K-Rauta Rauta-Otra Nekala

K-Rauta Rauta-Otra Nekala

Yhteystiedot

Viinikankatu 38, 33800 Tampere
puh. 010 5377 111
Puhelut lankap. 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (SIS. ALV 24%) Puhelut matkap. 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (SIS. ALV 24%).

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
8-20
9-18
10-16

Noutopiha: ma-pe 7-20, la 9-18, su 10-16.
Ammattiasiakkaan Pro Center: Ma-pe 7-16

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Mikko Takamäki, Kauppias
010 5377 001
050 5507 447
mikko.takamaki@k-rauta.fi
Emilia Takamäki, Kauppias
050 5272 688
emilia.takamaki@k-rauta.fi
Rakennustarvike
010 5377 091
Fax 010 5377 101
rakennustarvike.rauta-otra@k-rauta.fi
Veijo Pessi, Osastopäällikkö rakennustarvike
050 3090 321
veijo.pessi@k-rauta.fi
Jari Lehti, Osastopäällikkö sisustus ja kodin kalustaminen
010 5377 020
050 3090 322
jari.lehti@k-rauta.fi
Työväline
050 3989 013
tyovaline.rauta-otra@k-rauta.fi
Pekka Mikkonen, Osastopäällikkö työväline
010 5377 040
050 3090 324
pekka.mikkonen@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
010 5377 054
050 3989 011
puutarha.rauta-otra@k-rauta.fi
Ulkomyymälä
010 5377 090
Jari Lyttinen, Asennusmyynti
010 5377 011
050 5029 041
jari.lyttinen@k-rauta.fi
Jari Pajula, Asennusmyynti
0400 642 406
jari.pajula@k-rauta
Tanja Kivipelto, Sisustussuunnittelija
040 5477 139
tanja.kivipelto@k-rauta.fi
Johanna Hernesniemi, Sisustussuunnittelija
050 407 1112
johanna@tilaguru.fi
Jyri Parviainen, Keittiömyynti
0500 262 038
jyri.parviainen@k-rauta.fi
Harri Laitila, Keittiömyynti
050 327 4995
harri.laitila@k-rauta.fi
Tero Suomela, Talomyynti
040 7424 801
tero.suomela@k-rauta.fi
Yritysmyynti
010 5377 096
Erno Tamminen, Yritysmyynti
050 3090 327
erno.tamminen@k-rauta.fi
Tuomas Romppanen, Yritysmyynti
050 3090 175
tuomas.romppanen@k-rauta.fi
Tuomas Lahdensivu, Yritysmyynti
050 409 2110
tuomas.lahdensivu@k-rauta.fi
Verkkokaupan noutopiste
050 3090 174
verkkokauppa.rauta-otra@k-rauta.fi
Mira Mäkinen, Talouspäällikkö
010 5377 061
050 5029 040
mira.makinen@k-rauta.fi
Sari Hamdi, Markkinointi
010 5377 063
sari.hamdi@k-rauta.fi
CAFE-OTRA
010 5377 097