Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5777 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl

Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl
Kuva tuotteesta

Puukorjaustappi Suki Screw It Again 2-10mm 4kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

1,49€/kpl 1,49 € / kpl

Lue lisää

Vaijerilukko PROF 3mm Duplex sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Vaijerilukko PROF 3mm Duplex sähkösinkitty 2kpl

2,49€/pkt 2,49 € / pkt

1,25€/kpl 1,25 € / kpl

Lue lisää

Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m

Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m
Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m
Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m
Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m
Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m
Kuva tuotteesta

Reikävanne PROF 25x1,5mm 10m

26,95€/kpl 26,95 € / kpl

Lue lisää

Rengaslevy kevyt PROF HST 80x26mm A4 merivedenkestävä

Kuva tuotteesta

Rengaslevy kevyt PROF HST 80x26mm A4 merivedenkestävä

5,99€/kpl 5,99 € / kpl

Lue lisää

Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki

Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki
Kuva tuotteesta

Ruuvausohjain PROF piilokiinnitykseen + T15 ruuvauskärki

18,95€/pkt 18,95 € / pkt

Lue lisää

Lue tuotetesti

Ruuvikiinnitteinen lenkki PROF 8x80mm HST A4 merivedenkestävä

Kuva tuotteesta

Ruuvikiinnitteinen lenkki PROF 8x80mm HST A4 merivedenkestävä

2,79€/kpl 2,79 € / kpl

Lue lisää

Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl

Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl
Kuva tuotteesta

Laituriruuvi PROF 4,2x55 T20 haponkestävä A4 200kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

0,11€/kpl 0,11 € / kpl

Lue lisää

Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty

Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty
Kuva tuotteesta

Pitkälenkkiketju PROF 2mm 2m kuumasinkitty

2,99€/kpl 2,99 € / kpl

1,50€/m 1,50 € / m

Lue lisää

Peitetulppa PROF 7-8 / 10 valkoinen 20kpl

Kuva tuotteesta

Peitetulppa PROF 7-8 / 10 valkoinen 20kpl

2,99€/pkt 2,99 € / pkt

0,15€/kpl 0,15 € / kpl

Lue lisää

Reikävanne PROF 17x0,7mm Zn 10m

Kuva tuotteesta

Reikävanne PROF 17x0,7mm Zn 10m

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

0,99€/m 0,99 € / m

Lue lisää

Karmitulppa fischer SXRL 8x80 4kpl

Karmitulppa fischer SXRL 8x80 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x80 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x80 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x80 4kpl
Kuva tuotteesta

Karmitulppa fischer SXRL 8x80 4kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

1,74€/kpl 1,74 € / kpl

Lue lisää

Poratappi PROF 8x40 koivu

Poratappi PROF 8x40 koivu
Poratappi PROF 8x40 koivu
Poratappi PROF 8x40 koivu
Poratappi PROF 8x40 koivu
Kuva tuotteesta

Poratappi PROF 8x40 koivu

5,45€/pkt 5,45 € / pkt

0,18€/kpl 0,18 € / kpl

Lue lisää

Saneerauskateruuvi PROF musta 6,3x50 100 kpl

Kuva tuotteesta

Saneerauskateruuvi PROF musta 6,3x50 100 kpl

28,95€/pkt 28,95 € / pkt

0,29€/kpl 0,29 € / kpl

Lue lisää

Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl

Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl
Kuva tuotteesta

Laituriruuvi PROF 6x100 T30 haponkestävä A4 100kpl

31,95€/pkt 31,95 € / pkt

0,32€/kpl 0,32 € / kpl

Lue lisää

Nostosilmukkaruuvi Haklift 0,70tn M16 DIN 580

Nostosilmukkaruuvi Haklift 0,70tn M16 DIN 580
Nostosilmukkaruuvi Haklift 0,70tn M16 DIN 580
Nostosilmukkaruuvi Haklift 0,70tn M16 DIN 580
Nostosilmukkaruuvi Haklift 0,70tn M16 DIN 580
Kuva tuotteesta

Nostosilmukkaruuvi Haklift 0,70tn M16 DIN 580

5,49€/kpl 5,49 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 8x100 uppokanta sähkösinkitty ruuvi 50kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 8x100 uppokanta sähkösinkitty ruuvi 50kpl

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

0,80€/kpl 0,80 € / kpl

Lue lisää

Peitetulppa karmiin PROF 12-15mm valkoinen 20kpl

Peitetulppa karmiin PROF 12-15mm valkoinen 20kpl
Peitetulppa karmiin PROF 12-15mm valkoinen 20kpl
Peitetulppa karmiin PROF 12-15mm valkoinen 20kpl
Peitetulppa karmiin PROF 12-15mm valkoinen 20kpl
Kuva tuotteesta

