K-Rauta Riihimäki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Konepajankatu 1, 11710 Riihimäki
puh. 010 820 8300 010 820 8300
fax 019-751 559 Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon    050 439 8158, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Riihimäki Facebook

Kauppias tiedottaa

  • Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Esa Koskinen, myymäläpäällikkö, rakennustarvike ja LVI
040 701 9605 040 701 9605
esa.koskinen@k-rauta.fi
Jari Kuntsi, rakennustarvike, LVI
050 540 4926 050 540 4926
jari.kuntsi@k-rauta.fi
Pauli Lehtonen, rakennustarvike, LVI
050 301 2846 050 301 2846
pauli.lehtonen@k-rauta.fi
Marjo Torikka, osastopäällikkö, sisustus, kodin kalustaminen ja työväline
050 432 6134 050 432 6134
marjo.torikka@k-rauta.fi
Tarja Heikkinen, sisustus, kodin kalustaminen
050 432 6147 050 432 6147
tarja.heikkinen@k-rauta.fi
Eero Kuitunen, työväline ja  pienrauta, puutarhakoneet
040 839 4501 040 839 4501
eero.kuitunen@k-rauta.fi
Arto Uusitie, varastopäällikkö, ulkomyymälä ja kuljetukset
050 432 6125 050 432 6125
Ville Pasuri,   ulkomyymälä ja kuljetukset
050 301 2845 050 301 2845
Sanna Torikka,      piha ja puutarha
050 441 0793 050 441 0793
sanna.torikka@k-rauta.fi
Jenni Pylvänen, kassa, piha ja puutarha
010 820 8300 010 820 8300
jenni.pylvanen@k-rauta.fi
Hannu Valkonen, logistiikka
050 4326156 050 4326156
hannu.valkonen@k-rauta.fi
Marja Hautamäki, kauppias, konttori
050 573 9028 050 573 9028
marja.hautamaki@k-rauta.fi
Vesa Hautamäki, kauppias
050 436 0000 050 436 0000
vesa.hautamaki@k-rauta.fi