K-Rauta Rauta-Otra Nekala

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 20
Maanantai - Perjantai
8 - 20
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Viinikankatu 38, 33800 Tampere
puh. 010 5377 111 010 5377 111
Puhelut lankap. 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (SIS. ALV 24%) Puhelut matkap. 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (SIS. ALV 24%).
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rauta-Otra Nekala Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Henkilöstö

Mikko Takamäki, Kauppias
010 5377 001 010 5377 001
050 5507 447
mikko.takamaki@k-rauta.fi
Emilia Takamäki, Kauppias
050 5272 688 050 5272 688
emilia.takamaki@k-rauta.fi
Petri Koski, rakentajapalvelu
050 398 9033 050 398 9033
petri.koski@k-rauta.fi
Lari Liukkonen, rakentajapalvelu
050 3989031 050 3989031
lari.liukkonen@k-rauta.fi
Veijo Pessi, Osastopäällikkö rakennustarvike
050 3090 321 050 3090 321
veijo.pessi@k-rauta.fi
Jari Lehti Osastopäällikkö, sisustus
050 3090 322 050 3090 322
jari.lehti@k-rauta.fi
Lattiapäällysteet ja laatat
050 3989 021 050 3989 021
sisustus.otra@k-rauta.fi
Kodinkalusteet, kodinkoneet, valaisimet, taloustavarat
050 309 0325, 050 464 3152 050 309 0325, 050 464 3152
kodinkalusteet.otra@k-rauta.fi
Pekka Mikkonen, Osastopäällikkö työväline
010 5377 040 010 5377 040
050 3090 324
pekka.mikkonen@k-rauta.fi
Petri Heino, Yrityspalvelu työvälineet
050 3090 173 050 3090 173
petri.j.heino@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
010 5377 054 010 5377 054
050 3989 011
puutarha.otra@k-rauta.fi
Risto Husa, Noutopiha
050 398 9028 050 398 9028
risto.husa@k-rauta.fi
Jari Lyttinen, Asennusmyynti
010 5377 011 010 5377 011
050 5029 041
jari.lyttinen@k-rauta.fi
Jari Pajula, Asennusmyynti
0400 642 406 0400 642 406
jari.pajula@k-rauta
Tanja Kivipelto, Sisustussuunnittelija
040 5477 139 040 5477 139
tanja.kivipelto@k-rauta.fi
Jyri Parviainen, Keittiömyynti
0500 262 038 0500 262 038
jyri.parviainen@k-rauta.fi
Harri Laitila, Keittiömyynti
050 327 4995 050 327 4995
harri.laitila@k-rauta.fi
Tero Suomela, Talomyynti
040 7424 801 040 7424 801
tero.suomela@k-rauta.fi
Yrityspalvelu
010 5377 096 010 5377 096
Erno Tamminen, Yrityspalvelu
050 3090 327 050 3090 327
erno.tamminen@k-rauta.fi
Tuomas Romppanen, Yrityspalvelu
050 3090 175 050 3090 175
tuomas.romppanen@k-rauta.fi
Tuomas Lahdensivu, Yrityspalvelu
050 409 2110 050 409 2110
tuomas.lahdensivu@k-rauta.fi
Sami Nyppeli, Yrityspalvelu
050 586 8045 050 586 8045
sami.nyppeli@k-rauta.fi
Verkkokaupan noutopiste
050 3090 174 050 3090 174
verkkokauppa.otra@k-rauta.fi
Mira Mäkinen, Talouspäällikkö
010 5377 061 010 5377 061
050 5029 040
mira.makinen@k-rauta.fi
Sari Hamdi, Markkinointi
010 5377 063 010 5377 063
sari.hamdi@k-rauta.fi
Anne Ranta Neuvonta / konttori
050 3989 035 050 3989 035
anne.ranta@k-rauta.fi
Mikko Huhtanen, Asiakasnouto
050 3090 174 050 3090 174
verkkokauppa.otra@k-rauta.fi
Kari Arola, Tavaran vastaanotto
050 398 9046 050 398 9046
logistiikka.otra@k-rauta.fi
Neuvonta
050 3989 037 050 3989 037
otra@k-rauta.fi
CAFE-OTRA
010 5377 097 010 5377 097