Yksityiskohtainen kuvaus löytyy Tuotteen kuvaus -maamerkistä
Eristekiinnike SPIT PTH-KZ 8x295/260 lyötävä 100kpl
SPITTuotenumero: 502070866EAN-koodi: 3439510549155
Lyötävä eristekiinnike EPS- ja mineraalivillalevyjen kiinnityksiin.
98,90€/pkt
0,99€/kpl
Tuotenumero: 502070866EAN-koodi: 3439510549155
Lyötävä eristekiinnike EPS- ja mineraalivillalevyjen kiinnityksiin. PA6-käsitelty naulakanta suojaa mikrotermisiltä silloilta. Nopea ja helppo asentaa lyömällä. Laaja ja ETA-hyväksytty tuotevalikoima erimittaisiin eristyspaksuuksiin. Pieni asennussyvyys, suuret ulosvetoarvot. Käyttökohteena eristekiinnitykset kevytbetoniin, halkeilemattomaan betoniin, harkkoon ja tiileen. Porausreiän halkaisija: 8 mm Kiinnikkeen pituus: 295 mm Maks. kiinnitettävän materiaalin paksuus: 260 mm Minimiporaussyvyys: 35 mm Pakkaus: 100kpl CE-merkitty ja ETA-hyväksytty. Tarkemmat asennusohjeet ja tekniset ominaisuudet: Spit Fixing Design Guide
Toiset ostivat myös
Eristekiinnike SPIT PTH-KZ 8x275/240 lyötävä 100kpl
84,90€/pkt
0,85€/kpl
Eristekiinnike SPIT PTH-KZ 8x255/220 lyötävä 100kpl
80,90€/pkt
0,81€/kpl
Eristekiinnike SPIT PTH-KZ 8x135/100 lyötävä 200kpl
88,90€/pkt
0,44€/kpl
Tuote
- Paino
- 5.5 kg
- Soveltuu kevytbetonille
- Kyllä
- Käyttö
- Sisälle ja ulos
- Soveltuu rakennuslevyille
- Ei
- Soveltuu luonnonkivelle
- Ei
- Soveltuu umpitiilelle
- Kyllä
- Materiaali
- Polypropeeni
- Soveltuu betonille
- Kyllä
- Soveltuu kevytsoraharkolle
- Kyllä
- Soveltuu reikätiilelle
- Kyllä
Pakkaus
- Paino
- 5.55 kg
- Nettosisältö
- 100 kpl
- Korkeus
- 32 cm
- Pituus
- 49 cm
- Leveys
- 29 cm
- Pakkauskoko (kpl)
- 100