K-Rauta Lahdesjärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 16
1.5 (Vappu)
Suljettu

Yhteystiedot

Leppästensuonkatu 2, 33840 Tampere
puh. 044 4700 500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lahdesjärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Facebook: www.facebook.com/krautalahdesjarvi

 

Instagram: @krautalahdesjarvi

 

Twitter: @KrautaLahdesjar

Henkilöstö

Tommi Rauma, kauppias
044 593 5688
tommi.rauma@k-rauta.fi
Rakennustarvike
044 4700 510
rakennustarvike.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Riku Juutinen, myyntipäällikkö, rakennustarvike
044 4700 512
riku.juutinen@k-rauta.fi
Työväline
044 4700 530
tyovaline.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Peter Löfgren, myyntipäällikkö, työväline
044 4700 531
peter.lofgren@k-rauta.fi
Sisustuspintamateriaalit
044 4700 520
sisustus.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Petri Laaksonen, myyntipäällikkö, sisustustuspintamateriaalit
044 4700 513
petri.laaksonen@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
044 4700 560
puutarha.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Noutopiha
044 4700 570
Tarja Kärkkäinen, keittiö- ja kalustemyynti
044 4700 558
tarja.karkkainen@k-rauta.fi
Merja Luhtanen, talomyynti
0400 919 886
merja.luhtanen@k-rauta.fi
Logistiikka
044 4700 580
logistiikka.lahdesjarvi@k-rauta.fi
Antti Nevalainen, myyntipäällikkö, logistiikka
044 4700 511
antti.nevalainen@k-rauta.fi
Sami Aaltio, ammattiasiakasmyynti, Pro Center
044 4700 592
sami.aaltio@k-rauta.fi
Petri Järvinen, ammattiasiakasmyynti, Pro Center
044 4700 593
petri.jarvinen@k-rauta.fi
Sami Koivisto, ammattiasiakasmyynti, Pro Center
044 4700 594
sami.koivisto@k-rauta.fi
Thomas Kvist, talouspäällikkö
050 3283 499
thomas.kvist@k-rauta.fi
Tarja Moisio, markkinointi
044 4700 599
tarja.moisio@k-rauta.fi
Päivi Forsback, kassaesimies
044 4700 501
paivi.forsback@k-rauta.fi
Marko Knuuttila, tuotepäällikkö
044 4700 529
marko.knuuttila@k-rauta.fi
Henri Aaltio, tuotepäällikkö
044 4700 539
henri.aaltio@k-rauta.fi