Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5777 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 10x92/30/10 kuumasinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 10x92/30/10 kuumasinkitty 2kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

3,48€/kpl 3,48 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x100/50/35 AV13 haponkestävä A4 6kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x100/50/35 AV13 haponkestävä A4 6kpl

32,95€/pkt 32,95 € / pkt

5,49€/kpl 5,49 € / kpl

Lue lisää

Kipsilevyruuvi PROF C4 PH2 3,8x32 HiLo tuulensuojakipsilevylle 20kpl

Kuva tuotteesta

Kipsilevyruuvi PROF C4 PH2 3,8x32 HiLo tuulensuojakipsilevylle 20kpl

2,95€/pkt 2,95 € / pkt

0,15€/kpl 0,15 € / kpl

Lue lisää

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 sinkitty 250kpl

Kuva tuotteesta

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 sinkitty 250kpl

18,95€/pkt 18,95 € / pkt

0,08€/kpl 0,08 € / kpl

Lue lisää

Kansiruuvi PROF DIN 571 A2 8x60 6kpl

Kuva tuotteesta

Kansiruuvi PROF DIN 571 A2 8x60 6kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

0,83€/kpl 0,83 € / kpl

Lue lisää

Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl

Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl
Kuva tuotteesta

Vetoniitti Rapid 4,8x25mm High Performance 50kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

0,26€/kpl 0,26 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x100/15/45 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x100/15/45 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x100/15/45 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x100/15/45 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x100/15/45 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x100/15/45 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

3,24€/kpl 3,24 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 100kpl

59,90€/pkt 59,90 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

62,90€/pkt 62,90 € / pkt

1,26€/kpl 1,26 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x50 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x50 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

69,95€/pkt 69,95 € / pkt

0,70€/kpl 0,70 € / kpl

Lue lisää

Puhdistusharja Sormat metalli 18x300 porareikään 16mm 1kpl

Kuva tuotteesta

Puhdistusharja Sormat metalli 18x300 porareikään 16mm 1kpl

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanharmaa RR23 25kpl

Kuva tuotteesta

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanharmaa RR23 25kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

0,20€/kpl 0,20 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl

Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 13/8mm 5m 5000kpl

16,95€/pkt 16,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl

Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 140/10mm 5m 5000kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Kauppalanka PROF sinkitty 5,0mm 5kg

Kuva tuotteesta

Kauppalanka PROF sinkitty 5,0mm 5kg

29,95€/kpl 29,95 € / kpl

5,99€/kg 5,99 € / kg

Lue lisää

Peitetulppa ruuville PROF T25 valkoinen 20kpl

Kuva tuotteesta

Peitetulppa ruuville PROF T25 valkoinen 20kpl

3,95€/pkt 3,95 € / pkt

0,20€/kpl 0,20 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA P kupukanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA P kupukanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA P kupukanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA P kupukanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA P kupukanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA P kupukanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

1,10€/kpl 1,10 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti PROF 4,8x50 Al/rst 250kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti PROF 4,8x50 Al/rst 250kpl

95,90€/pkt 95,90 € / pkt

0,38€/kpl 0,38 € / kpl

Lue lisää

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl
Kuva tuotteesta

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo 1000kpl

19,95€/pkt 19,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Korilaatta DIN 9021 A2 m10 8kpl

Kuva tuotteesta

Korilaatta DIN 9021 A2 m10 8kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

0,62€/kpl 0,62 € / kpl

Lue lisää

Hakanen PROF 12mm 80-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 12mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 12mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 12mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 12mm 80-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 12mm 80-sarja 5000kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl

Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 53/6mm 2500kpl

10,45€/pkt 10,45 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl

Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 13/14mm 2500kpl

10,45€/pkt 10,45 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Kuusioruuvi PROF DIN 931 A2-70 M10x120 2kpl

Kuva tuotteesta

Kuusioruuvi PROF DIN 931 A2-70 M10x120 2kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

2,48€/kpl 2,48 € / kpl

Lue lisää

Peitetulppa karmiin PROF 15 mänty 20kpl

Peitetulppa karmiin PROF 15 mänty 20kpl
Peitetulppa karmiin PROF 15 mänty 20kpl
Peitetulppa karmiin PROF 15 mänty 20kpl
Peitetulppa karmiin PROF 15 mänty 20kpl
Kuva tuotteesta

Peitetulppa karmiin PROF 15 mänty 20kpl

10,45€/pkt 10,45 € / pkt

0,52€/kpl 0,52 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x35 M8/M10x30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x35 M8/M10x30 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

