K-Rauta Satakunnankatu

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Satakunnankatu 39, 28130 Pori
puh. 02-631 3300 02-631 3300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Satakunnankatu Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Sami Saarikallio, Kauppias
0500 200 242 0500 200 242
sami.saarikallio@k-rauta.fi
Kari Nummi, Myymäläpäällikkö
044 7868 445 044 7868 445
kari.nummi@k-rauta.fi
Jussi Väkiparta, Rakennustarvike / Myyntipäällikkö
044 7868 315 044 7868 315
jussi.vakiparta@k-rauta.fi
Antti Ruoho, Rakennustarvikkeet
044 7868 328 044 7868 328
antti.ruoho@k-rauta.fi
Miika Lindroos, Sisustus ja kodinkalustaminen Myyntipäällikkö
044 7868 327 044 7868 327
miika.lindroos@k-rauta.fi
Etunimi  Sukunimi, Sisustusmyyjä hae paikkaa 25.3.2018 mennessä sami.saarikallio@k-rauta.fi
044 7868 323 044 7868 323
etu.suku @ k-rauta.fi
Petra Aliharju, Sisustus
044 7868 311 044 7868 311
petra.aliharju@k-rauta.fi
Anne Vuorinen, Sisustus
044 7868 321 044 7868 321
anne.vuorinen@k-rauta.fi
Pirjo Kivimäki, Kalustemyynti
044 7868 333 044 7868 333
pirjo.kivimaki@k-rauta.fi
Sari Korpunen, Cello-keittöt tulossa maaliskuussa 2018
Harri Peltonen, Työväline, Piha ja puutarha / Myyntipäällikkö
044 7868 359 044 7868 359
harri.peltonen@k-rauta.fi
Juha Järä, Työvälineet
044 7868 358 044 7868 358
juha.jara@k-rauta.fi
Jussi Kaapeli, Työvälineet
044 7868 369 044 7868 369
jussi.kaapeli@k-rauta.fi
Jesse Merikanto, Työvälineet
044 7868 353 044 7868 353
jesse.merikanto@k-rauta.fi
Tiina Isokytö, Työvaatteet, Piha ja puutarha
044 7868 355 044 7868 355
tiina.isokyto@k-rauta.fi
Anne Saariola, Piha ja puutarha / Kassa
044 7868 365 044 7868 365
Tuija Latva, Yritysmyynti
044 7868 314 044 7868 314
tuija.latva@k-rauta.fi
Etunimi Sukunimi, Yritysmyynti hae paikkaa 25.3.2018 mennessä sami.saarikallio@k-rauta.fi
Jouni Suominen, Ulkomyymälä / kuljetuspalvelu
044 7868 361 044 7868 361
jouni.suominen@k-rauta.fi
Mika Etelätalo, Ulkomyymälä
044 7868 367 044 7868 367
mika.etelatalo@k-rauta.fi
Juha-Matti Artomaa, Ulkomyymälä
044 7868 366 044 7868 366
juha-matti.artomaa@k-rauta.fi
Marjanne Sulonen, Tavaran vastaanotto
044 7868 363 044 7868 363
Anne Aro, Taloushallinto ja kassa
044 7868 331 044 7868 331
anne.aro@k-rauta.fi