Peitetulppa karmiin PROF 12-15mm valkoinen 20kpl

4,30€/pkt 4,30 € / pkt

0,22€/kpl 0,22 € / kpl

Lue lisää

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl
Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl
Kuva tuotteesta

Nauharuuvi PROF kipsi 3,9x32 harvakierre 1000kpl

16,95€/pkt 16,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Huopanaula PROF 15° 32x3,1 kuumasinkitty 3600kpl

Huopanaula PROF 15° 32x3,1 kuumasinkitty 3600kpl
Huopanaula PROF 15° 32x3,1 kuumasinkitty 3600kpl
Huopanaula PROF 15° 32x3,1 kuumasinkitty 3600kpl
Huopanaula PROF 15° 32x3,1 kuumasinkitty 3600kpl
Kuva tuotteesta

Huopanaula PROF 15° 32x3,1 kuumasinkitty 3600kpl

57,90€/pkt 57,90 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Rullanaula PROF 15° 60x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700

Rullanaula PROF 15° 60x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Rullanaula PROF 15° 60x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Rullanaula PROF 15° 60x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Rullanaula PROF 15° 60x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Kuva tuotteesta

Rullanaula PROF 15° 60x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700

47,95€/pkt 47,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Listatulppa Sormat LIT 5/35 valkoinen naula 200kpl

Kuva tuotteesta

Listatulppa Sormat LIT 5/35 valkoinen naula 200kpl

33,95€/pkt 33,95 € / pkt

0,17€/kpl 0,17 € / kpl

Lue lisää

Poratappi PROF 10x40 koivu

Poratappi PROF 10x40 koivu
Poratappi PROF 10x40 koivu
Poratappi PROF 10x40 koivu
Poratappi PROF 10x40 koivu
Kuva tuotteesta

Poratappi PROF 10x40 koivu

5,45€/pkt 5,45 € / pkt

0,18€/kpl 0,18 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x100/45/60 ML pinnoitettu 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x100/45/60 ML pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x100/45/60 ML pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x100/45/60 ML pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x100/45/60 ML pinnoitettu 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x100/45/60 ML pinnoitettu 5kpl

8,95€/pkt 8,95 € / pkt

1,79€/kpl 1,79 € / kpl

Lue lisää

Kateruuvi PROF porakärki 4,8x28 musta RR33 250kpl

Kuva tuotteesta

Kateruuvi PROF porakärki 4,8x28 musta RR33 250kpl

22,95€/pkt 22,95 € / pkt

0,09€/kpl 0,09 € / kpl

Lue lisää

Rautalanka PROF sinkitty 2,0mm 1kg rulla

Kuva tuotteesta

Rautalanka PROF sinkitty 2,0mm 1kg rulla

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

8,95€/kg 8,95 € / kg

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x120 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 25kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x120 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 25kpl

34,95€/pkt 34,95 € / pkt

1,40€/kpl 1,40 € / kpl

Lue lisää

Hakanen PROF 16mm 80-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 16mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 16mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 16mm 80-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 16mm 80-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 16mm 80-sarja 5000kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 8x80 uppokanta sähkösinkitty ruuvi 50kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 8x80 uppokanta sähkösinkitty ruuvi 50kpl

38,95€/pkt 38,95 € / pkt

0,78€/kpl 0,78 € / kpl

Lue lisää

Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl

Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl
Kuva tuotteesta

Laituriruuvi PROF 5x90 T25 haponkestävä A4 100kpl

24,95€/pkt 24,95 € / pkt

0,25€/kpl 0,25 € / kpl

Lue lisää

Lista/sokkeliruuvi Sormat 5x40 sylinterikanta valkoinen RAL 9016 T20 250kpl

Kuva tuotteesta

Lista/sokkeliruuvi Sormat 5x40 sylinterikanta valkoinen RAL 9016 T20 250kpl

55,90€/pkt 55,90 € / pkt

0,22€/kpl 0,22 € / kpl

Lue lisää

Lista/sokkeliruuvi Sormat 5x50 sylinterikanta valkoinen RAL 9016 T20 200kpl

Kuva tuotteesta

Lista/sokkeliruuvi Sormat 5x50 sylinterikanta valkoinen RAL 9016 T20 200kpl

48,95€/pkt 48,95 € / pkt

0,24€/kpl 0,24 € / kpl

Lue lisää

Listatulppa Sormat LIT 5/45 valkoinen naula 10kpl

Kuva tuotteesta

Listatulppa Sormat LIT 5/45 valkoinen naula 10kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa fischer SXRL 8x120 4kpl

Karmitulppa fischer SXRL 8x120 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x120 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x120 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x120 4kpl
Kuva tuotteesta

Karmitulppa fischer SXRL 8x120 4kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää

Lyöntimutteri PROF M10 Sähkösinkitty 4kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntimutteri PROF M10 Sähkösinkitty 4kpl

3,95€/pkt 3,95 € / pkt

0,99€/kpl 0,99 € / kpl

Lue lisää

Hakanen PROF 22mm M-sarja 5000kpl

Hakanen PROF 22mm M-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 22mm M-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 22mm M-sarja 5000kpl
Hakanen PROF 22mm M-sarja 5000kpl
Kuva tuotteesta

Hakanen PROF 22mm M-sarja 5000kpl

26,95€/pkt 26,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl

Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl
Kuva tuotteesta

Laituriruuvi PROF 6x90mm T30 haponkestävä A4 100kpl

30,95€/pkt 30,95 € / pkt

0,31€/kpl 0,31 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x140 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 25kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x140 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 25kpl

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

1,60€/kpl 1,60 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x100 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 25kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x100 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 25kpl

29,95€/pkt 29,95 € / pkt

1,20€/kpl 1,20 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x100 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 4kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 10x100 uppokantatulppa ja C1000 pinnoitettu ruuvi 4kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

2,74€/kpl 2,74 € / kpl

Lue lisää

Laiturisarana PROF kulma kuumasinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Laiturisarana PROF kulma kuumasinkitty 2kpl

31,95€/pkt 31,95 € / pkt

15,98€/kpl 15,98 € / kpl

Lue lisää

Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty

Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty
Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty
Kuva tuotteesta

Pitkälenkkiketju PROF 4mm 2m kuumasinkitty

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

2,73€/m 2,73 € / m

Lue lisää

Euroruuvi PROF uppokanta PZ2 sähkösinkitty 6x13 8kpl

Kuva tuotteesta

Euroruuvi PROF uppokanta PZ2 sähkösinkitty 6x13 8kpl

2,99€/pkt 2,99 € / pkt

0,37€/kpl 0,37 € / kpl

Lue lisää

Rullanaula PROF 15° 50x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700

Rullanaula PROF 15° 50x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Rullanaula PROF 15° 50x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Rullanaula PROF 15° 50x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Rullanaula PROF 15° 50x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700
Kuva tuotteesta

Rullanaula PROF 15° 50x2,3 kuumasinkitty kamparakenne 2700

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Listatulppa Sormat LIT 5/45 musta naula 200kpl

Kuva tuotteesta

Listatulppa Sormat LIT 5/45 musta naula 200kpl

34,95€/pkt 34,95 € / pkt

0,17€/kpl 0,17 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa fischer SXRL 8x100 4kpl

Karmitulppa fischer SXRL 8x100 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x100 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x100 4kpl
Karmitulppa fischer SXRL 8x100 4kpl
Kuva tuotteesta

Karmitulppa fischer SXRL 8x100 4kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää

Karmitulppa Sormat SDF-S 8x120 uppokanta sähkösinkitty ruuvi 50kpl

Kuva tuotteesta

Karmitulppa Sormat SDF-S 8x120 uppokanta sähkösinkitty ruuvi 50kpl

51,90€/pkt 51,90 € / pkt

1,04€/kpl 1,04 € / kpl

Lue lisää

Poratappi PROF 6x30 koivu

Poratappi PROF 6x30 koivu
Poratappi PROF 6x30 koivu
Poratappi PROF 6x30 koivu
Poratappi PROF 6x30 koivu
Kuva tuotteesta

Poratappi PROF 6x30 koivu

5,45€/pkt 5,45 € / pkt

0,11€/kpl 0,11 € / kpl

Lue lisää

Huonekaluruuvilajitelma Suki Mixbox 124kpl

Huonekaluruuvilajitelma Suki Mixbox 124kpl
Huonekaluruuvilajitelma Suki Mixbox 124kpl
Huonekaluruuvilajitelma Suki Mixbox 124kpl
Huonekaluruuvilajitelma Suki Mixbox 124kpl
Kuva tuotteesta

Huonekaluruuvilajitelma Suki Mixbox 124kpl

16,95€/pkt 16,95 € / pkt

0,14€/kpl 0,14 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 385 - 432 (yht. 5777)
1...7891011 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Walley
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Visa
  • MobilePay
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Walley
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Visa
  • MobilePay
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa