K-Rauta 75 Vantaa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Vanha Porvoontie 243, 01380 Vantaa
puh. 020 775 7575 020 775 7575
fax. 0207 75 75 86. 0207-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puhelu + lankaliittymästä 7,00 snt/min ja matkapuhelimesta 17,00 snt/min. sis alv.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta 75 Vantaa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ismo Penttinen, kauppias
0207 75 75 00 0207 75 75 00
040 760 9999
ismo.penttinen@k-rauta.fi
Juha Penttinen, yritysmyynti
0207 75 75 33 0207 75 75 33
juha.penttinen@k-rauta.fi
Pasi Kallioniemi, talouspäällikkö
0207 75 75 01 0207 75 75 01
050 528 7120
pasi.kallioniemi@k-rauta.fi
Sisustus ja kalustaminen
0207 75 75 20 0207 75 75 20
sisustus.vantaa@k-rauta.fi
Päivi Javanainen, yritysmyynti
040 8456968 040 8456968
paivi.javanainen@k-rauta.fi
Jenna Vaittinen, konttori
0207 75 75 03 0207 75 75 03
jenna.vaittinen@k-rauta.fi
Työväline ja piha- ja puutarha
0207 75 75 50 0207 75 75 50
tyovaline.vantaa@k-rauta.fi
Anders Selén, yritysmyynti
0440 467 878 0440 467 878
anders.j.selen@k-rauta.fi
Ilkka Oksanen, talomyynti
0207 75 75 71 0207 75 75 71
ilkka.oksanen@k-rauta.fi
Noora Pirinen, keittiömyynti
050 325 2918 050 325 2918
noora.pirinen@k-rauta.fi
Lauri Mononen, Ostaja, työväline ja puutarha
0207 75 75 51 0207 75 75 51
lauri.mononen@k-rauta.fi
Erja Karikorpi, myyntipäällikkö, työväline ja puutarha
044 772 58 58 044 772 58 58
erja.karikorpi@k-rauta.fi
Jyri Hursti, myyntipäällikkö sisustus, kalustaminen, rakennustarvike ja lvi
0207 75 75 11 0207 75 75 11
jyri.hursti@k-rauta.fi
Anton Penttinen, Ostaja, sisustus ja rakennustarvike
044 750 6372 044 750 6372
anton.penttinen@k-rauta.fi