K-Rauta Mikkeli

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
Suljettu

Noutopiha

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
Suljettu

Yhteystiedot

Juvantie 1, 50170 Mikkeli
puh. 020 7600 200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Mikkeli Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Markus Pokela, kauppias
0500 617 927
markus.pokela@k-rauta.fi
Petra Pokela, kauppias, konttoritoiminnot, myyntireskontra
050 561 5761
petra.pokela@k-rauta.fi
Juha Pastila, myymäläpäällikkö ja rakentamisen myyntipäällikkö
0207 600 246
040 163 9681
juha.pastila@k-rauta.fi
Rakentaminen ja talotekniikka
0207 600 210
Sisustus
0207 600 220
Kodin kalustaminen
0207 600 230
Työväline
0207 600 250
Piha ja puutarha
0207 600 259
Hanna-Leena Iisakka, keittiömyynti
0207 600 224
hanna-leena.iisakka@k-rauta.fi
Kimmo Ihalainen, talomyynti
0207 600 215
0400 502 660
kimmo.ihalainen@k-rauta.fi
Juha Marttinen, myyntipäällikkö sisustus, työväline
0207 600 212
040 532 8122
juha.marttinen@k-rauta.fi
Tero Matala, yritysmyynti, rakennustarvikkeet
0207 600 216
tero.matala@k-rauta.fi
Eeva Huotari, yritysmyynti, sisustustarvikkeet
0207 600 237
eeva.huotari@k-rauta.fi
Konttori
0207 600 280
Jorma Mikkonen, yritysmyynti
0207 600 286
040 847 4299
jorma.mikkonen@k-rauta.fi
Ville Lampinen, myynti sisustus
0207 600 284
0405328130
ville.lampinen@k-rauta.fi
Tero Rahikainen, myynti sisustus
0207 600 221
0405328127
tero.rahikainen@k-rauta.fi
Jarkko Liukkonen, myynti työväline
0207 600254
0405328154
jarkko.liukkonen@k-rauta.fi
Sami Tolvanen, kassaesimies
0207 600 231
040 532 8131
sami.tolvanen@k-rauta.fi
Mikko Huotari, myynti rakennustarvike
0207 600 286
040 847 4299
mikko.huotari@k-rauta.fi
Markko Klemola, myynti talotekniikka
0207 600 242
040 532 8142
markko.klemola@k-rauta.fi
Jani Häkkinen, myynti rakennustarvike
0207 600 232
0405328132
jani.hakkinen@k-rauta.fi
Veijo Räisänen, myynti rakennustarvike
0207 600 213
040 532 8123
veijo.raisanen@k-rauta.fi
Ari Turunen, myynti talotekniikka
0207 600 243
ari.turunen@k-rauta.fi
Ulla Tuulasjärvi, myynti sisustus
0207 600 223
040 532 8135
ulla.tuulasjarvi@k-rauta.fi
Ilkka Kolehmainen, myynti työväline
0207 600 251
040 532 8151
ilkka.kolehmainen@k-rauta.fi
Timo Töyrylä, myynti sisustus
0207 600 211
040 5328 121
timo.toyryla@k-rauta.fi
Sipi Pulkkinen, myynti työväline
0207 600 253
040 5328 153
sioi.pulkkinen@k-rauta.fi
Mikko Männistö, myynti työväline
0207 600 255
0400 933 557
mikko.mannisto@k-rauta.fi
Jesse Paakkunainen, tavaran vastaanotto
0207 600 269
vastaanotto.mikkeli@k-rauta.fi
Noutopiha, kuljetus
0207 600 260
varasto.mikkeli@k-rauta.fi
Jari Saastamoinen, ostot rakennustarvike, talotekniikka
0207 600 229
jari.saastamoinen@k-rauta.fi
Anne Partanen, ostot sisustus, työväline, kalustaminen
0207 600 225
anne.partanen@k-rauta.fi