K-Rauta Mikkeli

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Juvantie 1, 50170 Mikkeli
puh. 020 7600 200 020 7600 200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Mikkeli Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Markus Pokela, kauppias
0500 617 927 0500 617 927
markus.pokela@k-rauta.fi
Petra Pokela, kauppias, konttoritoiminnot, myyntireskontra
050 561 5761 050 561 5761
petra.pokela@k-rauta.fi
Juha Pastila, myymäläpäällikkö ja rakentamisen myyntipäällikkö
0207 600 246 0207 600 246
040 163 9681
juha.pastila@k-rauta.fi
Rakentaminen ja talotekniikka
0207 600 210 0207 600 210
Sisustus
0207 600 220 0207 600 220
Kodin kalustaminen
0207 600 230 0207 600 230
Työväline
0207 600 250 0207 600 250
Piha ja puutarha
0207 600 259 0207 600 259
Hanna-Leena Iisakka, keittiömyynti
0207 600 224 0207 600 224
hanna-leena.iisakka@k-rauta.fi
Juha Marttinen, myyntipäällikkö sisustus, työväline
0207 600 212 0207 600 212
040 532 8122
juha.marttinen@k-rauta.fi
Tero Matala, yritysmyynti, rakennustarvikkeet
0207 600 216 0207 600 216
tero.matala@k-rauta.fi
Eeva Huotari, yritysmyynti, sisustustarvikkeet
0207 600 237 0207 600 237
eeva.huotari@k-rauta.fi
Jorma Mikkonen, yritysmyynti
0207 600 226 0207 600 226
040 1663226
jorma.mikkonen@k-rauta.fi
Ville Lampinen, myynti sisustus
0207 600 284 0207 600 284
0405328130
ville.lampinen@k-rauta.fi
Tero Rahikainen, myynti sisustus
0207 600 221 0207 600 221
0405328127
tero.rahikainen@k-rauta.fi
Jarkko Liukkonen, myynti työväline
0207 600254 0207 600254
0405328154
jarkko.liukkonen@k-rauta.fi
Sami Tolvanen, kassaesimies.Ostoreskontra, konttoritoiminnot
0207 600 231 0207 600 231
040 532 8131
sami.tolvanen@k-rauta.fi
Mikko Huotari, myynti rakennustarvike
0207 600 286 0207 600 286
040 847 4899
mikko.huotari@k-rauta.fi
Markko Klemola, myynti talotekniikka, rakennustarvike
0207 600 242 0207 600 242
040 532 8142
markko.klemola@k-rauta.fi
Jani Häkkinen, myynti rakennustarvike
0207 600 232 0207 600 232
0405328132
jani.hakkinen@k-rauta.fi
Veijo Räisänen, myynti rakennustarvike
0207 600 213 0207 600 213
040 532 8123
veijo.raisanen@k-rauta.fi
Ari Turunen, myynti talotekniikka, rakennustarvike
0207 600 243 0207 600 243
ari.turunen@k-rauta.fi
Ulla Tuulasjärvi, myynti sisustus
0207 600 223 0207 600 223
040 532 8135
ulla.tuulasjarvi@k-rauta.fi
Ilkka Kolehmainen, myynti työväline
0207 600 251 0207 600 251
040 532 8151
ilkka.kolehmainen@k-rauta.fi
Timo Töyrylä, myynti sisustus
0207 600 211 0207 600 211
040 5328 121
timo.toyryla@k-rauta.fi
Sipi Pulkkinen, myynti työväline
0207 600 253 0207 600 253
040 5328 153
sipi.pulkkinen@k-rauta.fi
Mikko Männistö, myynti työväline
0207 600 255 0207 600 255
0400 933 557
mikko.mannisto@k-rauta.fi
Jesse Paakkunainen, tavaran vastaanotto
0207 600 269 0207 600 269
vastaanotto.mikkeli@k-rauta.fi
Noutopiha, kuljetus
0207 600 260 0207 600 260
varasto.mikkeli@k-rauta.fi
Jari Saastamoinen, ostot rakennustarvike, talotekniikka
0207 600 229 0207 600 229
jari.saastamoinen@k-rauta.fi
Anne Partanen, ostot sisustus, työväline, kalustaminen
0207 600 225 0207 600 225
anne.partanen@k-rauta.fi