Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Piha

Piharakentaminen

Näytetään 2053 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
    • Aidat
    • Hiekat ja sorat
    • Kaiteet
    • Köynnösritilät ja säleiköt
    • Nurmikonreunukset
    • Näkösuojat
    • Pihakivet ja pihalaatat
    • Portit
    • Puutarhasillat
    • Terassilaatat
    • Ulkoportaat
    • Vesiaiheet ja suihkulähteet
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Askelkivi Multy Home ratapölkky 25x60cm

Askelkivi Multy Home ratapölkky 25x60cm
Askelkivi Multy Home ratapölkky 25x60cm
Askelkivi Multy Home ratapölkky 25x60cm
Askelkivi Multy Home ratapölkky 25x60cm
Kuva tuotteesta

Askelkivi Multy Home ratapölkky 25x60cm

22,95€/kpl 22,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Torikivi HB 278x138x60mm punainen 10,0m²/lava 1380kg/lava

Torikivi HB 278x138x60mm punainen 10,0m²/lava 1380kg/lava
Torikivi HB 278x138x60mm punainen 10,0m²/lava 1380kg/lava
Torikivi HB 278x138x60mm punainen 10,0m²/lava 1380kg/lava
Torikivi HB 278x138x60mm punainen 10,0m²/lava 1380kg/lava
Kuva tuotteesta

Torikivi HB 278x138x60mm punainen 10,0m²/lava 1380kg/lava

29,95€/m² 29,95 € / m²

1,17€/kpl 1,17 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Verona-kivet Rudus harmaa

Kuva tuotteesta

Verona-kivet Rudus harmaa

29,95€/m² 29,95 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Citykivi Lakka 60 harmaa

Citykivi Lakka 60 harmaa
Citykivi Lakka 60 harmaa
Citykivi Lakka 60 harmaa
Citykivi Lakka 60 harmaa
Citykivi Lakka 60 harmaa
Kuva tuotteesta

Citykivi Lakka 60 harmaa

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,64€/kpl 0,64 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Perinnekivi HB 172x115x80mm musta

Perinnekivi HB 172x115x80mm musta
Perinnekivi HB 172x115x80mm musta
Perinnekivi HB 172x115x80mm musta
Perinnekivi HB 172x115x80mm musta
Kuva tuotteesta

Perinnekivi HB 172x115x80mm musta

38,95€/m² 38,95 € / m²

0,78€/kpl 0,78 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa

Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa
Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa
Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa
Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa
Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa
Kuva tuotteesta

Perinnekivi kaarrekivi HB 110x115x60/80mm harmaa

47,95€/m² 47,95 € / m²

0,53€/kpl 0,53 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²

Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Kuva tuotteesta

Louhikivi Rudus profiloitu harmaa 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²

299€/Lava 299 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²

Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Kuva tuotteesta

Aavakivet Lakka 60 ruskeavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²

299€/Lava 299 € / Lava

30,20€/m² 30,20 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²

Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²
Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²
Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²
Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²
Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²
Kuva tuotteesta

Pihakivisarja Lakka Loimukivet 60mm musta 3 eri kokoa lava 9,5m²

375€/Lava 375 € / Lava

39,47€/m² 39,47 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Askelkivi 50 Lakka mustavalkoinen

Kuva tuotteesta

Askelkivi 50 Lakka mustavalkoinen

8,25€/kpl 8,25 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Nupukivi Lakka 60 musta 138x138x60mm 51kpl/m²

Nupukivi Lakka 60 musta  138x138x60mm 51kpl/m²
Nupukivi Lakka 60 musta  138x138x60mm 51kpl/m²
Nupukivi Lakka 60 musta  138x138x60mm 51kpl/m²
Nupukivi Lakka 60 musta  138x138x60mm 51kpl/m²
Nupukivi Lakka 60 musta  138x138x60mm 51kpl/m²
Nupukivi Lakka 60 musta  138x138x60mm 51kpl/m²
Kuva tuotteesta

Nupukivi Lakka 60 musta 138x138x60mm 51kpl/m²

32,95€/m² 32,95 € / m²

0,65€/kpl 0,65 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Pihakivi Lakka Minicity 60 harmaa 117x117x60mm 73kpl/m²

Kuva tuotteesta

Pihakivi Lakka Minicity 60 harmaa 117x117x60mm 73kpl/m²

30,95€/m² 30,95 € / m²

0,44€/kpl 0,44 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Unikivi HB 225x112,5x60mm musta 10,3m²/lava 1425kg/lava

Unikivi HB 225x112,5x60mm musta 10,3m²/lava 1425kg/lava
Unikivi HB 225x112,5x60mm musta 10,3m²/lava 1425kg/lava
Unikivi HB 225x112,5x60mm musta 10,3m²/lava 1425kg/lava
Unikivi HB 225x112,5x60mm musta 10,3m²/lava 1425kg/lava
Kuva tuotteesta

Unikivi HB 225x112,5x60mm musta 10,3m²/lava 1425kg/lava

28,95€/m² 28,95 € / m²

0,74€/kpl 0,74 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkikivi Lakka 60 punainen 179x119x60mm 47kpl/m²

Kuva tuotteesta

Antiikkikivi Lakka 60 punainen 179x119x60mm 47kpl/m²

41,95€/m² 41,95 € / m²

0,89€/kpl 0,89 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Klassikkokivi Rudus suorakaide 172x115x60mm harmaa 50/m²

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus suorakaide 172x115x60mm harmaa 50/m²

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava

Torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava
Kuva tuotteesta

Torikivi HB 278x138x80mm harmaa 7,5m²/lava 1390kg/lava

31,95€/m² 31,95 € / m²

1,25€/kpl 1,25 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Unikivi Lakka 60 punainen 225x113x60mm 40 kpl/m²

Kuva tuotteesta

Unikivi Lakka 60 punainen 225x113x60mm 40 kpl/m²

32,95€/m² 32,95 € / m²

0,82€/kpl 0,82 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkikivi Lakka 80 punainen 179x119x80mm 47kpl/m²

Kuva tuotteesta

Antiikkikivi Lakka 80 punainen 179x119x80mm 47kpl/m²

1,19€/kpl 1,19 € / kpl

56,67€/m² 56,67 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Pihakivisarja Lakka Roomankivet 60mm musta lava 9,6m²

Kuva tuotteesta

Pihakivisarja Lakka Roomankivet 60mm musta lava 9,6m²

299€/Lava 299 € / Lava

31,15€/m² 31,15 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Klassikkokivi Rudus iso kaarre 60 harmaa 90kpl/m²

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus iso kaarre 60 harmaa 90kpl/m²

37,95€/m² 37,95 € / m²

0,42€/kpl 0,42 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Klassikkokivi Rudus iso kaarre 60 musta 90kpl/m²

Kuva tuotteesta

Klassikkokivi Rudus iso kaarre 60 musta 90kpl/m²

39,95€/m² 39,95 € / m²

0,44€/kpl 0,44 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Kartanokivi Rudus 60mm savu 9,4m²/koko lava, 26kpl/m²

Kuva tuotteesta

Kartanokivi Rudus 60mm savu 9,4m²/koko lava, 26kpl/m²

299€/Lava 299 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Antiikkivi Lakka 60 hiekanruskea 179x119x60 47 kpl/m², koko lava 10,2 m²

Kuva tuotteesta

Antiikkivi Lakka 60 hiekanruskea 179x119x60 47 kpl/m², koko lava 10,2 m²

399€/Lava 399 € / Lava

39,12€/m² 39,12 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²

Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²
Kuva tuotteesta

Louhikivi Rudus profiloitu musta 64kpl/koko lava 8,3kpl/m²

299€/Lava 299 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Rustiikkikivi Rudus 418x418x60mm musta

Kuva tuotteesta

Rustiikkikivi Rudus 418x418x60mm musta

8,35€/kpl 8,35 € / kpl

47,44€/m² 47,44 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm musta 9,4m²/lava 1335kg/lava

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm musta 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm musta 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm musta 9,4m²/lava 1335kg/lava
Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm musta 9,4m²/lava 1335kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu patiokivi HB 210x140x60mm musta 9,4m²/lava 1335kg/lava

37,95€/m² 37,95 € / m²

1,12€/kpl 1,12 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²

Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²
Kuva tuotteesta

Aavakivet Lakka 60 musta 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²

289€/Lava 289 € / Lava

30,42€/m² 30,42 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Aavakivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²

Kuva tuotteesta

Aavakivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa, koko lava 9,5 m²

299€/Lava 299 € / Lava

31,47€/m² 31,47 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Askelkivi Lakka 50mm mustavalkoinen lava 50kpl

Kuva tuotteesta

Askelkivi Lakka 50mm mustavalkoinen lava 50kpl

375€/Lava 375 € / Lava

7,50€/kpl 7,50 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Antiikkikivi Lakka 60 karelia 179x119x60mm 47kpl/m²

Kuva tuotteesta

Antiikkikivi Lakka 60 karelia 179x119x60mm 47kpl/m²

43,95€/m² 43,95 € / m²

0,94€/kpl 0,94 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Neliökivi Lakka Klassikko 60 musta 115x115x60mm 76kpl/m²

Kuva tuotteesta

Neliökivi Lakka Klassikko 60 musta 115x115x60mm 76kpl/m²

37,95€/m² 37,95 € / m²

0,50€/kpl 0,50 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa

Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa
Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa
Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa
Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa
Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa
Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa
Kuva tuotteesta

Loimukivet Lakka 60 mustavalkoinen 3 eri kokoa

41,95€/m² 41,95 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Pihakivi Rudus Kartanonoppa 138x138x60mm musta 52kpl/m²

Kuva tuotteesta

Pihakivi Rudus Kartanonoppa 138x138x60mm musta 52kpl/m²

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,58€/kpl 0,58 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Neliökivi Lakka Klassikko 60 punainen 115x115x60mm 76kpl/m²

Kuva tuotteesta

Neliökivi Lakka Klassikko 60 punainen 115x115x60mm 76kpl/m²

37,95€/m² 37,95 € / m²

0,50€/kpl 0,50 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Nurmikivi Lakka 80 harmaa

Nurmikivi Lakka 80 harmaa
Nurmikivi Lakka 80 harmaa
Nurmikivi Lakka 80 harmaa
Nurmikivi Lakka 80 harmaa
Nurmikivi Lakka 80 harmaa
Kuva tuotteesta

Nurmikivi Lakka 80 harmaa

35,95€/m² 35,95 € / m²

0,98€/kpl 0,98 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Torino-kivet Rudus kivilajitelma musta 9,54m²/koko lava

Kuva tuotteesta

Torino-kivet Rudus kivilajitelma musta 9,54m²/koko lava

315€/Lava 315 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Mukulakivi Lakka 60 harmaa

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Lakka 60 harmaa

29,95€/m² 29,95 € / m²

0,65€/kpl 0,65 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Perinnekivi HB 172x115x60mm musta 50kpl/m²

Perinnekivi HB 172x115x60mm musta 50kpl/m²
Perinnekivi HB 172x115x60mm musta 50kpl/m²
Perinnekivi HB 172x115x60mm musta 50kpl/m²
Perinnekivi HB 172x115x60mm musta 50kpl/m²
Kuva tuotteesta

Perinnekivi HB 172x115x60mm musta 50kpl/m²

31,95€/m² 31,95 € / m²

0,64€/kpl 0,64 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Luotokivi Rudus 80mm hehku 18kpl/m²

Kuva tuotteesta

Luotokivi Rudus 80mm hehku 18kpl/m²

39,95€/m² 39,95 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²

Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²
Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²
Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²
Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²
Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²
Kuva tuotteesta

Antiikkikivi Lakka puolikas 60mm harmaa 89x119x60mm 94kpl/m² lava 4,7m²

195€/Lava 195 € / Lava

41,49€/m² 41,49 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava

Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava
Kuva tuotteesta

Luotokivi Rudus mustaharmaa 6,57m²/koko lava

265€/Lava 265 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Perinnekivi kaarrekivi HB isokaarre 110,5x115x80mm musta

Perinnekivi kaarrekivi HB isokaarre 110,5x115x80mm musta
Perinnekivi kaarrekivi HB isokaarre 110,5x115x80mm musta
Perinnekivi kaarrekivi HB isokaarre 110,5x115x80mm musta
Perinnekivi kaarrekivi HB isokaarre 110,5x115x80mm musta
Kuva tuotteesta

Perinnekivi kaarrekivi HB isokaarre 110,5x115x80mm musta

59,90€/m² 59,90 € / m²

0,67€/kpl 0,67 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²

Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²
Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²
Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²
Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²
Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²
Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²
Kuva tuotteesta

Antiikkikivi Lakka 60mm musta 179x119x60mm 47kpl/m² lava 10,2m²

399€/Lava 399 € / Lava

39,12€/m² 39,12 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Pihakivi Kartanonupu Rudus Antiikki profiloitu 207x137x60mm, 35kpl/m²

Pihakivi Kartanonupu Rudus Antiikki profiloitu 207x137x60mm, 35kpl/m²
Pihakivi Kartanonupu Rudus Antiikki profiloitu 207x137x60mm, 35kpl/m²
Pihakivi Kartanonupu Rudus Antiikki profiloitu 207x137x60mm, 35kpl/m²
Pihakivi Kartanonupu Rudus Antiikki profiloitu 207x137x60mm, 35kpl/m²
Kuva tuotteesta

Pihakivi Kartanonupu Rudus Antiikki profiloitu 207x137x60mm, 35kpl/m²

38,95€/m² 38,95 € / m²

1,11€/kpl 1,11 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Pihakivi Lakka Miniantiikki 60mm harmaa 117x117x60mm 73kpl/m² lava 4,9m²

Kuva tuotteesta

Pihakivi Lakka Miniantiikki 60mm harmaa 117x117x60mm 73kpl/m² lava 4,9m²

199€/Lava 199 € / Lava

40,61€/m² 40,61 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava

Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava
Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava
Kuva tuotteesta

Aukiokivi HB 138x138x60mm harmaa 10m²/lava 1405kg/lava

26,95€/m² 26,95 € / m²

0,53€/kpl 0,53 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl

Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl
Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl
Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl
Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl
Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl
Kuva tuotteesta

Loimureunakivi Lakka mustavalkoinen 330/372x100x140mm 2,85kpl/jm lava 96kpl

615€/Lava 615 € / Lava

6,41€/kpl 6,41 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Katukivi Lakka 80 punainen

Kuva tuotteesta

Katukivi Lakka 80 punainen

1,55€/kpl 1,55 € / kpl

39,74€/m² 39,74 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa
Näytetään tuotteet: 721 - 768 (yht. 2053)
1...1415161718 / 43

Kaikki piharakentamiseen K-Raudasta

Ammottaako piha tyhjyyttään? Ei hätää. Pihan rakentaminen sujuu helposti K-Raudan avulla! Kysy ideoita myymälästä tai tilaa tarvikkeet suoraan netistä!

Rakenna piha omaan tyyliisi sopivaksi ja totea, miten multakasasta kuoriutuu silmiesi edessä upea keidas perheelle ja ystäville. Pihakivet ja betonilaatat muodostavat perustan pihasi ilmeelle. Meiltä löydät erilaiset vaihtoehdot niin poluille ja ajoväylille kuin tyylikkäiden muurien ja istutusalueiden rakentamiseen tai vaikkapa nurmikon rajaamiseen. Suodatinkankaalla erotat erityyppiset maalajit toisistaan ja lisäät pihalaattojen pysyvyyttä.

Piharakennuksien avulla saat sekä ilmettä pihallesi että lisää tilaa. Meiltä löydät isot ja pienet piharakennukset aina kasvihuoneista vajoihin, aittoihin, huvimajoihin ja pihasaunoihin.

Unelmoitko omasta salaisesta puutarhastasi?

Suojaa piha-alueesi tien melulta tai uteliailta katseilta kauniilla aidalla ja viimeistele kokonaisuus tyylikkään portin myötä. Aitojen avulla luot pihallesi myös huolitellun ja viimeistellyn ilmeen. Matalalla aidalla rajaat tonttisi ryhdikkäästi ja annat ohikulkijoiden ihailla puutarhasi kukkaloistoa.

Käynnistä pihan rakentaminen jo tänään ja anna haaveistasi tulla totta. Muistathan, että meiltä saat myös puutarhakalusteet, kasvit ja ruukut ulos koristamaan pihaa ja puutarhaa. K-Raudan viherpiha-myymälät ovat apunasi kun haluat pihallesi kasveja, multaa ja pihakoristeita.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Walley
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Visa
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Mastercard
  • S-Pankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Walley
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Visa
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Mastercard
  • S-Pankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa