K-Rauta Loimaa

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8 - 17:30
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Aleksis Kiven katu 9, 32200 Loimaa
puh. 02-762 5100 02-762 5100
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Loimaa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kari Mylen, Kauppias
050-502 3512 050-502 3512
kari.mylen@k-rauta.fi
Kaija Hämäläinen, Konttori ja talous
0405357608 0405357608
kaija.hamalainen@k-maatalous.fi
Päivi Vuori, Talomyynti, arkkitehti, diplomitalomyyjä
040-522 0665 040-522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, Talomyynti
040-546 2187 040-546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Ari Rajala, Yritysmyynti, rakennustarvike, myyntipäällikkö
050-566 7033 050-566 7033
ari.rajala@k-rauta.fi
Mikko Mattila , Rakennustarvike
0447480507 0447480507
mikko.mattila@k-rauta.fi
Timo Salminen, Rakennustarvike
0447480513 0447480513
timo.j.salminen@k-rauta.fi
K-Puu, Puutavaramyymälä (puutavara, listat, paneelit, yms.)
044-748 0530 044-748 0530
k-puu.loimaa@k-rauta.fi
Matias Mylen, Työväline ja pienrauta
0503269240 0503269240
matias.mylen@k-rauta.fi
Piritta Virtanen, Työväline ja pienrauta, työvaatteet
044-748 0519 044-748 0519
piritta.virtanen@k-rauta.fi
Matti Keinonen, Puutarha- ja pienkoneet
0400-836 712 0400-836 712
matti.keinonen@k-maatalous.fi
Arja Tuominen, Sisustus, sisustussuunnittelu
0400-534 861 0400-534 861
arja.tuominen@k-rauta.fi
Mari Saarelainen, Sisustus, sisustussuunnittelu, keittiö- ja kalustesuunnittelu ja -myynti
0505885557 0505885557
mari.saarelainen@k-rauta.fi
Sanna Pöllänen, Sisustus, piha ja puutarha
0447480518 0447480518
sanna.pollanen@k-rauta.fi
Risto Heino, Sisustus
0447480514 0447480514
risto.heino@k-rauta.fi
Joni Kalttonen, LVI
044-748 0515 044-748 0515
joni.kalttonen@k-rauta.fi
Juha Ojala, LVI
0447480511 0447480511
juha.p.ojala@k-rauta.fi
Varasto
0447480520 0447480520