K-Rauta Skanssi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
12 - 16

Yhteystiedot

Mustionkatu 1, 20750 Turku
puh. 02 2600 600
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan liittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Skanssi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Huunonen, kauppias
02 2600 600
juha.huunonen@k-rauta.fi
Keskus / info
02 2600 600
skanssi@k-rauta.fi
Jari Luotonen, myyntipäällikkö rakennustarvike
040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi
Kai Niemi, myyntipäällikkö sisustus
02 2600 627
kai.niemi@k-rauta.fi
Jari Luotonen, myyntipäällikkö työväline
040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi
Kai Niemi, myyntipäällikkö puutarha
02 2600 627
kai.niemi@k-rauta.fi
Markus Ungern, keittiömyynti
040 765 3349
markus.ungern@k-rauta.fi
Jari Lammi, talomyynti
050 0225 292
jari.lammi@k-rauta.fi
Sami Wuorio, myyntipäällikkö Pro center
044 7108 467
sami.wuorio@k-rauta.fi
Mika Siltanen, Remonttipalvelu
044 7108 626
mika.siltanen@k-rauta.fi