K-Rauta Seinäjoki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 15
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

K-rauta Seinäjoki

Yhteystiedot

Välskärinkatu 9, 60320 Seinäjoki
puh. +35864207600 +35864207600
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajanliittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Seinäjoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Veli Saari, Rakennustarvike osastopäällikkö
+358447071802 +358447071802
veli.saari@k-rauta.fi
Jorma Välimäki, Sisustus ja kodinkalustaminen osastopäällikkö
Jorma Välimäki, Sisustus ja kodinkalustaminen osastopäällikkö
+358440199634 +358440199634
jorma.valimaki@k-rauta.fi
Ari-Pekka Niinistö, Työväline osastopäällikkö
Ari-Pekka Niinistö, Työväline osastopäällikkö
+358503084050 +358503084050
ari-pekka.niinisto@k-rauta.fi
 Heli Juurakko, Asennus- ja suunnittelupalveluvastaava/ Keittiökalustemyynti
Heli Juurakko, Asennus- ja suunnittelupalveluvastaava/ Keittiökalustemyynti
+358447917967 +358447917967
heli.juurakko@k-rauta.fi
Toni Hakorinta, Noutopiha-/Varastopäällikkö
Toni Hakorinta, Noutopiha-/Varastopäällikkö
+358447917970 +358447917970
toni.hakorinta@k-rauta.fi
 Pekka Kuusisaari, Ammattiasiakasmyynti
Pekka Kuusisaari, Ammattiasiakasmyynti
+358447917975 +358447917975
pekka.kuusisaari@k-rauta.fi
Janne Lähdeaho, Ammattiasiakasmyynti/Procenter
+358400864122 +358400864122
janne.lahdeaho@k-rauta.fi
Eerik Tuominen, Rakennustarvikemyyjä
Eerik Tuominen, Rakennustarvikemyyjä
+358503387808 +358503387808
eerik.tuominen@k-rauta.fi
Jari Keski-Heikkilä, Rakennustarvikemyyjä
+358405121057 +358405121057
jari.keski-heikkila@k-rauta.fi
Jani Mäkynen, Työvälinemyyjä
+358447071801 +358447071801
jani.makynen@k-rauta.fi
Juuso Purola, Työvälinemyyjä
Juuso Purola, Työvälinemyyjä
+358405121168 +358405121168
juuso.purola@k-rauta.fi
Marko Luomaluhta, Sisustusmyyjä
0442990413 0442990413
marko.luomaluhta@k-rauta.fi
Riitta Rajala, Sisustusmyyjä
0447917974 0447917974
riitta.rajala@k-rauta.fi
Juha-Matti Malmimäki, Sisustusmyyjä
0405493469 0405493469
juha-matti.malmimaki@k-rauta.fi
Timo Elenius, Piha- ja puutarhamyyjä
0447917966 0447917966
timo.elenius@k-rauta.fi
Timo Haapamäki, Noutopiha/Varastotyöntekijä
0447917971 0447917971
timo.haapamaki@k-rauta.fi
Ilkka Katila, Noutopiha/Varastotyöntekijä
0447917969 0447917969
ilkka.katila@k-rauta.fi
Makus Pasanen, Varastotyöntekijä
+358405121288 +358405121288
Marko Meskanen, Varastotyöntekijä
+358405120976 +358405120976
Esa Köykkä, Kuljetuspalvelu
+358447917960 +358447917960
Antti Mäki, Talomyynti
+358405959200 +358405959200
antti.maki@k-rauta.fi
Mia Posti, Myymälämarkkinointi
0442990461 0442990461
mia.posti@k-rauta.fi
Ritva Rauman, Kassatyöntekijä
064207600 064207600
Riikka Kuja-Luopa-Lindroos, Konttoripäällikkö/Laskutus
0447917980 0447917980
riikka.kuja-luopa-lindroos@k-rauta.fi
Iiro Takala, Kauppias
iiro.takala@k-rauta.fi