Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Piha

Piharakentaminen

Näytetään 2053 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
    • Aidat
    • Hiekat ja sorat
    • Kaiteet
    • Köynnösritilät ja säleiköt
    • Nurmikonreunukset
    • Näkösuojat
    • Pihakivet ja pihalaatat
    • Portit
    • Puutarhasillat
    • Terassilaatat
    • Ulkoportaat
    • Vesiaiheet ja suihkulähteet
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Artik-noppa Rudus 92x92x80mm vaaleanharmaa hienopesty 110,8kpl/m²

Artik-noppa Rudus 92x92x80mm vaaleanharmaa hienopesty 110,8kpl/m²
Artik-noppa Rudus 92x92x80mm vaaleanharmaa hienopesty 110,8kpl/m²
Artik-noppa Rudus 92x92x80mm vaaleanharmaa hienopesty 110,8kpl/m²
Artik-noppa Rudus 92x92x80mm vaaleanharmaa hienopesty 110,8kpl/m²
Kuva tuotteesta

Artik-noppa Rudus 92x92x80mm vaaleanharmaa hienopesty 110,8kpl/m²

59,90€/m² 59,90 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kartanokivi Rudus 60mm kajo 26kpl/m²

Kuva tuotteesta

Kartanokivi Rudus 60mm kajo 26kpl/m²

32,95€/m² 32,95 € / m²

1,27€/kpl 1,27 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Pihakivi Rudus Kartanonoppa 138x138x60mm punamusta 52kpl/m²

Kuva tuotteesta

Pihakivi Rudus Kartanonoppa 138x138x60mm punamusta 52kpl/m²

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,58€/kpl 0,58 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus suorakaide 172x115x80mm punamusta

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus suorakaide 172x115x80mm punamusta

36,95€/m² 36,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Roomalaiset pienet kivet Rudus punainen

Kuva tuotteesta

Roomalaiset pienet kivet Rudus punainen

32,95€/m² 32,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kartanokivi Rudus 277x94x80mm viisteetön harmaa

Kuva tuotteesta

Kartanokivi Rudus 277x94x80mm viisteetön harmaa

26,95€/m² 26,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Rytmikivet Lakka 60 punainen 7 eri kokoa

Kuva tuotteesta

Rytmikivet Lakka 60 punainen 7 eri kokoa

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa

Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa
Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa
Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa
Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa
Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa
Kuva tuotteesta

Antiikkikivi Lakka 60 puolikas harmaa

44,95€/m² 44,95 € / m²

0,48€/kpl 0,48 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus iso kaarre 80 punamusta

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus iso kaarre 80 punamusta

39,95€/m² 39,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Pihakivi Rudus Luostarikivi 208x68x80 musta

Kuva tuotteesta

Pihakivi Rudus Luostarikivi 208x68x80 musta

32,95€/m² 32,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm musta 7,5m²/lava 1390kg/lava

Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm musta 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm musta 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm musta 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm musta 7,5m²/lava 1390kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm musta 7,5m²/lava 1390kg/lava

48,95€/m² 48,95 € / m²

1,92€/kpl 1,92 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Rombakivi Rudus 334x197x80mm harmaa

Kuva tuotteesta

Rombakivi Rudus 334x197x80mm harmaa

32,95€/m² 32,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Hulekatukivi Lakka 80 harmaa 278x90x80 (+sakarat 49) 26 kpl/m²

Kuva tuotteesta

Hulekatukivi Lakka 80 harmaa 278x90x80 (+sakarat 49) 26 kpl/m²

38,95€/m² 38,95 € / m²

1,50€/kpl 1,50 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm harmaa 9,4m²/lava 1335kg/lava

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm harmaa 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm harmaa 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm harmaa 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm harmaa 9,4m²/lava 1335kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm harmaa 9,4m²/lava 1335kg/lava

37,95€/m² 37,95 € / m²

1,12€/kpl 1,12 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Roomalaiset pienet kivet Rudus kulo

Kuva tuotteesta

Roomalaiset pienet kivet Rudus kulo

51,90€/m² 51,90 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus suorakaide 172x115x80mm hiekanruskea

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus suorakaide 172x115x80mm hiekanruskea

