K-Rauta Seinäjoki

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
11 - 15

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 15
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
Suljettu

Yhteystiedot

Välskärinkatu 9, 60320 Seinäjoki
puh. 064207600
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajanliittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Seinäjoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ilkka Takala, Myymäläesimies
0504686496
ilkka.takala@k-rauta.fi
Veli Saari, Rakennustarvike osastopäällikkö
0447071802
veli.saari@k-rauta.fi
Jorma Välimäki, Sisustus ja kodinkalustaminen osastopäällikkö
0440199634
jorma.valimaki@k-rauta.fi
Ari-Pekka Niinistö, Työväline osastopäällikkö
0503084050
ari-pekka.niinisto@k-rauta.fi
Heli Juurakko, Asennus- ja suunnittelupalveluvastaava/ Keittiökalustemyynti
0447917967
heli.juurakko@k-rauta.fi
Päivi Nevanpää, Inaria -kalustesuunnittelija
0458416996
inariastudio.seinajoki@inaria.fi
Toni Hakorinta, Noutopiha-/Varastopäällikkö
0447917970
toni.hakorinta@k-rauta.fi
Mika Mäki-Knuuttila, Talomyynti & Takkamyynti/Energiaosaaja
0405244258
mika.maki-knuuttila@k-rauta.fi
Pekka Kuusisaari, Ammattiasiakasmyynti
0447917975
pekka.kuusisaari@k-rauta.fi
Janne Lähdeaho, Ammattiasiakasmyynti
0400864122
janne.lahdeaho@k-rauta.fi
Riikka Kuja-Luopa-Lindroos, Konttoripäällikkö/Laskutus
0447917980
riikka.kuja-luopa-lindroos@k-rauta.fi
Mia Posti, Myymälämarkkinointi
0442990461
mia.posti@k-rauta.fi
Hannu Karvala, Rakennustarvikemyyjä
0445729092
hannu.karvala@k-rauta.fi
Eerik Tuominen, Rakennustarvikemyyjä
0503887808
eerik.tuominen@k-rauta.fi
Jani Mäkynen, Työvälinemyyjä
0447071801
jani.makynen@k-rauta.fi
Marko Luomaluhta, Sisustusmyyjä
0442990413
marko.luomaluhta@k-rauta.fi
Riitta Rajala, Sisustusmyyjä
0447917974
riitta.rajala@k-rauta.fi
Juha-Matti Malmimäki, Sisustusmyyjä
0405493469
juha-matti.malmimaki@k-rauta.fi
Ritva Rauman, Kassatyöntekijä
064207600
Timo Elenius, Piha- ja puutarhamyyjä
0447917966
timo.elenius@k-rauta.fi
Timo Haapamäki, Noutopiha/Varastotyöntekijä
0447917971
timo.haapamaki@k-rauta.fi
Ilkka Katila, Noutopiha/Varastotyöntekijä
0447917969
ilkka.katila@k-rauta.fi
Iiro Takala, Kauppias
iiro.takala@k-rauta.fi