K-Rauta Vaasa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Myllärinkatu 1-3 / Mjölnaregatan 1-3, 65100 Vaasa / Vasa
puh. 020 798 9300 020 798 9300
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Vaasa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Rakennustarvike ja LVI
020-7989 300 020-7989 300
Sisustus - Inredning
020-7989 320 020-7989 320
Työväline - Verktyg
020-7989 330 020-7989 330
Stefan Öling, Rak&LVI - Bygg/VVS
044-320 32 63 044-320 32 63
stefan.oling@k-rauta.fi
Timo Kangasluoma, Rak&LVI - Bygg&VVS
044-320 32 61 044-320 32 61
timo.kangasluoma@k-rauta.fi
Sami Rantala, Rak&LVI - Bygg&VVS
045-274 45 01 045-274 45 01
sami.rantala@k-rauta.fi
Kai Naukkarinen, Yritysmyynti/Företagsförsäljning
044-320 32 51 044-320 32 51
kai.naukkarinen@k-rauta.fi
Markus Rönnlund, Yritysmyynti/Företagsförsäljning
044-320 32 54 044-320 32 54
markus.ronnlund@k-rauta.fi
Emil Sparv, Yritysmyynti/Företagsförsäljning
044-320 32 67 044-320 32 67
emil.sparv@k-rauta.fi
Tuija Kultti, Keittiömyynti - Köksförsäljning
040-712 50 17 040-712 50 17
tuija.kultti@petrakeittiot.fi
Mika Mäki-Knuuttila, Talomyynti - Husförsäljning
040-524 42 58 040-524 42 58
mika.maki-knuuttila@k-rauta.fi
Kuljetukset - Transporter
045-318 95 57 045-318 95 57
Jukka Karvonen, talouspäällikkö, konttori
044-320 32 57 044-320 32 57
jukka.karvonen@k-rauta.fi
Magnus Nordlund, Konttori - Kontor
044-320 32 53 044-320 32 53
magnus.nordlund@k-rauta.fi
Timo Nurmeksela, Osto/Inköp
044-320 32 52 044-320 32 52
timo.nurmeksela@k-rauta.fi
Kari Manninen, Osto/Inköp
044-332 35 15 044-332 35 15
kari.manninen@k-rauta.fi
Joakim Forss, Kauppias - Köpman
044-320 38 82 044-320 38 82
joakim.forss@k-rauta.fi