Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5777 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Hakanen PROF 32mm 90-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 32mm 90-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 32mm 90-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 32mm 90-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 32mm 90-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 32mm 90-sarja 5000kpl

34,95€/pkt 34,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl

69,90€/pkt 69,90 € / pkt

0,70€/kpl 0,70 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x50/5 sähkösinkitty 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x50/5 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x50/5 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x50/5 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x50/5 sähkösinkitty 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x50/5 sähkösinkitty 10kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x100/55-35 HEX Zn SW13 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x100/55-35 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x100/55-35 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x100/55-35 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x100/55-35 HEX Zn SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x100/55-35 HEX Zn SW13 50kpl

59,90€/pkt 59,90 € / pkt

1,20€/kpl 1,20 € / kpl

Lue lisää

Kierretanko PROF M10x2000 kuumasinkitty 8.8 DIN 976-1

Kuva tuotteesta

Kierretanko PROF M10x2000 kuumasinkitty 8.8 DIN 976-1

10,95€/kpl 10,95 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ HEX 8x55/5 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ HEX 8x55/5 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

8,95€/pkt 8,95 € / pkt

1,79€/kpl 1,79 € / kpl

Lue lisää

Rautalanka PROF sinkitty 0,7mm 50m rulla

Kuva tuotteesta

Rautalanka PROF sinkitty 0,7mm 50m rulla

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

0,12€/m 0,12 € / m

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

53,90€/pkt 53,90 € / pkt

2,16€/kpl 2,16 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x80/25 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x80/25 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x80/25 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x80/25 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x80/25 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 10x80/25 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

2,99€/kpl 2,99 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 6x65/15 kuumasinkitty 4kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 6x65/15 kuumasinkitty 4kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

1,74€/kpl 1,74 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x35 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x35 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

28,95€/pkt 28,95 € / pkt

0,29€/kpl 0,29 € / kpl

Lue lisää

Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty

Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty
Kuva tuotteesta

Pitkälenkkiketju PROF 10mm 2m kuumasinkitty

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

9,98€/m 9,98 € / m

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 ML pinnoitettu 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 ML pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 ML pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 ML pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 ML pinnoitettu 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 ML pinnoitettu 5kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

2,59€/kpl 2,59 € / kpl

Lue lisää

Viimeistelynaula PROF B18/38mm valkoinen 5000kpl

Viimeistelynaula PROF B18/38mm valkoinen 5000kpl
Viimeistelynaula PROF B18/38mm valkoinen 5000kpl
Viimeistelynaula PROF B18/38mm valkoinen 5000kpl
Viimeistelynaula PROF B18/38mm valkoinen 5000kpl
Kuva tuotteesta

Viimeistelynaula PROF B18/38mm valkoinen 5000kpl

18,95€/pkt 18,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Kierretanko PROF M8x1000 sähkösinkitty 4.8 DIN 976-1

Kuva tuotteesta

Kierretanko PROF M8x1000 sähkösinkitty 4.8 DIN 976-1

2,95€/kpl 2,95 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x75/30 sähkösinkitty 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x75/30 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x75/30 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x75/30 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x75/30 sähkösinkitty 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 5x75/30 sähkösinkitty 10kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Viimeistelynaula PROF B18/25mm ss 5000kpl

Viimeistelynaula PROF B18/25mm ss 5000kpl
Viimeistelynaula PROF B18/25mm ss 5000kpl
Viimeistelynaula PROF B18/25mm ss 5000kpl
Viimeistelynaula PROF B18/25mm ss 5000kpl
Kuva tuotteesta

Viimeistelynaula PROF B18/25mm ss 5000kpl

14,95€/pkt 14,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Rautalanka PROF sinkitty 3,0mm 1kg rulla

Kuva tuotteesta

Rautalanka PROF sinkitty 3,0mm 1kg rulla

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

8,95€/kg 8,95 € / kg

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x60 M8/M10X30 SW13 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x60 M8/M10X30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x60 M8/M10X30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x60 M8/M10X30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x60 M8/M10X30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA I sisäkierre 6x60 M8/M10X30 SW13 sähkösinkitty 5kpl

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

2,39€/kpl 2,39 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x70/25/15 T30 uppokanta haponkestävä A4 6kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x70/25/15 T30 uppokanta haponkestävä A4 6kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

3,66€/kpl 3,66 € / kpl

Lue lisää

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 musta RR33 25kpl

Kuva tuotteesta

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 musta RR33 25kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

0,20€/kpl 0,20 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl

Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 53/8mm 2500kpl

10,45€/pkt 10,45 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 Multi Layer pinnoitettu 10kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 Multi Layer pinnoitettu 10kpl

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

1,19€/kpl 1,19 € / kpl

Lue lisää

Puhdistusharja Sormat metalli 13x300 porareikään 12mm 1kpl

Kuva tuotteesta

Puhdistusharja Sormat metalli 13x300 porareikään 12mm 1kpl

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää

Hakanen PROF 19mm 90-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 19mm 90-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 19mm 90-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 19mm 90-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 19mm 90-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 19mm 90-sarja 5000kpl

24,95€/pkt 24,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 12x118/40/20 kuumasinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 12x118/40/20 kuumasinkitty 2kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

4,98€/kpl 4,98 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x15 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x15 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

18,95€/pkt 18,95 € / pkt

0,19€/kpl 0,19 € / kpl

Lue lisää

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanruskea RR32 250kpl

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanruskea RR32 250kpl
Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanruskea RR32 250kpl
Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanruskea RR32 250kpl
Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanruskea RR32 250kpl
Kuva tuotteesta

Kateruuvi PROF piikkikärki 4,8x25 tummanruskea RR32 250kpl

20,95€/pkt 20,95 € / pkt

0,08€/kpl 0,08 € / kpl

Lue lisää

Korialuslevy PROF DIN9021 M5 sähkösinkitty 200kpl

Kuva tuotteesta

Korialuslevy PROF DIN9021 M5 sähkösinkitty 200kpl

3,95€/pkt 3,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Hakanen PROF 10mm 80-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 10mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 10mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 10mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 10mm 80-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 10mm 80-sarja 5000kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Peitetulppa karmiin PROF 15-16 musta 20kpl

Kuva tuotteesta

Peitetulppa karmiin PROF 15-16 musta 20kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,30€/kpl 0,30 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x40/5 HEX Zn SW13+T30 100kpl

33,95€/pkt 33,95 € / pkt

0,34€/kpl 0,34 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ HEX 10x140/55/85 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ HEX 10x140/55/85 SW15 Multi Layer pinnoitettu 4kpl

14,95€/pkt 14,95 € / pkt

3,74€/kpl 3,74 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x120/65/80 T30 ML pinnoitettu 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x120/65/80 T30 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x120/65/80 T30 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x120/65/80 T30 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x120/65/80 T30 ML pinnoitettu 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x120/65/80 T30 ML pinnoitettu 50kpl

54,90€/pkt 54,90 € / pkt

1,10€/kpl 1,10 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

51,90€/pkt 51,90 € / pkt

1,04€/kpl 1,04 € / kpl

Lue lisää

Peitetulppa PROF karmiin 13 mänty 20kpl

Peitetulppa PROF karmiin 13 mänty 20kpl
Peitetulppa PROF karmiin 13 mänty 20kpl
Peitetulppa PROF karmiin 13 mänty 20kpl
Peitetulppa PROF karmiin 13 mänty 20kpl
Kuva tuotteesta

Peitetulppa PROF karmiin 13 mänty 20kpl

10,45€/pkt 10,45 € / pkt

0,52€/kpl 0,52 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x100/65-45 HEX Zn SW13+T30 100kpl

69,90€/pkt 69,90 € / pkt

0,70€/kpl 0,70 € / kpl

Lue lisää

Hakanen PROF 38mm M-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 38mm M-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 38mm M-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 38mm M-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 38mm M-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 38mm M-sarja 5000kpl

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Peitetulppa PROF karmiin 15-16 valkoinen 20kpl

Kuva tuotteesta

Peitetulppa PROF karmiin 15-16 valkoinen 20kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,30€/kpl 0,30 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x100/45 HEX Zn SW15 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x100/45 HEX Zn SW15 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x100/45 HEX Zn SW15 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x100/45 HEX Zn SW15 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x100/45 HEX Zn SW15 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x100/45 HEX Zn SW15 50kpl

84,90€/pkt 84,90 € / pkt

1,70€/kpl 1,70 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti PROF 4,8x35 Al/rst 250kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti PROF 4,8x35 Al/rst 250kpl

55,90€/pkt 55,90 € / pkt

0,22€/kpl 0,22 € / kpl

Lue lisää

Korilaatta DIN 9021 A2 m6 10kpl

Kuva tuotteesta

Korilaatta DIN 9021 A2 m6 10kpl

3,49€/pkt 3,49 € / pkt

0,35€/kpl 0,35 € / kpl

Lue lisää

Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl

Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl
Kuva tuotteesta

Vetoniitti Rapid 3,2x8mm rst 50kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

0,26€/kpl 0,26 € / kpl

Lue lisää

Panssariketju PROF 2x11x7mm Fe/musta G2002 2,5m

Kuva tuotteesta

Panssariketju PROF 2x11x7mm Fe/musta G2002 2,5m

7,99€/kpl 7,99 € / kpl

3,20€/m 3,20 € / m

Lue lisää

Rautalanka PROF rst 0,8mm 50m rulla

Kuva tuotteesta

Rautalanka PROF rst 0,8mm 50m rulla

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

0,20€/m 0,20 € / m

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x60/15 HEX Zn SW13 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x60/15 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x60/15 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x60/15 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x60/15 HEX Zn SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x60/15 HEX Zn SW13 50kpl

46,95€/pkt 46,95 € / pkt

0,94€/kpl 0,94 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/35/25 AV13 haponkestävä A4 6kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/35/25 AV13 haponkestävä A4 6kpl

17,95€/pkt 17,95 € / pkt

2,99€/kpl 2,99 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x95/43/30 kuumasinkitty 3kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x95/43/30 kuumasinkitty 3kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

2,32€/kpl 2,32 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 481 - 528 (yht. 5777)
1...910111213 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • Nordean e-maksu
  • Mastercard
  • Walley
  • K-Raudan remppatili
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Visa
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Aktian verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Mastercard
  • Walley
  • K-Raudan remppatili
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Visa
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Aktian verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa