K-Rauta Riihimäki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Konepajankatu 1, 11710 Riihimäki
puh. 010 820 8300
fax 019-751 559 Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon    050 439 8158, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Riihimäki Facebook

Kauppias tiedottaa

  • Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Esa Koskinen, myymäläpäällikkö, rakennustarvike ja LVI
040 701 9605
esa.koskinen@k-rauta.fi
Jari Kuntsi, rakennustarvike, LVI
050 540 4926
jari.kuntsi@k-rauta.fi
Pauli Lehtonen, rakennustarvike, LVI
050 301 2846
pauli.lehtonen@k-rauta.fi
Voitto Manninen, rakennustarvike, LVI
040 839 4502
voitto.manninen@k-rauta.fi
Marjo Torikka, osastopäällikkö, sisustus, kodin kalustaminen ja työväline
050 432 6134
marjo.torikka@k-rauta.fi
Tarja Heikkinen, sisustus, kodin kalustaminen
050 432 6147
tarja.heikkinen@k-rauta.fi
Eero Kuitunen, työväline ja  pienrauta
040 839 4501
eero.kuitunen@k-rauta.fi
Kari Kylänpää, pienrauta, työväline, työvaatteet
0400 838 163
kari.kylanpaa@k-rauta.fi
Arto Uusitie, varastopäällikkö, ulkomyymälä ja kuljetukset
050 432 6125
Ville Pasuri,   ulkomyymälä ja kuljetukset
050 301 2845
Sanna Torikka,      piha ja puutarha
050 441 0793
sanna.torikka@k-rauta.fi
Jenni Pylvänen, kassa, piha ja puutarha
010 820 8300
jenni.pylvanen@k-rauta.fi
Hannu Valkonen, logistiikka
050 4326156
hannu.valkonen@k-rauta.fi
Marja Hautamäki, kauppias, konttori
050 573 9028
marja.hautamaki@k-rauta.fi
Vesa Hautamäki, kauppias
050 436 0000
vesa.hautamaki@k-rauta.fi