K-Rauta K-maatalous Vieremä

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Vieremäntie 6, 74200 Vieremä
puh. 050 579 0204 050 579 0204
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Vieremä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557 040 553 1557
harri.heiskanen@k-rauta.fi
Arto Heiskanen, kauppias
0400 677 896 0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi
Jussi Honkajärvi, rakennustarvike, LVI
050 579 0202 050 579 0202
jussi.honkajarvi@k-rauta.fi
Juha Tikkunen, Sisustus, kodinkoneet, suojaimet
050 579 0203 050 579 0203
juha.tikkunen@k-rauta.fi
Mikko Heiskanen, Työvälineet, pienkoneet, helat
050 579 0201 050 579 0201
mikko.heiskanen@k-rauta.fi
Topi Tiikkainen, Vehkapuu-kalusteet
050 562 9085 050 562 9085
topi.tiikkainen@k-rauta.fi
Sirkku Hiltunen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
050 579 0204 050 579 0204
sirkku.hiltunen@k-rauta.fi
Asko Kauhanen, Maatalouskoneet
0400 377 894 0400 377 894
asko.kauhanen@k-maatalous.fi
Tarmo Vornanen, Maatila- ja tuotantotarvikkeet
040 575 5075 040 575 5075
tarmo.vornanen@k-maatalous.fi
Toni Kattainen, Varastopalvelut
050 579 0205 050 579 0205
sirkku.hiltunen@k-rauta.fi
Riku Niskanen, Varastopalvelut
050 579 0206 050 579 0206
sirkku.hiltunen@k-rauta.fi
Satu Kumpulainen, Rahoitukset, kirjanpito, perintä
050 579 0207 050 579 0207
satu.kumpulainen@k-rauta.fi
Hanne Heiskanen, Laskutus
040 745 7875 040 745 7875
hanne.heiskanen@k-rauta.fi
Ritva Nivalainen, Konttoritoiminnot, kassa, perintä
050 579 2227 050 579 2227
ritva.nivalainen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
050 587 1985 050 587 1985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Päivi Ruotsalainen, laskutus ja laskuntarkistus
050 579 0208 050 579 0208
paivi.ruotsalainen@k-rauta.fi