K-Rauta Riihimäki

K-Rauta Riihimäki

Yhteystiedot

Konepajankatu 1, 11710 Riihimäki
puh. 010 820 8300
fax 019-751 559 Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon    050 439 8158, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-19
9-15
suljettu

Kauppias tiedottaa

  • Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Vesa Hautamäki, kauppias
050 436 0000
vesa.hautamaki@k-rauta.fi
Esa Koskinen, myymäläpäällikkö, rakennustarvike ja LVI
040 701 9605
esa.koskinen@k-rauta.fi
Marjo Torikka, osastopäällikkö, sisustus ja työväline
050 432 6134
marjo.torikka@k-rauta.fi
Tarja Heikkinen, kodin kalustaminen
050 432 6147
tarja.heikkinen@k-rauta.fi
Eero Kuitunen, työväline ja  pienrauta
040 839 4501
eero.kuitunen@k-rauta.fi
Sanna Torikka, piha ja puutarha
050 441 0793
sanna.torikka@k-rauta.fi
Jenni Pylvänen, kassa, piha ja puutarha
010 820 8300
jenni.pylvanen@k-rauta.fi
Arto Uusitie, ulkomyymälä ja kuljetukset
050 432 6125
Hannu Valkonen, logistiikka
050 4326156
hannu.valkonen@k-rauta.fi
Marja Hautamäki, kauppias, konttori
050 573 9028
marja.hautamaki@k-rauta.fi