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Piano-kivet Rudus harmaa

Piano-kivet Rudus harmaa
Piano-kivet Rudus harmaa
Piano-kivet Rudus harmaa
Piano-kivet Rudus harmaa
Kuva tuotteesta

Piano-kivet Rudus harmaa

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Rombakivi Rudus 334x197x80mm punainen

Kuva tuotteesta

Rombakivi Rudus 334x197x80mm punainen

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²

Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²
Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²
Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²
Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²
Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²
Kuva tuotteesta

Katukivi Lakka 80 rustiikki musta 278x138x80mm 26kpl/m²

51,95€/kpl 51,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Pihakivi Rudus Kartanonoppa 138x138x60mm punainen 52kpl/m²

Kuva tuotteesta

Pihakivi Rudus Kartanonoppa 138x138x60mm punainen 52kpl/m²

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,58€/kpl 0,58 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Roomalaiset isot kivet Rudus pr harmaa

Kuva tuotteesta

Roomalaiset isot kivet Rudus pr harmaa

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Verona-kivet Rudus punamusta

Kuva tuotteesta

Verona-kivet Rudus punamusta

33,95€/m² 33,95 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Kartanokivi Rudus 278x138x80mm valkoinen

Kuva tuotteesta

Kartanokivi Rudus 278x138x80mm valkoinen

44,95€/m² 44,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Riimukivi Rudus 300x300x120mm harmaa

Kuva tuotteesta

Riimukivi Rudus 300x300x120mm harmaa

44,95€/m² 44,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kartanokivi Rudus 278x138x80mm suojatie musta

Kuva tuotteesta

Kartanokivi Rudus 278x138x80mm suojatie musta

64,90€/m² 64,90 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Artik-noppa Rudus 92x92x80mm musta 110,8kpl/m²

Artik-noppa Rudus 92x92x80mm musta 110,8kpl/m²
Artik-noppa Rudus 92x92x80mm musta 110,8kpl/m²
Artik-noppa Rudus 92x92x80mm musta 110,8kpl/m²
Artik-noppa Rudus 92x92x80mm musta 110,8kpl/m²
Kuva tuotteesta

Artik-noppa Rudus 92x92x80mm musta 110,8kpl/m²

45,95€/m² 45,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Mukulakivi Lakka 60 karelia

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Lakka 60 karelia

34,95€/m² 34,95 € / m²

0,76€/kpl 0,76 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Hiekoitussepeli Rudus 3-6mm 900kg

Kuva tuotteesta

Hiekoitussepeli Rudus 3-6mm 900kg

149€/Säkki 149 € / Säkki

0,17€/kg 0,17 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Roomalaiset isot kivet Rudus punamusta

Kuva tuotteesta

Roomalaiset isot kivet Rudus punamusta

32,95€/m² 32,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Napoli-kivet Rudus harmaa

Kuva tuotteesta

Napoli-kivet Rudus harmaa

36,95€/m² 36,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Pihakivi Rudus Golfkivi 140x140x80mm harmaa 36,8kpl/m²

Kuva tuotteesta

Pihakivi Rudus Golfkivi 140x140x80mm harmaa 36,8kpl/m²

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,81€/kpl 0,81 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus neliö 115x115x60mm punainen 75/m²

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus neliö 115x115x60mm punainen 75/m²

31,95€/m² 31,95 € / m²

0,43€/kpl 0,43 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Milano-kivet Rudus hiekanruskea

Kuva tuotteesta

Milano-kivet Rudus hiekanruskea

39,95€/m² 39,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Piano-kivet Rudus autere

Kuva tuotteesta

Piano-kivet Rudus autere

51,90€/m² 51,90 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Sauvakivi Lakka 80 hiekanruskea 208x68x80mm 68kpl/m²

Kuva tuotteesta

Sauvakivi Lakka 80 hiekanruskea 208x68x80mm 68kpl/m²

43,95€/m² 43,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Aukiokivi HB 138x138x80mm musta 7,5m²/lava 1405kg/lava

Aukiokivi HB 138x138x80mm musta 7,5m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x80mm musta 7,5m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x80mm musta 7,5m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x80mm musta 7,5m²/lava 1405kg/lava
Kuva tuotteesta

Aukiokivi HB 138x138x80mm musta 7,5m²/lava 1405kg/lava

34,95€/m² 34,95 € / m²

0,69€/kpl 0,69 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus 115x115x80mm musta

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus 115x115x80mm musta

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Nurmikivi Lakka 80 valkea 36,8kpl/m²

Kuva tuotteesta

Nurmikivi Lakka 80 valkea 36,8kpl/m²

49,95€/m² 49,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Roomalaiset isot kivet Rudus hiekanruskea

Kuva tuotteesta

Roomalaiset isot kivet Rudus hiekanruskea

32,95€/m² 32,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Nurmikivi Lakka 80 ruskea 36,8kpl/m²

Kuva tuotteesta

Nurmikivi Lakka 80 ruskea 36,8kpl/m²

40,95€/m² 40,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm punainen 9,4m²/lava 1335kg/lava

39,95€/m² 39,95 € / m²

1,18€/kpl 1,18 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus 172x115x80mm musta

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus 172x115x80mm musta

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava

Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava

44,95€/m² 44,95 € / m²

1,76€/kpl 1,76 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vain myymälöistä

Roomalaiset isot kivet Rudus autere

Kuva tuotteesta

Roomalaiset isot kivet Rudus autere

51,90€/m² 51,90 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa

Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa
Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa
Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa
Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa
Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa
Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa
Kuva tuotteesta

Rytmikivet Lakka 60 mustavalkoinen 7 eri kokoa

35,95€/m² 35,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

PUISTOKIVI 418x138x80 MM HARMAA

Kuva tuotteesta

PUISTOKIVI 418x138x80 MM HARMAA

37,95€/m² 37,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Klassikkokivi Rudus neliö 115x115x80mm punamusta

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus neliö 115x115x80mm punamusta

34,95€/m² 34,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä

Milano-kivet Rudus harmaa

Kuva tuotteesta

Milano-kivet Rudus harmaa

37,95€/m² 37,95 € / m²

Lue lisää
Vain myymälöistä
Näytetään tuotteet: 1489 - 1536 (yht. 2053)
1...3031323334 / 43

Kaikki piharakentamiseen K-Raudasta

Ammottaako piha tyhjyyttään? Ei hätää. Pihan rakentaminen sujuu helposti K-Raudan avulla! Kysy ideoita myymälästä tai tilaa tarvikkeet suoraan netistä!

Rakenna piha omaan tyyliisi sopivaksi ja totea, miten multakasasta kuoriutuu silmiesi edessä upea keidas perheelle ja ystäville. Pihakivet ja betonilaatat muodostavat perustan pihasi ilmeelle. Meiltä löydät erilaiset vaihtoehdot niin poluille ja ajoväylille kuin tyylikkäiden muurien ja istutusalueiden rakentamiseen tai vaikkapa nurmikon rajaamiseen. Suodatinkankaalla erotat erityyppiset maalajit toisistaan ja lisäät pihalaattojen pysyvyyttä.

Piharakennuksien avulla saat sekä ilmettä pihallesi että lisää tilaa. Meiltä löydät isot ja pienet piharakennukset aina kasvihuoneista vajoihin, aittoihin, huvimajoihin ja pihasaunoihin.

Unelmoitko omasta salaisesta puutarhastasi?

Suojaa piha-alueesi tien melulta tai uteliailta katseilta kauniilla aidalla ja viimeistele kokonaisuus tyylikkään portin myötä. Aitojen avulla luot pihallesi myös huolitellun ja viimeistellyn ilmeen. Matalalla aidalla rajaat tonttisi ryhdikkäästi ja annat ohikulkijoiden ihailla puutarhasi kukkaloistoa.

Käynnistä pihan rakentaminen jo tänään ja anna haaveistasi tulla totta. Muistathan, että meiltä saat myös puutarhakalusteet, kasvit ja ruukut ulos koristamaan pihaa ja puutarhaa. K-Raudan viherpiha-myymälät ovat apunasi kun haluat pihallesi kasveja, multaa ja pihakoristeita.

Maksutavat verkkokaupassa

  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Walley
  • Mastercard
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Walley
  • Mastercard
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa