K-Rauta Kotka

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Yhteystiedot

Jumalniementie 5, 48600 Kotka
puh. 044 7900 900 044 7900 900
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kotka Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Katkos verkkokauppatilauksissa 2.1.2018-10.1.2018

Toiminnanohjausjärjestelmämme vaihtuu ja siitä johtuen verkkokauppatilauksia ei K-Rauta Kotkan sivuilla voi tehdä 2.1.2018-10.1.2018 välisenä aikana. Myymälämme palvelee muutostöiden aikana normaalisti, poislukien ti 9.1.2018, jolloin myymälä on aamupäivän suljettuna uuden järjestelmän käyttöönoton ajan. 

Pahoittelemme tästä mahdollisesti aiheutuvaa ylimääräistä vaivaa!

Henkilöstö

Tero Holopainen, kauppias
0500 754 315 0500 754 315
tero.holopainen@k-rauta.fi
Johanna Holopainen, kauppias
050 537 7355 050 537 7355
johanna.holopainen@k-rauta.fi
Esa Virolainen, myymäläpäällikkö
044 779 6062 044 779 6062
esa.virolainen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
044 443 0021 044 443 0021
sisustusosasto.kotka@k-rauta.fi
Rakennustarvike ja LVI
044 443 0020 044 443 0020
rakennustarvike.kotka@k-rauta.fi
Työvälineet, piha ja puutarha, valaistus ja sähkötarvikkeet
044 443 0022 044 443 0022
tyovalineosasto.kotka@k-rauta.fi
Ursula Nurminen-Piira, keittiö- ja kalustemyynti
044 779 6051 044 779 6051
ursula.nurminen-piira@k-rauta.fi
Pauli Riihelä, Pro Center
044 779 6060 044 779 6060
pauli.riihela@k-rauta.fi
Mika Vikman, Pro Center
044 779 6054 044 779 6054
mika.vikman@k-rauta.fi
Tavaran vastaanotto
044 779 6066 044 779 6066
logistiikka.kotka@k-rauta.fi
Verkkokauppatilauksiin liittyvät tiedustelut:
verkkokauppa.kotka@k-rauta.fi
Konttori, asiakastilit, tilinavaukset ja laskutus
044 443 0025 044 443 0025
kotka@k-rauta.fi