K-Rauta Rautapertti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu

Yhteystiedot

Kartanonkatu 12, 55120 Imatra
puh. 020 7000 300 020 7000 300
Puheluhinnat 020-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta: 8,28 snt / puhelu + 7 snt / min, matkapuhelimesta: 8,28 snt / puhelu + 17 snt / min. (alv. 24 %). Puhelun hinta matkapuhelinliittymiin määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rautapertti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Meiltä löydät myös kaikki kodinkoneet; astianpesukoneet, pyykinpesukoneet, liedet, jääkaapit, pakastimet.
Tervetuloa tutustumaan kodinkoneosastoomme!

Nyt kannattaa vaihtaa vanha liesi uuteen! Kaikkiin liesiin kuljetus ja asennus sekä vanhan lieden poisvienti kaupan päälle!
(Kaupunkialue max. 20 km)
Tarjous voimassa 22.12.2017 asti

Henkilöstö

Ismo Lahtela, kauppias
0400 552 357 0400 552 357
ismo.lahtela@k-rauta.fi
Riitta Ilvonen, myymäläpäällikkö
020 7000 332 020 7000 332
040 508 9782
riitta.ilvonen@k-rauta.fi
Antti Soljasalo, talomyynti
020 7000 366 020 7000 366
0400 407446
antti.soljasalo@k-rauta.fi
Anne Koljonen, Svetlana Töns, kassa
020 7000 320 020 7000 320
Juha Wallenius, osastopäällikkö, ammattiasiakasmyynti
020 7000 345 020 7000 345
juha.wallenius@k-rauta.fi
Sampsa Varis, ammattiasiakasmyynti
020 7000 325 020 7000 325
sampsa.varis@k-rauta.fi
Marko Loukkaanhuhta, osastopäällikkö, rakennustarvike
020 7000 353 020 7000 353
marko.loukkaanhuhta@k-rauta.fi
Antti Markkanen, rakennustarvike, asennuspalvelu
020 7000 341 020 7000 341
antti.markkanen@k-rauta.fi
Kai Paavilainen, rakennustarvike
020 7000 346 020 7000 346
kai.paavilainen@k-rauta.fi
Lasse Penttinen, lvi ja rakennustarvike
020 7000 334 020 7000 334
lasse penttinen@k-rauta.fi
Veli-Matti Kymäläinen, lvi ja rakennustarvike
020 7000 349 020 7000 349
veli-matti.kymalainen@k-rauta.fi
Sakke Pokkinen, osastopäällikkö, työväline
020 7000 340 020 7000 340
sakke.pokkinen@k-rauta.fi
Ari Kiisseli, työväline
020 7000 354 020 7000 354
ari.kiisseli@k-rauta.fi
Niko Järvelä, työväline
020 7000 356 020 7000 356
niko.jarvela@k-rauta.fi
Juha-Pekka Rinkinen, osastopäällikkö, sisustaminen
020 7000 352 020 7000 352
juha-pekka.rinkinen@k-rauta.fi
Noora Hänninen, sisustaminen, sisustusneuvonta, asennuspalvelu
020 7000 358 020 7000 358
noora.hanninen@k-rauta.fi
Galina Suikki, sisustaminen
020 7000 328 020 7000 328
galina.suikki@k-rauta.fi
Johanna Taraneva,  sisustaminen
020 7000 330 020 7000 330
johanna.taraneva@k-rauta.fi
Simo Liukka, sisustaminen
020 7000 363 020 7000 363
simo.liukka@k-rauta.fi
Mari Pajari, keittiömyynti
020 7000 348 020 7000 348
040 593 1574
mari.a.pajari@k-rauta.fi
Soili Nylander, osastopäällikkö, kodin kalustaminen
020 7000 324 020 7000 324
soili.nylander@k-rauta.fi
Tuukka Järvelä, kodin kalustaminen
020 7000 342 020 7000 342
tuukka.jarvela@k-rauta.fi
Katja Stepanova, kodin kalustaminen
020 7000 335 020 7000 335
katja.stepanova@k-rauta.fi
Sari Ojala, piha ja puutarha
020 7000 351 020 7000 351
sari.ojala@k-rauta.fi
Anja Suoknuuti, piha ja puutarha
020 7000 331 020 7000 331
anja.suoknuuti@k-rauta.fi
Tuula Leiniäinen, osastopäällikkö, konttori
020 7000 326 020 7000 326
tuula.leiniainen@k-rauta.fi
Kirsi Maksimainen, konttori
020 7000 336 020 7000 336
kirsi.maksimainen@k-rauta.fi
Tapio Räihä, osastopäällikkö, varasto ja kuljetukset
020 7000 327 020 7000 327
varasto,imatra@k-rauta.fi
Olli Stenberg, varasto ja kuljetukset
020 7000 343 020 7000 343
varasto.imatra@k-rauta.fi
Risto Marttinen, varasto ja kuljetukset
020 7000 362 020 7000 362
risto.marttinen@k-rauta.fi
Igor Bojko, varasto ja kuljetukset
020 7000 364 020 7000 364
varasto.imatra@k-rauta.fi
Mikko Ovaska, varasto ja kuljetukset
020 7000 350 020 7000 350
varasto.imatra@k-rauta.fi
Päivi Koivistoinen, tavaran vastaanotto
020 7000 329 020 7000 329
paivi.koivistoinen@k-rauta.fi
Sari Pöntinen, tuotepäällikkö
020 7000 338 020 7000 338
sari.pontinen@k-rauta.fi
Tanja Raikaslehto, markkinointivastaava
020 7000 333 020 7000 333
tanja.raikaslehto@k-rauta.fi