K-Rauta Lahdesjärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai
7 - 20
Tiistai
7 - 20
Keskiviikko
7 - 20
Torstai
7 - 20
Perjantai (Juhannusaatto)
9 - 13
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai
7 - 20
Tiistai
7 - 20
Keskiviikko
7 - 20
Torstai
7 - 20
Perjantai (Juhannusaatto)
9 - 13
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai
7 - 17
Tiistai
7 - 17
Keskiviikko
7 - 17
Torstai
7 - 17
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Raumacon Oy

Yhteystiedot

Leppästensuonkatu 2, 33840 Tampere
puh. 044 4700 500 044 4700 500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lahdesjärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Ostosten lomassa voit nauttia kahvit tai vaikka viettää lounastauon kahvilassamme:

Kahvila avoinna:

ma-pe 7-19

la 9-17

su 10-15

Lounas arkisin klo 10.30-14

Lounaskeittiö lomailee juhannusviikon (viikko 25).

 

 Seuraa meitä:

Facebook: www.facebook.com/krautalahdesjarvi

Instagram: @krautalahdesjarvi

Twitter: @KrautaLahdesjar

Youtube: K-Rauta Lahdesjärvi

iFind: K-Rauta Lahdesjärvi

Henkilöstö

Riku Juutinen, myyntipäällikkö, rakennustarvike
044 4700 512 044 4700 512
riku.juutinen@k-rauta.fi
Kimmo Kurki, rakennustarvike
044 4700 515 044 4700 515
kimmo.kurki@k-rauta.fi
Työväline & pienrauta
044 4700 530 044 4700 530
tyovaline.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Peter Löfgren, myyntipäällikkö, työväline
044 4700 531 044 4700 531
peter.lofgren@k-rauta.fi
Tuure Leinonen, työväline
044 4700 514 044 4700 514
tuure.leinonen@k-rauta.fi
Sisustuspintamateriaalit
044 4700 520 044 4700 520
sisustus.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Petri Laaksonen, myyntipäällikkö, sisustustuspintamateriaalit
044 4700 513 044 4700 513
petri.laaksonen@k-rauta.fi
Anna-Roosa Rakkola, sisustus
044 4700 522 044 4700 522
anna-roosa.rakkola@k-rauta.fi
Roosa Brand, sisustus
044 4700 523 044 4700 523
roosa.brand@k-rauta.fi
Joel Kannusmäki, sisustus
044 4700 524 044 4700 524
joel.kannusmaki@k-rauta.fi
Tarja Kärkkäinen, keittiö- ja kalustemyynti
044 4700 558 044 4700 558
tarja.karkkainen@k-rauta.fi
Ira Weckman, puutarha
044 4700 563 044 4700 563
ira.weckman@k-rauta.fi
Lauri Vaasvainio, puutarha
044 4700 561 044 4700 561
lauri.vaasvainio@k-rauta.fi
Noutopiha, Drive In
044 4700 570 044 4700 570
Antti Nevalainen, myyntipäällikkö, logistiikka
044 4700 511 044 4700 511
antti.nevalainen@k-rauta.fi
Sami Aaltio, ammattiasiakasmyynti, Pro Center
044 4700 592 044 4700 592
sami.aaltio@k-rauta.fi
Erik Palander, ammattiasiakasmyynti, Pro Center
044 4700 593 044 4700 593
erik.palander@k-rauta.fi
Jesse Iskanius, ammattiasiakasmyynti, Pro Center, Asennuspalvelu
0444700594 0444700594
jesse.iskanius@k-rauta.fi
Tommi Rauma, kauppias
044 5935 688 044 5935 688
tommi.rauma@k-rauta.fi
Thomas Kvist, talouspäällikkö
044 7796 064 044 7796 064
thomas.kvist@k-rauta.fi
Tarja Moisio, markkinointi
044 4700 599 044 4700 599
tarja.moisio@k-rauta.fi
Päivi Forsback, kassaesimies
044 4700 501 044 4700 501
paivi.forsback@k-rauta.fi
Marko Knuuttila, tuotepäällikkö
044 4700 529 044 4700 529
marko.knuuttila@k-rauta.fi
Henri Aaltio, tuotepäällikkö
044 4700 539 044 4700 539
henri.aaltio@k-rauta.fi