Yksityiskohtainen kuvaus löytyy Tuotteen kuvaus -maamerkistä

Zoomaa kuvaa sormilla kosketusnäytöllä

Antiikkilaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm 17,7kpl/m²

LAKKA

Tuotenumero: 502284589EAN-koodi: 6419184705306

Ajanpatinaa ja uudenlaista arvokkuutta pihallesi Antiikkilaatalla. Se sopii erinomaisesti käytettäväksi uudistaessasi vanhaa pihaa arvokkaalla tavalla. Toisaalta se tuo myös jalostunutta rosoa modernin talon pihaan.

  • 238 x 238 x 60 mm
  • paino 7,6 kg/kpl
  • menekki 17,7 kpl/m²
  • lavan paino (kg):1395
Lue koko tuotekuvausKatso liitetiedostot
Hinta verkkokaupassa

37,95€/m² 

2,14€/kpl 

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

1 tuotetta
Toimitus
Toimitettavissa
Anna postinumero nähdäksesi toimitusvaihtoehdot
Myymäläsaatavuus
Saatavilla 1 eri myymälästä

Tuotenumero: 502284589EAN-koodi: 6419184705306

Jokainen Antiikkilaatta on muotoilultaan ”uniikki”, eikä tämä patinoitu kivi säikähdä kovaakaan käyttöä. Jokainen lisäkolhu suorastaan parantaa sen ulkonäköä. Erittäin kestävä Antiikkilaatta kestää katseita ja käyttöä vuosikymmenien ajan! Antiikkilaatta sopii monenlaisiin kiviyhdistelmiin. Eloisan ladonnan saat, kun yhdistät Antiikkilaattaa siihen erinomaisesti mitoitukseltaan sopivan Miniantiikin kanssa. Nämä 60 mm paksut kivet kestävät mainiosti ajoneuvoliikenteen. Värivaihtoehtoina harmaa, musta ja karelia. Laatan paino n. 7,6 kg. Ominaisuudet: • Tuotteen pituus mm: 238 • Tuotteen leveys mm: 238 • Tuotteen korkeus mm: 60 • Tuotteen paino per yksikkö: 135 • Menekki kpl/m²: 17,7 • m²/lava: 10,2 • kpl/lavakerros: 20 • m²/lavakerros: 1,133 • lavakerroksia/lava: 9 • Lavan paino (kg): 1395 • kpl/lava: 180 • väri: harmaa • materiaali: betoni • yhden ladontakuvion koko (lavakerros): 20 kpl • toimittaja: Lakka Rakennustuotteet Oy Tilaustuotteissa hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toiset ostivat myös

product image

Antiikkikivi Lakka 60 harmaa 179x119x60mm 47kpl/m²

37,95€/m² 

0,81€/kpl 

product image

Siemenperuna Siikli 3kg kesä

6,95€/Säkki 

2,32€/kg 

product image

Yleisruuvi PROF uppokanta ruostumaton A2 T25 5x50 100kpl

13,95€/pkt 

0,14€/kpl 

Pakkaus

Paino
7.6 kg
Nettosisältö
17.7 kpl
Korkeus
6 cm
Pituus
23.8 cm
Leveys
23.8 cm

Vastuullinen osapuoli