Akkuporakone Ryobi R18DD3-252S 18V ONE+ 5,0Ah ja 2,0Ah akut
RYOBI- Tuotenumero: 501926018
- EAN-koodi: 4892210152664
18 V:n ONE+ akkuporakone. 5,0 ja 2,0Ah akut. Laturi 2,0 Ah/h. Vääntö 50 Nm. 2-vaihdetta: 0-500/0-1800 r/min. 13 mm pikaistukka. Led-valo. 24-portainen momentti. Laukku.
- 18V ONE+
- 5,0 ja 2,0Ah akut
- 50Nm vääntömomentti
- 0-500/0-1800 r/min
- Tuotenumero: 501926018
- EAN-koodi: 4892210152664
Ryobi ONE+ R18DD3-252S on kevyt ja kompakti, mutta kovaankin käyttöön soveltuva huippuominaisuuksilla varustettu akkuporakone. Akkuporakoneella on helppo porata puuta, terästä ja muovia ja laite soveltuu erinomaisesti kaikkiin kodin ruuvaustarpeisiin. Ergonominen GripZone-kahva auttaa saamaan laitteesta tukevan otteen. 13 mm Heavy Duty -istukan ansiosta porakoneen terä on helppo ja nopea vaihtaa ilman työkaluja ja laitteeseen käy valtava määrä erilaisia työkaluja. Akkuporakoneen moottorissa on vääntöä jopa 50 Nm, jonka avulla on helppo porata suuriakin reikiä nopeasti. 24 eri vääntöasetusta auttavat ruuvaamaan juuri niin kireälle, kuin tahdot. Moottori on varustettu kaksinopeuksisella vaihteistolla, jonka avulla koneen säätö työstökohteen mukaan on helppoa. Pyörimisnopeutta voidaan säädellä myös liipaisimen avulla. Liipaisimen painallus sytyttää myös laitteen jalustassa olevan led-valon, joka auttaa valaisemaan työstökohteen pimeässäkin. Tämän laitteen mukana toimitetaan laukku, laturi sekä yksi 2,0 Ah ja yksi 5,0 Ah Ryobi ONE+ -akku, joka käy kaikkiin Ryobin ONE+ -järjestelmän laitteisiin. Tekniset tiedot: • 18V ONE+ • vääntö 50 Nm • Heavy Duty -istukka • kierrosluku 0-500/0-1800 rpm • 24-portainen momentinsäätö • GripZone-kahva • Led-valo Myymälöistämme ja verkkosivuiltamme löydät paljon erilaisia poranteriä, sekä lisä- ja turvavarusteita, joilla teet työskentelystä tehokasta ja turvallista.