K-Rauta Riihimäki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
6 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
6 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Konepajankatu 1, 11710 Riihimäki
puh. 010 820 8300 010 820 8300
fax 019-751 559 Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon    050 439 8158, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Riihimäki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Esa Koskinen, myymäläpäällikkö, rakennustarvike ja LVI
040 701 9605 040 701 9605
esa.koskinen@k-rauta.fi
Joni Isopahkala, rakennustarvike, LVI
050 301 2846 050 301 2846
joni.isopahkala@k-rauta.fi
Tommi Kallio, rakennustarvike, LVI
040 839 4505 040 839 4505
tommi.kallio@k-rauta.fi
Marjo Torikka, osastopäällikkö, sisustus, kodin kalustaminen ja työväline
050 432 6134 050 432 6134
marjo.torikka@k-rauta.fi
Tarja Heikkinen, sisustus, kodin kalustaminen
050 432 6147 050 432 6147
tarja.heikkinen@k-rauta.fi
Sini Pirinen, sisustus, kodin kalustaminen, työvaatteet
040 083 8163 040 083 8163
sini.pirinen@k-rauta.fi
Eero Kuitunen, työväline ja  pienrauta, puutarhakoneet
040 839 4501 040 839 4501
eero.kuitunen@k-rauta.fi
Tuomas Hänninen, työväline ja pienrauta
040 839 4550 040 839 4550
tuomas.hanninen@k-rauta.fi
Arto Uusitie, varastopäällikkö, ulkomyymälä ja kuljetukset
050 432 6125 050 432 6125
Ville Pasuri, ulkomyymälä ja kuljetukset
050 301 2845 050 301 2845
Olli Pönni, ulkomyymälä ja kuljetukset
050 331 4197 050 331 4197
Jenni Pylvänen, kassa
010 820 8300 010 820 8300
jenni.pylvanen@k-rauta.fi
Satu Laakso, piha ja puutarha
050 441 0793 050 441 0793
satu.laakso@k-rauta.fi
Hannu Valkonen, logistiikka
050 4326156 050 4326156
hannu.valkonen@k-rauta.fi
Sanna Torikka, konttori
050 573 9028 050 573 9028
sanna.torikka@k-rauta.fi
Marja Hautamäki, kauppias, konttori
0400 899 862 0400 899 862
marja.hautamaki@k-rauta.fi
Vesa Hautamäki, kauppias
050 436 0000 050 436 0000
vesa.hautamaki@k-rauta.fi