59,90€/pkt 59,90 € / pkt

1,20€/kpl 1,20 € / kpl

Lue lisää

Sekoitussuutin Sormat ISL-suutin + sekoitusspiraali 10kpl

Kuva tuotteesta

Sekoitussuutin Sormat ISL-suutin + sekoitusspiraali 10kpl

14,95€/pkt 14,95 € / pkt

1,49€/kpl 1,49 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x75/23/10 kuumasinkitty 3kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x75/23/10 kuumasinkitty 3kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

2,32€/kpl 2,32 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti PROF 4,8x20 Al/rst 250kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti PROF 4,8x20 Al/rst 250kpl

38,95€/pkt 38,95 € / pkt

0,16€/kpl 0,16 € / kpl

Lue lisää

Ilmapumppu Sormat IPUM 280mm 1kpl

Kuva tuotteesta

Ilmapumppu Sormat IPUM 280mm 1kpl

15,95€/kpl 15,95 € / kpl

Lue lisää

Kansiruuvi PROF DIN 571 A2 8x100 4kpl

Kuva tuotteesta

Kansiruuvi PROF DIN 571 A2 8x100 4kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl

Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 140/8mm 5m 5000kpl

23,95€/pkt 23,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Teräsköysi PROF 1mm 15m Zn

Kuva tuotteesta

Teräsköysi PROF 1mm 15m Zn

10,99€/kpl 10,99 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 10x100/45/15 AV15 haponkestävä A4 4kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 10x100/45/15 AV15 haponkestävä A4 4kpl

40,95€/pkt 40,95 € / pkt

10,24€/kpl 10,24 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 5x60/25 HEX Zn SW10 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 5x60/25 HEX Zn SW10 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 5x60/25 HEX Zn SW10 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 5x60/25 HEX Zn SW10 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 5x60/25 HEX Zn SW10 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 5x60/25 HEX Zn SW10 100kpl

41,95€/pkt 41,95 € / pkt

0,42€/kpl 0,42 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x80/35-15 HEX Zn SW13 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x80/35-15 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x80/35-15 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x80/35-15 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x80/35-15 HEX Zn SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x80/35-15 HEX Zn SW13 50kpl

58,90€/pkt 58,90 € / pkt

1,18€/kpl 1,18 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ HEX 8x70/5/20 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ HEX 8x70/5/20 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 10x65/5 ZN 50kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 10x65/5 ZN 50kpl

38,95€/pkt 38,95 € / pkt

0,78€/kpl 0,78 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 10x72/10/- kuumasinkitty 40kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 10x72/10/- kuumasinkitty 40kpl

74,90€/pkt 74,90 € / pkt

1,87€/kpl 1,87 € / kpl

Lue lisää

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl
Kuva tuotteesta

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 Hilo vastakierre 1000kpl

20,95€/pkt 20,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Peitetulppa karmiin PROF 13-14 musta 20kpl

Kuva tuotteesta

Peitetulppa karmiin PROF 13-14 musta 20kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,30€/kpl 0,30 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x50/5 HEX Zn SW13 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x50/5 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x50/5 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x50/5 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x50/5 HEX Zn SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x50/5 HEX Zn SW13 50kpl

45,95€/pkt 45,95 € / pkt

0,92€/kpl 0,92 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x45/5/10 T30 ML pinnoitettu 100kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x45/5/10 T30 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x45/5/10 T30 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x45/5/10 T30 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x45/5/10 T30 ML pinnoitettu 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x45/5/10 T30 ML pinnoitettu 100kpl

62,90€/pkt 62,90 € / pkt

0,63€/kpl 0,63 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x40/5 uppo T30 100kpl

34,95€/pkt 34,95 € / pkt

0,35€/kpl 0,35 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 50kpl

54,90€/pkt 54,90 € / pkt

1,10€/kpl 1,10 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x120/85-65 uppo T30 100kpl

115€/pkt 115 € / pkt

1,15€/kpl 1,15 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x100/55 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x100/55 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x100/55 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x100/55 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x100/55 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x100/55 sähkösinkitty 5kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

1,19€/kpl 1,19 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 12x100/25 ZN 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 12x100/25 ZN 25kpl

35,95€/pkt 35,95 € / pkt

1,44€/kpl 1,44 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 529 - 576 (yht. 5777)
1...1011121314 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • Walley
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • K-Raudan remppatili
  • Mastercard
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Walley
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • K-Raudan remppatili
  • Mastercard
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa