K-Rauta Lapua

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
Suljettu
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 15
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Lapua

Yhteystiedot

Alangontie 4, 62100 Lapua
puh. +35864207610 +35864207610
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajanliittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lapua Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ilkka Takala, Myymäläpäällikkö
+358504686496 +358504686496
ilkka.takala@k-rauta.fi
Hannu Karvala, Rakennustarvikemyynti
+358445729092 +358445729092
hannu.karvala@k-rauta.fi
Jenni Lähtinen, Sisustusmyynti
+358405121905 +358405121905
jenni.lahtinen@k-rauta.fi
Juho Ojanperä, Sisustusmyynti
+358405121546 +358405121546
juho.ojanpera@k-rauta.fi
Sofia Virtanen, Kassamyyjä
+358405121160 +358405121160
sofia.virtanen@k-rauta.fi
Joni Laasala, Varasto/Noutopiha
+358505283883 +358505283883
joni.laasala@k-rauta.fi
Matias Saarela, Varasto/Noutopiha
+358405121314 +358405121314
Lauri Tuomaala, Yritysmyyjä/Procenter
+358405121881 +358405121881
lauri.tuomaala@k-rauta.fi
Heli Juurakko, Remonttimestari
+358447917967 +358447917967
Paikanpäällä Lapualla ajanvarauksella!
heli.juurakko@k-rauta.fi
Iiro Takala, Kauppias
Antti Mäki, Talomyyjä
+358405959200 +358405959200
antti.maki@k-rauta.fi