K-Rauta Rautapertti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kartanonkatu 12, 55120 Imatra
puh. 020 7000 300
Puheluhinnat 020-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta: 8,28 snt / puhelu + 7 snt / min, matkapuhelimesta: 8,28 snt / puhelu + 17 snt / min. (alv. 24 %). Puhelun hinta matkapuhelinliittymiin määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rautapertti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ismo Lahtela, kauppias
0400 552 357
ismo.lahtela@k-rauta.fi
Riitta Ilvonen, myymäläpäällikkö
020 7000 332
040 508 9782
riitta.ilvonen@k-rauta.fi
Antti Soljasalo, talomyynti
020 7000 366
0400 407446
antti.soljasalo@k-rauta.fi
Anne Koljonen, Svetlana Töns, kassa
020 7000 320
Juha Wallenius, osastopäällikkö, ammattiasiakasmyynti
020 7000 345
juha.wallenius@k-rauta.fi
Sampsa Varis, ammattiasiakasmyynti
020 7000 325
sampsa.varis@k-rauta.fi
Marko Loukkaanhuhta, osastopäällikkö, rakennustarvike
020 7000 353
marko.loukkaanhuhta@k-rauta.fi
Antti Markkanen, rakennustarvike, asennuspalvelu
020 7000 341
antti.markkanen@k-rauta.fi
Kai Paavilainen, rakennustarvike
020 7000 346
kai.paavilainen@k-rauta.fi
Lasse Penttinen, lvi ja rakennustarvike
020 7000 334
lasse penttinen@k-rauta.fi
Veli-Matti Kymäläinen, lvi ja rakennustarvike
020 7000 349
veli-matti.kymalainen@k-rauta.fi
Sakke Pokkinen, osastopäällikkö, työväline
020 7000 340
sakke.pokkinen@k-rauta.fi
Ari Kiisseli, työväline
020 7000 354
ari.kiisseli@k-rauta.fi
Niko Järvelä, työväline
020 7000 356
niko.jarvela@k-rauta.fi
Juha-Pekka Rinkinen, osastopäällikkö, sisustaminen
020 7000 352
juha-pekka.rinkinen@k-rauta.fi
Noora Hänninen, sisustaminen, sisustusneuvonta, asennuspalvelu
020 7000 358
noora.hanninen@k-rauta.fi
Galina Suikki, sisustaminen
020 7000 328
galina.suikki@k-rauta.fi
Johanna Taraneva,  sisustaminen
020 7000 330
johanna.taraneva@k-rauta.fi
Simo Liukka, sisustaminen
020 7000 363
simo.liukka@k-rauta.fi
Mari Pajari, keittiömyynti
020 7000 348
040 593 1574
mari.a.pajari@k-rauta.fi
Soili Nylander, osastopäällikkö, kodin kalustaminen
020 7000 324
soili.nylander@k-rauta.fi
Tuukka Järvelä, kodin kalustaminen
020 7000 342
tuukka.jarvela@k-rauta.fi
Katja Stepanova, kodin kalustaminen
020 7000 335
katja.stepanova@k-rauta.fi
Sari Ojala, piha ja puutarha
020 7000 351
sari.ojala@k-rauta.fi
Anja Suoknuuti, piha ja puutarha
020 7000 331
anja.suoknuuti@k-rauta.fi
Tuula Leiniäinen, osastopäällikkö, konttori
020 7000 326
tuula.leiniainen@k-rauta.fi
Kirsi Maksimainen, konttori
020 7000 336
kirsi.maksimainen@k-rauta.fi
Eija Luukkonen, konttori
020 7000 337
eija.luukkonen@k-rauta.fi
Tapio Räihä, osastopäällikkö, varasto ja kuljetukset
020 7000 327
varasto,imatra@k-rauta.fi
Olli Stenberg, varasto ja kuljetukset
020 7000 343
varasto.imatra@k-rauta.fi
Risto Marttinen, varasto ja kuljetukset
020 7000 362
risto.marttinen@k-rauta.fi
Igor Bojko, varasto ja kuljetukset
020 7000 364
varasto.imatra@k-rauta.fi
Mikko Ovaska, varasto ja kuljetukset
020 7000 350
varasto.imatra@k-rauta.fi
Päivi Koivistoinen, tavaran vastaanotto
020 7000 329
paivi.koivistoinen@k-rauta.fi
Sari Pöntinen, tuotepäällikkö
020 7000 338
sari.pontinen@k-rauta.fi
Tanja Raikaslehto, markkinointivastaava
020 7000 333
tanja.raikaslehto@k-rauta.fi