Yksityiskohtainen kuvaus löytyy Tuotteen kuvaus -maamerkistä

Zoomaa kuvaa sormilla kosketusnäytöllä

Liukuoven laippa Helaform PLS-75 sivulta kiinnitettävä 100kg asti 2kpl

HELAFORM

Tuotenumero: 501994766EAN-koodi: 6417588126642

Liukuoven kiinnityslaippa puuovelle, sarja 75. Tämä päivitetty sivulta kiinnitettävä laippa on edeltäjäänsä kestävämpi, sillä laippapari kestää maksimissaan 100 kg:n oven, kun aikaisempi laippapari kesti maksimissaan 50 kg:n oven.

Lue koko tuotekuvaus
Hinta verkkokaupassa

14,95€/pkt 

7,48€/kpl 

1 tuotetta
Toimitus
Toimitettavissa
Anna postinumero nähdäksesi toimitusvaihtoehdot
Myymäläsaatavuus
Saatavilla 16 eri myymälästä

Tuotenumero: 501994766EAN-koodi: 6417588126642

Liukuoven kiinnityslaippa 75 sarjan pyörästöille. Laippa kiinnitetään oven sivusta. Tämä sopii esim. ohuille ovilehdille, joihin päältä kiinnitettävä laippa ei ole mahdollista kiinnittää. • Materiaali: sähkösinkitty teräs • Kantavuus: max. 100 kg / pyörästö pari • Oven paksuus: min. 12 mm • Pakkaus sisältää 2kpl laippoja 75 sarja soveltuu parhaiten sisäliukuoviin, mutta sitä voidaan myös käyttää ulkotiloissa. Sarjaa voidaan käyttää suorissa liukuovissa, taitto-ovissa sekä muissa sovellutuksissa. Sarjan tyypilliset käyttökohteet ovat asunnot, koulut, pienvarastot, vajat sekä muut julkiset tilat. Sarjaan saatavana myös säädettävä laippa, Syncro duo, Syncro quattro sekä Clip Stop.

Toiset ostivat myös

product image

Liukuoven pyörästö Helaform MP-75/nailon metalliovelle 2kpl

49,95€/pkt 

24,98€/kpl 

product image

Liukuoven alaohjain Helaform AOL-10 2kpl

24,95€/pkt 

12,48€/kpl 

product image

Liukuoven kattokannatin Helaform KKKL-100 4kpl

32,95€/pkt 

8,24€/kpl 

Pakkaus

Paino
0.09 kg
Nettosisältö
2 kpl
Korkeus
11.5 cm
Pituus
2 cm
Leveys
13 cm

Vastuullinen osapuoli

Tuotteen hiilijalanjälki

Datan lähde
Geneerinen
Hiilijalanjäljen ilmoitettu myyntiyksikkö
pkt
Arvot muodossa
kg CO₂eq
A1-A3 kokonaisarvo myyntiyksikölle
0.28800000000000003
A1-A3 kokonaisarvo / PCE
0.14400000000000002