K-Rauta Vaasa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Myllärinkatu 1-3 / Mjölnaregatan 1-3, 65100 Vaasa / Vasa
puh. 020 798 9300
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Vaasa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Joakim Forss, kauppias
044-320 38 82
joakim.forss@k-rauta.fi
Rakennustarvike ja LVI
020-7989 300
Stefan Öling, rakennustarvike
044-320 32 63
stefan.oling@k-rauta.fi
Sisustus
020-7989 320
sisustus.vaasa@k-rauta.fi
Tuija Kultti, keittiömyynti
040-712 50 17
tuija.kultti@petrakeittiot.fi
Perttu Hannuksela, keittiömyynti
050-537 36 78
perttu.hannuksela@petrakeittiot.fi
Työväline
020-7898 330
tyovaline.vaasa@k-rauta.fi
Mika Mäki-Knuuttila, talomyynti
040-5244 258
mika.maki-knuuttila@k-rauta.fi
Kai Naukkarinen, yritysmyynti
044-320 32 51
kai.naukkarinen@k-rauta.f
Kuljetukset
045-3189 557
Jukka Karvonen, talouspäällikkö, konttori
044-320 32 57
jukka.karvonen@k-rauta.fi