Yksityiskohtainen kuvaus löytyy Tuotteen kuvaus -maamerkistä
Saumaushiekka Rudus harmaa 0-1mm 25kg
RUDUSTuotenumero: 502557229EAN-koodi: 6438256051844
Harmaa hienojakoinen saumaushiekka kiveysten ja laatoitusten saumaamiseen. Säkkikoko 25 kg/säkki. Riitoisuus 80 mm paksuille pihakiville n. 5 m²/säkki, 60 mm paksuille pihakiville n. 7 m²/säkki. Lavalla 42 säkkiä.
15,95€/Säkki
0,64€/kg
Tuotenumero: 502557229EAN-koodi: 6438256051844
Ominaisuudet: • väri: harmaa • raekoko: 0-1 mm • materiaali: hienojakoinen saumaushiekka • käyttökohteet: kiveysten ja laatoitusten saumaaminen • riittoisuus: - 80 mm paksuille pihakiville noin 5 m²/säkki - 60 mm paksuille pihakiville noin 7 m²/säkki • tuotteen paino/kpl (Kg): 25 • määrä lavalla (Kpl): 42 • määrä lavalla (M2): 42 • lavan paino (Kg): 1050
Toiset ostivat myös
Asennushiekka Rudus 0-8mm 900kg
129€/kpl
0,14€/kg
Porraskivi Rudus Askel 130 harmaa l=800
47,95€/kpl
Tuote
- Paino
- 25 kg
- Toimittajan ilmoittama alkuperämaa
- Suomi
- Väri
- Harmaa
- Materiaali
- Betoni
- Tyyppi
- Betoni
Pakkaus
- Paino
- 25 kg
- Nettosisältö
- 25 kg
- Korkeus
- 10 cm
- Pituus
- 45 cm
- Leveys
- 30 cm
Vastuullinen osapuoli
- Rudus Oy
- PL 42, 00381 Helsinki
- https://www.rudus.fi/yhteystiedot
Tuotteen hiilijalanjälki
- Datan lähde
- Geneerinen
- Hiilijalanjäljen ilmoitettu myyntiyksikkö
- Säkki
- Arvot muodossa
- kg CO₂eq
- A1-A3 kokonaisarvo myyntiyksikölle
- 0.1
- A1-A3 kokonaisarvo / KGM
- 0.004
Ympäristötiedot
Lisää mielenkiintoisia tuotteita sinulle
Saumaushiekka Rudus ruskea 0,2-1mm 40kg
Asennushiekka Lakka, suursäkki 800kg (0-8mm)
Asennushiekka Siisti Piha 250 kg
Asennushiekka Siisti Piha 250 kg
96€/Säkki
0,38€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle
Asennushiekka Siisti Piha 500 kg
Asennushiekka Siisti Piha 500 kg
109€/Säkki
0,22€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle