K-Rauta K-maatalous Pudasjärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Tuotantotie 1, 93100 Pudasjärvi
puh. 020 752 8260
fax: (08) 821 722 • Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Pudasjärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jukka Valkola, Kauppias
040 5383 681
jukka.valkola@k-maatalous.fi
Eero Paukkeri, Rakennustarvike/LVI
040 7545 071
eero.paukkeri@k-rauta.fi
Tenho Ylilehto, Sisustus
040-5381626
tenho.ylilehto@k-rauta.fi
Satu Piri-Tihinen, Työvälineet ja pienrauta
040 5389 626
satu.piri-tihinen@rautia.fi
Timo Ahonen, Konekauppa ja maatalous
040 5870 856
timo.ahonen@k-maatalous.fi
Arvo Suonperä,  Varasto
040 5387 845
Arto Hiltunen, Varasto
040 5382 798
Jaana Valkola, Talous/kassa/ laskutus
040 5384 801
jaana.valkola@k-rauta.fi