K-Rauta Kokkola

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Mottisenkatu 10, 67700 Kokkola
puh. 044 723 0826 044 723 0826
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kokkola Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Joakim Forss, Kauppias
044 320 3882 044 320 3882
joakim.forss@k-rauta.fi
Niko Kotanen, Myymäläpäällikkö
040 037 7026 040 037 7026
niko.kotanen@k-rauta.fi
Miia Vuolukka, Sisustus
040 659 0539 040 659 0539
miia.vuolukka@k-rauta.fi
Arto Keski-Petäjä, Sisustus
040 037 7027 040 037 7027
arto.keski-petaja@k-rauta.fi
Arja Ylikorpi, Sisustus
044 723 0813 044 723 0813
arja.ylikorpi@k-rauta.fi
Rami Hakala, Sisustus
040 659 0545 040 659 0545
rami.hakala@k-rauta.fi
Niina Jokela, Puutarha
044 723 0843 044 723 0843
niina.jokela@k-rauta.fi
Toni Aarrekangas, Rakennustarvike & LVI
040 659 0540 040 659 0540
toni.aarrekangas@k-rauta.fi
Jari Pudas, Rakennustarvike & LVI
040 037 7025 040 037 7025
jari.pudas@k-rauta.fi
Mikko Tuura, Työväline & Pienrauta
040 659 0535 040 659 0535
mikko.tuura@k-rauta.fi
Jyrki Känsälä, Työväline & Pienrauta
044 723 0842
jyrki.kansala@k-rauta.fi
Cristian Gummerus, Työväline & Pienrauta
040 659 0541 040 659 0541
cristian.gummerus@k-rauta.fi
Vesa Luoto, Varasto
044 723 0849 044 723 0849
vesa.luoto@k-rauta.fi
Jussi Rovio, Varasto
040 659 0534 040 659 0534
jussi.rovio@k-rauta.fi
Teemu Vasalampi, Varasto
040 659 0536 040 659 0536
kokkola@k-rauta.fi
Monika Pesonen, Tavaranvastaanotto
040 659 0537 040 659 0537
monika.pesonen@k-rauta.fi
Juha Kerola, Ammattiasiakasmyynti
044 723 0823 044 723 0823
juha.kerola@k-rauta.fi
Seppo Peuraharju, Ammattiasiakasmyynti
040 090 8135 040 090 8135
seppo.peuraharju@k-rauta.fi
Tuomo Kuivaniemi, Ammattiasiakasmyynti
044 723 0827 044 723 0827
tuomo.kuivaniemi@k-rauta.fi
Johan Holmbäck, Ammattiasiakasmyynti
044 723 0837 044 723 0837
johan.holmback@k-rauta.fi
Aki Träsk, Osto
044 723 0831 044 723 0831
aki.trask@k-rauta.fi