Akkuruohonleikkuri Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 2x4,0Ah
BOSCH GREEN
  • Tuotenumero: 502568783
  • EAN-koodi: 4059952658094
Boschin tehokas akkuruohonleikkuri suurten nurmialueiden leikkaamiseen. Syneon-teknologia säätää virransyöttöä. ErgoFlex-kahva sekä helposti säädettävä leikkuukorkeus 25–80 mm. Mukana 2 x 4 Ah:n akkua ja laturi.
  • leikkuuleveys: 44 cm
  • leikkuukorkeus: 25–80 mm
  • keruusäiliö: 50 litraa
  • mukana 2 x 4,0 Ah:n akut
Lue koko tuotekuvausKatso liitetiedostot
Löydä pihallesi sopiva ruohonleikkuri K-Raudan apurin avulla!
Tämä työkalu vaatii mainonnan kohdentamisevästeiden hyväksymisen.
1 tuotetta
Toimitus
Ei ostettavissa verkosta
Myymäläsaatavuus
Tilaustuote
  • Tuotenumero: 502568783
  • EAN-koodi: 4059952658094
Boschin tehokas AdvancedRotak 36V-44-750 -akkuruohonleikkuri sopii suurten nurmialueiden leikkaamiseen. Ruohonleikkuu sujuu vaivattomasti ja miellyttävästi ErgoSlide-kahvojen ansiosta. ProSilence-moottori hiljentää melua jopa 30 %, ja suodattaa häiritsevät äänet pois. Ruohonleikkurissa on helppo 7-portainen 25–80 mm:n leikkuukorkeudensäätö, ja 440 mm:n leikkuuleveys. Syneon-teknologia säätää virransyöttöä varmistaen optimaalisen tehon ja akun pitkän käyttöajan. Karkaistu ja terävä LeafCollect -terästerä leikkaa ruohon sekä kerää lehdet 50 litran keruusäiliöön. Akkuruohonleikkuri on osa 36 V Power For All -akkujärjestelmää: yksi akku sopii kaikkiin 36 V:n työkaluihin ja puutarhatyökaluihin. Toimitukseen sisältyy 2 x 4 Ah:n akkua ja laturi. Tekniset tiedot: • jännite: 36 V • akun yhteensopivuus: 36V Power For All • leikkuuleveys: 44 cm • suositeltava nurmikon pinta-ala: maks. 750 m² • leikkuujärjestelmä: veitsiterä • keruusäiliön tilavuus: 50 l • leikkuukorkeus: 25–80 mm • leikkuukorkeuden säätö: 7-portainen • tuotteen mitat: P 131 x L 47 x K 108 cm • tuotteen paino: 18 kg