Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Helat

Näytetään 3173 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
    • Ikkunahelat
    • Kalustehelat
    • Koukut ja kannattimet
    • Lukot
    • Magneetit
    • Oven kahvat ja ovihelat
    • Saranat
    • Vetimet
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Nylonvaijeri Pisla 2mm 200cm 2kpl

Kuva tuotteesta

Nylonvaijeri Pisla 2mm 200cm 2kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

5,48€/kpl 5,48 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta

Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta
Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta
Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta
Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta
Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta
Kuva tuotteesta

Kalustevedin Beslagsboden B598 96mm takorauta musta

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kattokoukku PROF 40mm messinki 4kpl

Kuva tuotteesta

Kattokoukku PROF 40mm messinki 4kpl

3,69€/pkt 3,69 € / pkt

0,92€/kpl 0,92 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kupuvedin Beslagsboden BK633 64mm kiillotettu kromi

Kupuvedin Beslagsboden BK633 64mm kiillotettu kromi
Kupuvedin Beslagsboden BK633 64mm kiillotettu kromi
Kupuvedin Beslagsboden BK633 64mm kiillotettu kromi
Kupuvedin Beslagsboden BK633 64mm kiillotettu kromi
Kuva tuotteesta

Kupuvedin Beslagsboden BK633 64mm kiillotettu kromi

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kalustevedin Beslagsboden BB6303 256mm musta

Kalustevedin Beslagsboden BB6303 256mm musta
Kalustevedin Beslagsboden BB6303 256mm musta
Kalustevedin Beslagsboden BB6303 256mm musta
Kalustevedin Beslagsboden BB6303 256mm musta
Kuva tuotteesta

Kalustevedin Beslagsboden BB6303 256mm musta

11,95€/kpl 11,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Nuppivedin Beslagsboden BK409 kiillotettu kromi halkaisija 17mm

Kuva tuotteesta

Nuppivedin Beslagsboden BK409 kiillotettu kromi halkaisija 17mm

4,45€/kpl 4,45 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Magneetti Rapid koukku 25mm 21 kg

Kuva tuotteesta

Magneetti Rapid koukku 25mm 21 kg

8,29€/kpl 8,29 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Vaatekoukku FXA tarra 83 valkoinen

Kuva tuotteesta

Vaatekoukku FXA tarra 83 valkoinen

5,45€/pkt 5,45 € / pkt

2,73€/kpl 2,73 € / kpl

Lue lisää

FXA Onnistu edullisesti

Toimitettavissa

Kiinnityspala Command 17206BLK taulu iso

Kuva tuotteesta

Kiinnityspala Command 17206BLK taulu iso

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Magneetti Rapid pyöreä 20x6x4,5

Magneetti Rapid pyöreä 20x6x4,5
Magneetti Rapid pyöreä 20x6x4,5
Magneetti Rapid pyöreä 20x6x4,5
Magneetti Rapid pyöreä 20x6x4,5
Kuva tuotteesta

Magneetti Rapid pyöreä 20x6x4,5

9,29€/kpl 9,29 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

U-koukku Pisla soikea 30/15-200x200mm musta

U-koukku Pisla soikea 30/15-200x200mm musta
U-koukku Pisla soikea 30/15-200x200mm musta
U-koukku Pisla soikea 30/15-200x200mm musta
U-koukku Pisla soikea 30/15-200x200mm musta
Kuva tuotteesta

U-koukku Pisla soikea 30/15-200x200mm musta

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kalustevedin Beslagsboden B543 96mm tinattu messinki

Kalustevedin Beslagsboden B543 96mm tinattu messinki
Kalustevedin Beslagsboden B543 96mm tinattu messinki
Kalustevedin Beslagsboden B543 96mm tinattu messinki
Kalustevedin Beslagsboden B543 96mm tinattu messinki
Kuva tuotteesta

Kalustevedin Beslagsboden B543 96mm tinattu messinki

3,95€/kpl 3,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

X-koukku PROF 3 naulalla messinki 4kpl

Kuva tuotteesta

X-koukku PROF 3 naulalla messinki 4kpl

4,99€/pkt 4,99 € / pkt

1,25€/kpl 1,25 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Magneetti Rapid pyöreä 25x7x5,5

Kuva tuotteesta

Magneetti Rapid pyöreä 25x7x5,5

13,25€/kpl 13,25 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Magneetti Rapid koukku 20mm 11kg

Kuva tuotteesta

Magneetti Rapid koukku 20mm 11kg

8,29€/kpl 8,29 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kattokoukku PROF 25mm messinki 6kpl

Kuva tuotteesta

Kattokoukku PROF 25mm messinki 6kpl

2,99€/pkt 2,99 € / pkt

0,50€/kpl 0,50 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kalustevedin Beslagsboden BN6303 256mm harjattu nikkeli

Kalustevedin Beslagsboden BN6303 256mm harjattu nikkeli
Kalustevedin Beslagsboden BN6303 256mm harjattu nikkeli
Kalustevedin Beslagsboden BN6303 256mm harjattu nikkeli
Kalustevedin Beslagsboden BN6303 256mm harjattu nikkeli
Kuva tuotteesta

Kalustevedin Beslagsboden BN6303 256mm harjattu nikkeli

11,95€/kpl 11,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kalustevedin Beslagsboden BG6303 256mm tinattu

Kalustevedin Beslagsboden BG6303 256mm tinattu
Kalustevedin Beslagsboden BG6303 256mm tinattu
Kalustevedin Beslagsboden BG6303 256mm tinattu
Kalustevedin Beslagsboden BG6303 256mm tinattu
Kuva tuotteesta

Kalustevedin Beslagsboden BG6303 256mm tinattu

11,95€/kpl 11,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Vaatekoukku FXA 234 tarra valkoinen 3kpl

Kuva tuotteesta

Vaatekoukku FXA 234 tarra valkoinen 3kpl

4,49€/pkt 4,49 € / pkt

1,50€/kpl 1,50 € / kpl

Lue lisää

FXA Onnistu edullisesti

Toimitettavissa

Kulmakappale Pisla Easy valkoinen

Kuva tuotteesta

Kulmakappale Pisla Easy valkoinen

3,99€/kpl 3,99 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Nuppivedin Beslagsboden BK216 kiillotettu kromi

Nuppivedin Beslagsboden BK216 kiillotettu kromi
Nuppivedin Beslagsboden BK216 kiillotettu kromi
Nuppivedin Beslagsboden BK216 kiillotettu kromi
Nuppivedin Beslagsboden BK216 kiillotettu kromi
Kuva tuotteesta

Nuppivedin Beslagsboden BK216 kiillotettu kromi

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

L-koukku Pisla soikea 30/15-350mm musta

L-koukku Pisla soikea 30/15-350mm musta
L-koukku Pisla soikea 30/15-350mm musta
L-koukku Pisla soikea 30/15-350mm musta
L-koukku Pisla soikea 30/15-350mm musta
Kuva tuotteesta

L-koukku Pisla soikea 30/15-350mm musta

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Hyllynkannatin Alfer 173x150mm alumiinivalu valkoinen

Hyllynkannatin Alfer 173x150mm alumiinivalu valkoinen
Hyllynkannatin Alfer 173x150mm alumiinivalu valkoinen
Hyllynkannatin Alfer 173x150mm alumiinivalu valkoinen
Hyllynkannatin Alfer 173x150mm alumiinivalu valkoinen
Kuva tuotteesta

Hyllynkannatin Alfer 173x150mm alumiinivalu valkoinen

8,99€/kpl 8,99 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Hyllynkannatin Alfer 250x200mm alumiinivalu valkoinen

Hyllynkannatin Alfer 250x200mm alumiinivalu valkoinen
Hyllynkannatin Alfer 250x200mm alumiinivalu valkoinen
Hyllynkannatin Alfer 250x200mm alumiinivalu valkoinen
Hyllynkannatin Alfer 250x200mm alumiinivalu valkoinen
Kuva tuotteesta

Hyllynkannatin Alfer 250x200mm alumiinivalu valkoinen

11,95€/kpl 11,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kattokoukku PROF 25mm sinkitty 6kpl

Kuva tuotteesta

Kattokoukku PROF 25mm sinkitty 6kpl

2,39€/pkt 2,39 € / pkt

0,40€/kpl 0,40 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Varastokoukku seinä/katto Alfer 150x255x155mm

Varastokoukku seinä/katto Alfer 150x255x155mm
Varastokoukku seinä/katto Alfer 150x255x155mm
Varastokoukku seinä/katto Alfer 150x255x155mm
Varastokoukku seinä/katto Alfer 150x255x155mm
Kuva tuotteesta

Varastokoukku seinä/katto Alfer 150x255x155mm

5,49€/kpl 5,49 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Varastokoukku seinä Alfer 230x130mm malli 2

Varastokoukku seinä Alfer 230x130mm malli 2
Varastokoukku seinä Alfer 230x130mm malli 2
Varastokoukku seinä Alfer 230x130mm malli 2
Varastokoukku seinä Alfer 230x130mm malli 2
Kuva tuotteesta

Varastokoukku seinä Alfer 230x130mm malli 2

4,99€/kpl 4,99 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Vedin Cello Keittiöt VE22 224mm tammi

Kuva tuotteesta

Vedin Cello Keittiöt VE22 224mm tammi

8,28€/kpl 8,28 € / kpl

Lue lisää

Remppa vai muutto -tuote

Suunnitteluohjelmaan

Varaa aika keittiösuunnitteluun tai suunnittele oma keittiösi täällä.

Vain myymälöistä

Suksikoukustosarja 5kpl

Suksikoukustosarja 5kpl
Suksikoukustosarja 5kpl
Suksikoukustosarja 5kpl
Suksikoukustosarja 5kpl
Kuva tuotteesta

Suksikoukustosarja 5kpl

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

Lue lisää
Tilaa ja nouda

Säätöjalka Pisla M8x32mm 2kpl

Kuva tuotteesta

Säätöjalka Pisla M8x32mm 2kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

3,48€/kpl 3,48 € / kpl

Lue lisää
Tilaa ja nouda

Hyllynkannatin 764/200x200 musta

Kuva tuotteesta

Hyllynkannatin 764/200x200 musta

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Magneetti Rapid umpikoukku 25mm 21kg

Magneetti Rapid umpikoukku 25mm 21kg
Magneetti Rapid umpikoukku 25mm 21kg
Magneetti Rapid umpikoukku 25mm 21kg
Magneetti Rapid umpikoukku 25mm 21kg
Kuva tuotteesta

Magneetti Rapid umpikoukku 25mm 21kg

8,29€/kpl 8,29 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Alaohjain Helaform seinäkiinnitteinen AO-6/L

Kuva tuotteesta

Alaohjain Helaform seinäkiinnitteinen AO-6/L

10,95€/kpl 10,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Vedin Cello Keittiöt VE14 128mm musta

Kuva tuotteesta

Vedin Cello Keittiöt VE14 128mm musta

4,74€/kpl 4,74 € / kpl

Lue lisää

Suunnitteluohjelmaan

Varaa aika keittiösuunnitteluun tai suunnittele oma keittiösi täällä.

Vain myymälöistä

Kattokoukku PROF 30mm messinki 6kpl

Kuva tuotteesta

Kattokoukku PROF 30mm messinki 6kpl

2,99€/pkt 2,99 € / pkt

0,50€/kpl 0,50 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Hyllynkannatin Pisla 764 150x150mm musta

Kuva tuotteesta

Hyllynkannatin Pisla 764 150x150mm musta

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pyöräkoukku Stanley Trackwall

Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Pyöräkoukku Stanley Trackwall
Kuva tuotteesta

Pyöräkoukku Stanley Trackwall

9,99€/kpl 9,99 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa

Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa
Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa
Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa
Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa
Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa
Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa
Kuva tuotteesta

Taitto-ovikiskosetti Helaform 904 ilman kiskoa

109€/kpl 109 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Vedin Cello Keittiöt VE09 128mm rst

Kuva tuotteesta

Vedin Cello Keittiöt VE09 128mm rst

3,21€/kpl 3,21 € / kpl

Lue lisää

Suunnitteluohjelmaan

Varaa aika keittiösuunnitteluun tai suunnittele oma keittiösi täällä.

Vain myymälöistä

Vedin Cello Keittiöt VE13 192mm rst

Kuva tuotteesta

Vedin Cello Keittiöt VE13 192mm rst

7,12€/kpl 7,12 € / kpl

Lue lisää

Suunnitteluohjelmaan

Varaa aika keittiösuunnitteluun tai suunnittele oma keittiösi täällä.

