta Oulunkylä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai
7 - 16:30
Tiistai
7 - 16:30
Keskiviikko
7 - 16:30
Torstai
7 - 16:30
Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Yhteystiedot

Käskynhaltijantie 10, 00640 Helsinki
puh. 044 700 6500 044 700 6500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-rauta Oulunkylä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kauppias, Jussi Perälä
040 310 1307 040 310 1307
jussi.perala@k-rauta.fi
Kauppias, Minna Perälä
040 310 1309 040 310 1309
minna.perala@k-rauta.fi
Myymäläpäällikkö, Esa Häyry
044 700 6590 044 700 6590
esa.hayry@k-rauta.fi
Rakennustarvike
044 700 6550 044 700 6550
Rakennustarvike, Joni Saukkonen
044 700 6626 044 700 6626
joni.saukkonen@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Jouni Huuskonen
044 700 6653 044 700 6653
jouni.huuskonen@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Igor Junolainen
044 700 6657 044 700 6657
igor.junolainen@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Otto Soinne
044 700 6554 044 700 6554
otto.soinne@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Marko Värtinen
040 737 0354 040 737 0354
marko.vartinen@k-rauta.fi
Sisustus, Petteri Aalto
044 700 6518 044 700 6518
petteri.aalto@k-rauta.fi
Kodin kalustaminen
044 700 6510 044 700 6510
kaluste.oulunkyla@k-rauta.fi
Kodin kalustaminen, Petteri Aalto
044 700 6518 044 700 6518
petteri.aalto@k-rauta.fi
Työväline, Joni Saukkonen
044 700 6626 044 700 6626
joni.saukkonen@k-rauta.fi
Piha ja puutarha, Jori Hurskainen
044 700 6541 044 700 6541
jori.hurskainen@k-rauta.fi
Petra-keittiömyynti, Toni Österberg
050 545 9837 050 545 9837
toni.osterberg@petrakeittiot.fi
Petra-keittiömyynti, Jaana Vaakanainen
044 975 1667 044 975 1667
jaana.vaakanainen@petrakeittiot.fi
Petra-keittiömyynti, Krista Kinnunen
0400 480 437 0400 480 437
krista.kinnunen@petrakeittiot.fi
Ammattiasiakasmyynti
044 700 6560 044 700 6560
Ammattiasiakasmyynti, Arto Karppinen
040 310 1331 040 310 1331
arto.karppinen@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Vesa Saastamoinen
044 700 6553 044 700 6553
vesa.saastamoinen@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Tatu Vallinoja
044 700 6529 044 700 6529
tatu.vallinoja@k-rauta.fi
Konttori, Jaana Auvinen
044 700 6586 044 700 6586
jaana.auvinen@k-rauta.fi
Henkilöstöpäällikkö/ Konttori, Maria Honkonen
044 700 6555 044 700 6555
maria.honkonen@k-rauta.fi
Asennuspalvelupäällikkö Emma Wathén
044 700 6599 044 700 6599
emma.wathen@k-rauta.fi