K-Rauta Lahdesjärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 16
30.5 (Helatorstai)
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 16
30.5 (Helatorstai)
10 - 18

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
30.5 (Helatorstai)
Suljettu

Ulkomyymälä

Tänään: ei saatavilla!
Maanantai - Perjantai
Ei saatavilla!
Lauantai
Ei saatavilla!
Sunnuntai
Ei saatavilla!
30.5 (Helatorstai)
Ei saatavilla!

Raumacon Oy

Yhteystiedot

Leppästensuonkatu 2, 33840 Tampere
puh. 044 4700 500 044 4700 500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lahdesjärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme!

Me K-Rauta Lahdesjärvellä autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Ostosten lomassa voit nauttia kahvit.

Kahvila avoinna:

ma-pe 7-19

la 9-17

su 10-15

 

 Seuraa meitä:

Facebook: www.facebook.com/krautalahdesjarvi

Instagram: @krautalahdesjarvi

Twitter: @KrautaLahdesjar

Youtube: K-Rauta Lahdesjärvi

iFind: K-Rauta Lahdesjärvi

Henkilöstö

Riku Juutinen, myyntipäällikkö, rakennustarvike
044 4700 512 044 4700 512
riku.juutinen@k-rauta.fi
Kimmo Kurki, rakennustarvike
044 4700 515 044 4700 515
kimmo.kurki@k-rauta.fi
Mika Leinonen, rakennustarvike
044 4700 516 044 4700 516
mika.leinonen@k-rauta.fi
Samuli Kalliala, rakennustarvike
044 4700 525 044 4700 525
samuli.kalliala@k-rauta.fi
Työväline & pienrauta
044 4700 530 044 4700 530
tyovaline.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Henri Aaltio, tuotepäällikkö, työväline
044 4700 539 044 4700 539
henri.aaltio@k-rauta.fi
Peter Löfgren, myyntipäällikkö, työväline
044 4700 531 044 4700 531
peter.lofgren@k-rauta.fi
Sisustuspintamateriaalit
044 4700 520 044 4700 520
sisustus.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Petri Laaksonen, myyntipäällikkö, sisustustuspintamateriaalit
044 4700 513 044 4700 513
petri.laaksonen@k-rauta.fi
Anna-Roosa Rakkola, sisustus
044 4700 522 044 4700 522
anna-roosa.rakkola@k-rauta.fi
Roosa Brand, sisustus
044 4700 523 044 4700 523
roosa.brand@k-rauta.fi
Joel Kannusmäki, sisustus
044 4700 524 044 4700 524
joel.kannusmaki@k-rauta.fi
Soili Miettinen, sisustus
044 4700 526 044 4700 526
soili.miettinen@k-rauta.fi
Tarja Kärkkäinen, keittiö- ja kalustemyynti
044 4700 558 044 4700 558
tarja.karkkainen@k-rauta.fi
Ira Weckman, puutarha
044 4700 563 044 4700 563
ira.weckman@k-rauta.fi
Ulkomyymälä, Drive In
044 4700 570 044 4700 570
Antti Nevalainen, myyntipäällikkö, logistiikka
044 4700 511 044 4700 511
antti.nevalainen@k-rauta.fi
Sami Aaltio, yritysmyynti, Pro Center
044 4700 592 044 4700 592
sami.aaltio@k-rauta.fi
Jesse Iskanius, yritysmyynti, Pro Center, Asennuspalvelu
044 4700 594 044 4700 594
jesse.iskanius@k-rauta.fi
Juha Piilola, yritysmyynti, Pro Center, Omatalo -myynti
044 4700 593 044 4700 593
juha.piilola@k-rauta.fi
Tommi Rauma, kauppias
044 5935 688 044 5935 688
tommi.rauma@k-rauta.fi
Thomas Kvist, talouspäällikkö
044 7796 064 044 7796 064
thomas.kvist@k-rauta.fi
Tarja Moisio, markkinointi
044 4700 599 044 4700 599
tarja.moisio@k-rauta.fi
Päivi Forsback, kassaesimies
044 4700 501 044 4700 501
paivi.forsback@k-rauta.fi
Marko Knuuttila, tuotepäällikkö
044 4700 529 044 4700 529
marko.knuuttila@k-rauta.fi