Vain myymälöistä

Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen

Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen
Kuva tuotteesta

Ovitunnistin LEDVANCE SMART+ WiFi Contact Sensor USB-C ladattava valkoinen

29,95€/kpl 29,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Liukuoven alaohjain Helaform AO-10/P pitkä 2 kpl

Kuva tuotteesta

Liukuoven alaohjain Helaform AO-10/P pitkä 2 kpl

25,95€/pkt 25,95 € / pkt

12,98€/kpl 12,98 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Pyörästö Helaform KVLP-100/teräs

Kuva tuotteesta

Pyörästö Helaform KVLP-100/teräs

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Ovikello Nedis tuotteeseen wifi CDP10GY

Ovikello Nedis tuotteeseen wifi CDP10GY
Ovikello Nedis tuotteeseen wifi CDP10GY
Ovikello Nedis tuotteeseen wifi CDP10GY
Ovikello Nedis tuotteeseen wifi CDP10GY
Kuva tuotteesta

Ovikello Nedis tuotteeseen wifi CDP10GY

16,14€/kpl 16,14 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Liukuoven alaohjain Helaform AO-24 1kpl

Kuva tuotteesta

Liukuoven alaohjain Helaform AO-24 1kpl

33,95€/kpl 33,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Liukuoven kaari Helaform K-100 90 astetta 1kpl

Kuva tuotteesta

Liukuoven kaari Helaform K-100 90 astetta 1kpl

96,90€/kpl 96,90 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Vedin Cello Keittiöt VE01 96mm kromi

Kuva tuotteesta

Vedin Cello Keittiöt VE01 96mm kromi

4,05€/kpl 4,05 € / kpl

Lue lisää

Suunnitteluohjelmaan

Varaa aika keittiösuunnitteluun tai suunnittele oma keittiösi täällä.

Vain myymälöistä

Kaapelivaunu Helaform KVLK-100 kiinteä

Kuva tuotteesta

Kaapelivaunu Helaform KVLK-100 kiinteä

17,95€/kpl 17,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä
Näytetään tuotteet: 1585 - 1632 (yht. 3173)
1...3233343536 / 67

Mitä helat ovat?

Helat ovat rakennus‑ ja sisustuskohteiden pienosia, joita käytetään ovien, ikkunoiden, kalusteiden ja erilaisten rakenteiden toiminnallisuuden varmistamiseen. Yleisimpiä helatuotteita ovat esimerkiksi ovenkahvat, saranat,lukot ja vetimet ja painikkeet. Laadukkaat helat parantavat käyttömukavuutta, lisäävät turvallisuutta ja pidentävät kalusteiden sekä rakenteiden käyttöikää. Nykyisin helatarvikkeiden valinnassa huomioidaan myös esteettisyys, sillä helat vaikuttavat merkittävästi sisustuksen ilmeeseen ja tilojen viimeisteltyyn kokonaisuuteen.

Eri käyttökohteet vaativat erilaisia helan ominaisuuksia. Esimerkiksi ulko-ovien helat joutuvat kohtaamaan säävaihtelut, ja siksi ne tulee valmistaa säänkestävistä materiaaleista. Sisäovissa taas korostuvat käyttömukavuus ja design. Kalusteheloissa, kuten vetimissä, napeissa ja liukukiskoissa, merkitystä on sekä ergonomialla että helpon asennuksen mahdollistavilla rakenteilla. Kun helat valitaan kohteen mukaan, varmistetaan paras mahdollinen lopputulos niin käytön kuin ulkonäönkin osalta. K-Raudasta löydät laadukkaat hela vaihtoehdot erilaisiin tarpeisiin - katso, millaisia ratkaisuja esimerkiksi FXA tarjoaa.

Helat kotiin ja julkisiin tiloihin

Valikoimamme heloilla saat viimeisteltyä edustavan ja toimivan kodin tai vaikka toimistotilan. Verkkokaupastamme ja K-Raudan myymälöistä saat helat oviin, ikkunoihin tai kalusteisiin, ja saatavillasi on uusimmat lukitusratkaisut kaikenlaisiin tiloihin, oviin ja omaisuutesi turvaksi.

Nykyiset hela ratkaisut painottavat kestävyyttä, helppoa asennettavuutta ja yhteensopivuutta eri materiaalien kanssa. Esimerkiksi ruostumattomat helat, messinkihelat ja mustat helat ovat suosittuja niiden pitkän käyttöiän ja ajattoman ulkonäön vuoksi. Kun helat valitaan tilan käyttöasteen, materiaalin ja designin mukaan, lopputuloksesta tulee sekä toimiva että visuaalisesti harmoninen. Tutustu tuotteisiimme ja tilaa parhaat ratkaisut käyttöösi!   

Maksutavat verkkokaupassa

  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Walley
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • K-Raudan remppatili
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Nordean e-maksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Walley
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • K-Raudan remppatili
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Nordean e-maksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa