Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5777 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Ruuvisakkeli PROF 8mm kuumasinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Ruuvisakkeli PROF 8mm kuumasinkitty 2kpl

2,49€/pkt 2,49 € / pkt

1,25€/kpl 1,25 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl

Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 140/10mm 2000kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Lankanaula PROF 75x2,8 kuumasinkitty 250kpl

Kuva tuotteesta

Lankanaula PROF 75x2,8 kuumasinkitty 250kpl

8,95€/pkt 8,95 € / pkt

0,04€/kpl 0,04 € / kpl

Lue lisää

Palohaka PROF 100mm sähkösinkitty 1kpl

Kuva tuotteesta

Palohaka PROF 100mm sähkösinkitty 1kpl

3,99€/kpl 3,99 € / kpl

Lue lisää

Vanttiruuvi PROF 6x110mm sähkösinkitty

Kuva tuotteesta

Vanttiruuvi PROF 6x110mm sähkösinkitty

3,49€/kpl 3,49 € / kpl

Lue lisää

Sakkeli PROF 16mm kuumasinkitty teräs

Kuva tuotteesta

Sakkeli PROF 16mm kuumasinkitty teräs

5,49€/kpl 5,49 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x26 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti Sormat LN 4,8x26 alumiininiitti/rst A2 naula 100kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

0,22€/kpl 0,22 € / kpl

Lue lisää

Pikalenkki PROF 6mm Zn 3kpl

Kuva tuotteesta

Pikalenkki PROF 6mm Zn 3kpl

5,49€/pkt 5,49 € / pkt

1,83€/kpl 1,83 € / kpl

Lue lisää

Köysipylpyrä PROF 30mm sähkösinkitty

Kuva tuotteesta

Köysipylpyrä PROF 30mm sähkösinkitty

4,99€/kpl 4,99 € / kpl

Lue lisää

Köysipylpyrä PROF 20mm sähkösinkitty

Kuva tuotteesta

Köysipylpyrä PROF 20mm sähkösinkitty

3,49€/kpl 3,49 € / kpl

Lue lisää

Teräsköysi PROF 4mm 15m Zn

Kuva tuotteesta

Teräsköysi PROF 4mm 15m Zn

15,99€/kpl 15,99 € / kpl

Lue lisää

Huopanaula PROF 25x2,8 kuumasinkitty 500kpl

Kuva tuotteesta

Huopanaula PROF 25x2,8 kuumasinkitty 500kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Nostosilmukkamutteri Haklift 0,14tn M8 DIN 582 2kpl

Nostosilmukkamutteri Haklift 0,14tn M8 DIN 582 2kpl
Nostosilmukkamutteri Haklift 0,14tn M8 DIN 582 2kpl
Nostosilmukkamutteri Haklift 0,14tn M8 DIN 582 2kpl
Nostosilmukkamutteri Haklift 0,14tn M8 DIN 582 2kpl
Kuva tuotteesta

Nostosilmukkamutteri Haklift 0,14tn M8 DIN 582 2kpl

3,99€/pkt 3,99 € / pkt

2,00€/kpl 2,00 € / kpl

Lue lisää

Ruuvisakkeli PROF 10mm kuumasinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Ruuvisakkeli PROF 10mm kuumasinkitty 2kpl

3,29€/pkt 3,29 € / pkt

1,65€/kpl 1,65 € / kpl

Lue lisää

Rengassokka PROF 5mm sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Rengassokka PROF 5mm sähkösinkitty 2kpl

2,59€/pkt 2,59 € / pkt

1,30€/kpl 1,30 € / kpl

Lue lisää

Vaijerilukko PROF 5mm sähkösinkitty 6kpl

Kuva tuotteesta

Vaijerilukko PROF 5mm sähkösinkitty 6kpl

3,49€/pkt 3,49 € / pkt

0,58€/kpl 0,58 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl

Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 13/10mm 2500kpl

10,45€/pkt 10,45 € / pkt

0,00€/kpl 0,00 € / kpl

Lue lisää

Vanttiruuvi PROF 8x110mm sähkösinkitty

Kuva tuotteesta

Vanttiruuvi PROF 8x110mm sähkösinkitty

3,99€/kpl 3,99 € / kpl

Lue lisää

Vanttiruuvi PROF 10x125mm sähkösinkitty

Kuva tuotteesta

Vanttiruuvi PROF 10x125mm sähkösinkitty

4,49€/kpl 4,49 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl

Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 140/14mm 2000kpl

13,95€/pkt 13,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Viimeistelynaula PROF B16/50mm 2500kpl

Viimeistelynaula PROF B16/50mm 2500kpl
Viimeistelynaula PROF B16/50mm 2500kpl
Viimeistelynaula PROF B16/50mm 2500kpl
Viimeistelynaula PROF B16/50mm 2500kpl
Kuva tuotteesta

Viimeistelynaula PROF B16/50mm 2500kpl

15,95€/pkt 15,95 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää

Kipsilevyruuvi PROF PH2 3,8x45mm harva vk Zn 650kpl

Kuva tuotteesta

Kipsilevyruuvi PROF PH2 3,8x45mm harva vk Zn 650kpl

18,95€/pkt 18,95 € / pkt

0,03€/kpl 0,03 € / kpl

Lue lisää

Pikalenkki PROF 5mm sähkösinkitty 3kpl

Kuva tuotteesta

Pikalenkki PROF 5mm sähkösinkitty 3kpl

5,49€/pkt 5,49 € / pkt

1,83€/kpl 1,83 € / kpl

Lue lisää

Ruuvisakkeli PROF 12mm kuumasinkitty 1kpl

Kuva tuotteesta

Ruuvisakkeli PROF 12mm kuumasinkitty 1kpl

2,69€/kpl 2,69 € / kpl

Lue lisää

Huopanaula PROF 30x2,8 kuumasinkitty 500kpl

Kuva tuotteesta

Huopanaula PROF 30x2,8 kuumasinkitty 500kpl

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Kansiruuvi PROF DIN571 M10x140 kuumasinkitty 25kpl

Kuva tuotteesta

Kansiruuvi PROF DIN571 M10x140 kuumasinkitty 25kpl

17,95€/pkt 17,95 € / pkt

0,72€/kpl 0,72 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x60/5/20 ML pinnoitettu 100kpl

60,90€/pkt 60,90 € / pkt

0,61€/kpl 0,61 € / kpl

Lue lisää

Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x110 uppokanta T30 C4 100kpl

Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x110 uppokanta T30 C4 100kpl
Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x110 uppokanta T30 C4 100kpl
Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x110 uppokanta T30 C4 100kpl
Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x110 uppokanta T30 C4 100kpl
Kuva tuotteesta

Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x110 uppokanta T30 C4 100kpl

49,95€/pkt 49,95 € / pkt

0,50€/kpl 0,50 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 10x125/65 ZN 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 10x125/65 ZN 25kpl

28,95€/pkt 28,95 € / pkt

1,16€/kpl 1,16 € / kpl

Lue lisää

Rengassokka PROF 10mm sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Rengassokka PROF 10mm sähkösinkitty 2kpl

3,49€/pkt 3,49 € / pkt

1,75€/kpl 1,75 € / kpl

Lue lisää

Ruuvisakkeli PROF 6mm kuumasinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Ruuvisakkeli PROF 6mm kuumasinkitty 2kpl

1,89€/pkt 1,89 € / pkt

0,95€/kpl 0,95 € / kpl

Lue lisää

Rengassokka PROF 6mm sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Rengassokka PROF 6mm sähkösinkitty 2kpl

2,79€/pkt 2,79 € / pkt

1,40€/kpl 1,40 € / kpl

Lue lisää

Vaijerilukko PROF 10mm sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Vaijerilukko PROF 10mm sähkösinkitty 2kpl

2,99€/pkt 2,99 € / pkt

1,50€/kpl 1,50 € / kpl

Lue lisää

Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x65 uppokanta T30 C4 10kpl

Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x65 uppokanta T30 C4 10kpl
Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x65 uppokanta T30 C4 10kpl
Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x65 uppokanta T30 C4 10kpl
Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x65 uppokanta T30 C4 10kpl
Kuva tuotteesta

Kevytbetoniruuvi Sormat KBRM 8x65 uppokanta T30 C4 10kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

0,70€/kpl 0,70 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti PROF 4,8x25 Al/rst 250kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti PROF 4,8x25 Al/rst 250kpl

42,95€/pkt 42,95 € / pkt

0,17€/kpl 0,17 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 5x60/25 uppo T25 100kpl

34,95€/pkt 34,95 € / pkt

0,35€/kpl 0,35 € / kpl

Lue lisää

Injektiomassa Fischer FIS V Zero 300 T 300ml

Kuva tuotteesta

Injektiomassa Fischer FIS V Zero 300 T 300ml

28,95€/kpl 28,95 € / kpl

96,50€/l 96,50 € / l

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x75/23/10 kuumasinkitty 50kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x75/23/10 kuumasinkitty 50kpl

61,90€/pkt 61,90 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää

Pikanaula PROF 6x60 sähkösinkitty 50kpl

Kuva tuotteesta

Pikanaula PROF 6x60 sähkösinkitty 50kpl

5,45€/pkt 5,45 € / pkt

0,11€/kpl 0,11 € / kpl

Lue lisää

Kipsilevyruuvi PROF PH2 3,8x51mm harvakierre Zn 500kpl

Kuva tuotteesta

Kipsilevyruuvi PROF PH2 3,8x51mm harvakierre Zn 500kpl

13,95€/pkt 13,95 € / pkt

0,03€/kpl 0,03 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON CSK 6x80/45-25 uppo T30 100kpl

65,90€/pkt 65,90 € / pkt

0,66€/kpl 0,66 € / kpl

Lue lisää

Lankanaula PROF 45x1,7 kuumasinkitty 300kpl

Kuva tuotteesta

Lankanaula PROF 45x1,7 kuumasinkitty 300kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Köysi PROF polyesteri harmaa vihreä 6mmx20m

Köysi PROF polyesteri harmaa vihreä 6mmx20m
Köysi PROF polyesteri harmaa vihreä 6mmx20m
Köysi PROF polyesteri harmaa vihreä 6mmx20m
Köysi PROF polyesteri harmaa vihreä 6mmx20m
Kuva tuotteesta

Köysi PROF polyesteri harmaa vihreä 6mmx20m

10,95€/kpl 10,95 € / kpl

0,55€/m 0,55 € / m

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON 5 XTREM HFL 6x50/15 HEX Zn SW13+T30 100kpl

41,95€/pkt 41,95 € / pkt

0,42€/kpl 0,42 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x57/5/- kuumasinkitty 3kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 8x57/5/- kuumasinkitty 3kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

2,32€/kpl 2,32 € / kpl

Lue lisää

Huopanaula PROF 35x2,8 kuumasinkitty 500kpl

Kuva tuotteesta

Huopanaula PROF 35x2,8 kuumasinkitty 500kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

0,03€/kpl 0,03 € / kpl

Lue lisää

Dyckertnaula PROF 50x2,1mm kuumasinkitty 300kpl

Kuva tuotteesta

Dyckertnaula PROF 50x2,1mm kuumasinkitty 300kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

0,02€/kpl 0,02 € / kpl

Lue lisää

Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl

Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl
Kuva tuotteesta

Sinkilä Rapid 140/12mm 2000kpl

13,45€/pkt 13,45 € / pkt

0,01€/kpl 0,01 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 145 - 192 (yht. 5777)
123456 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • Säästöpankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Mastercard
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Visa
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Mastercard
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Visa
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa