K-Rauta Passeli

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu
23.12 (Jouluaaton aatto)
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu
23.12 (Jouluaaton aatto)
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Yhteystiedot

Myllyojankatu 11, 24100 Salo
puh. 040 3066200 040 3066200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax 0403 066 249
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Passeli Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Vaihde
040 3066200 040 3066200
Rakennustarvike
040 3066210 040 3066210
Sisustus
040 3066220 040 3066220
Työväline
040 3066230 040 3066230
Piha ja puutarha
040 3066204 040 3066204
Teräsmyynti
040 3066240 040 3066240
Tiina Kaarto-Alanko, Kauppias
040 3066211 040 3066211
tiina.kaarto-alanko@k-rauta.fi
Riku Örling, Myyntipäällikkö
040 3066222 040 3066222
riku.orling@k-rauta.fi
Jarno Kuusisto, Ostaja, Markkinointi ja Viestintä
040 3066226 040 3066226
jarno.kuusisto@k-rauta.fi
Juha Oksanen, Rakennustarvike, Yritysmyynti
040 3066212 040 3066212
juha.oksanen@k-rauta.fi
Arto Salminen, Yritysmyynti
040 3066214 040 3066214
arto.salminen@k-rauta.fi
Harri Jokinen, Rakennustarvike, LVI
040 3066213 040 3066213
harri.jokinen@k-rauta.fi
Tomi Toikka, Rakennustarvike
040 3066216 040 3066216
tomi.toikka@k-rauta.fi
Jussi Savolainen, Rakennustarvike
040 3066218 040 3066218
jussi.savolainen@k-rauta.fi
Esa Oksanen, Sisustus
040 3066223 040 3066223
esa.oksanen@k-rauta.fi
Katariina Koskinen, Sisustus
040 3066224 040 3066224
katariina.koskinen@k-rauta.fi
Julia Rouhiainen, Sisustus, Sisustussuunnittelu
040 3066225 040 3066225
julia.rouhiainen@k-rauta.fi
Virpi Hoikkala, Sisustus
040 3066227 040 3066227
virpi.hoikkala@k-rauta.fi
Valtteri Lehtinen, Työväline
040 3066231 040 3066231
valtteri.lehtinen@k-rauta.fi
Päiviö Kurkola, Työväline
040 3066233 040 3066233
paivio.kurkola@k-rauta.fi
Jesse Kuusisto, Työväline, Rakennustarvike
040 3066235 040 3066235
jesse.kuusisto@k-rauta.fi
Camilla Sampo, Piha ja Puutarha
040 066204 040 066204
camilla.sampo@k-rauta.fi
Ilpo Jalonen, Varastopäällikkö
040 3066294 040 3066294
ilpo.jalonen@k-rauta.fi
Tuukka Iltanen, Varasto
040 3066292 040 3066292
tuukka.iltanen@k-rauta.fi
Jussi Pajunen, Varasto
040 3066291 040 3066291
Juha Andersson, Teräsmyynti
040 3066241 040 3066241
juha.andersson@k-rauta.fi
Hannu Jokinen, Teräsvarasto
040 3066242 040 3066242
Raimo Leppänen, Teräsvarasto
040 3066244 040 3066244
Sari Kautonen, Pääkassa, Konttori
040 066202 040 066202
sari.kautonen@k-rauta.fi
Pirkko Prusi, Konttori
040 3066203 040 3066203
pirkko.prusi@k-rauta.fi
Leena Sorste, Laskutus, Myyntireskontra
040 3066205 040 3066205
leena.sorste@skroy.com
Leena Ojala, Ostoreskontra
040 3066206 040 3066206
leena.ojala@skroy.com
Marjaana Jussilainen, Luotonvalvonta
040 3066288 040 3066288
marjaana.jussilainen@k-rauta.fi