K-Rauta Satakunnankatu

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7:30 - 19
Maanantai - Perjantai
7:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7:30 - 19
Maanantai - Perjantai
7:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Satakunnankatu 39, 28130 Pori
puh. 02-631 3300 02-631 3300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Satakunnankatu Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Pasi Viitanen, Kauppias
050 5582 458 050 5582 458
pasi.viitanen@k-rauta.fi
Piia Marjamaa, Kauppias
044 7868 382 044 7868 382
piia.marjamaa@k-rauta.fi
Kari Nummi, Myymäläpäällikkö
044 7868 445 044 7868 445
kari.nummi@k-rauta.fi
Jussi Väkiparta, Rakennustarvike / Myyntipäällikkö
044 7868 315 044 7868 315
jussi.vakiparta@k-rauta.fi
Sari Häyhä, Sisustus ja kodin kalustaminen / Myyntipäällikkö
044 7868 323 044 7868 323
sari.hayha@k-rauta.fi
Pirjo Kivimäki, Kalustemyynti
044 7868 333 044 7868 333
pirjo.kivimaki@k-rauta.fi
Hannu Erkintalo, Keittiömyynti
0440 124 654 0440 124 654
hannu.erkintalo@petrakeittiot.fi
Harri Peltonen, Työväline / Myyntipäällikkö
044 7868 359 044 7868 359
harri.peltonen@k-rauta.fi
Tiina Isokytö, Piha ja puutarha
044 7868 355 044 7868 355
tiina.isokyto@k-rauta.fi
Miko Sillanpää, Talomyynti
040 5884 572 040 5884 572
miko.sillanpaa@k-rauta.fi
Tuija Latva, Yritysmyynti
044 7868 314 044 7868 314
tuija.latva@k-rauta.fi
Jouni Suominen, Ulkomyymälä / kuljetuspalvelu
044 7868 361 044 7868 361
jouni.suominen@k-rauta.fi
Marjanne Sulonen, Tavaran vastaanotto
044 7868 363 044 7868 363
Ida Männistö, Taloushallinto ja kassa
044 7868 331 044 7868 331
ida.mannisto@k-rauta.fi