Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Piha

Piharakentaminen

Näytetään 2053 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
    • Aidat
    • Hiekat ja sorat
    • Kaiteet
    • Köynnösritilät ja säleiköt
    • Nurmikonreunukset
    • Näkösuojat
    • Pihakivet ja pihalaatat
    • Portit
    • Puutarhasillat
    • Terassilaatat
    • Ulkoportaat
    • Vesiaiheet ja suihkulähteet
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Vallikiven päätykansikivi HB 215x215x100mm Karelia 60kpl/lava 530kg/lava

Vallikiven päätykansikivi HB 215x215x100mm Karelia 60kpl/lava 530kg/lava
Vallikiven päätykansikivi HB 215x215x100mm Karelia 60kpl/lava 530kg/lava
Vallikiven päätykansikivi HB 215x215x100mm Karelia 60kpl/lava 530kg/lava
Vallikiven päätykansikivi HB 215x215x100mm Karelia 60kpl/lava 530kg/lava
Kuva tuotteesta

Vallikiven päätykansikivi HB 215x215x100mm Karelia 60kpl/lava 530kg/lava

6,25€/kpl 6,25 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Hiekoitussepeli Siisti Piha 3-6 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Hiekoitussepeli Siisti Piha 3-6 mm 250 kg

119€/Säkki 119 € / Säkki

0,48€/kg 0,48 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm punertava 500 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm punertava 500 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²

Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka sileä musta 360x180x150mm 18,5kpl/m²

9,35€/kpl 9,35 € / kpl

173,15€/m² 173,15 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Vallikivi normaalikivipari HB 630x215x100mm Karelia 56paria/lava 1180kg/lava

Vallikivi normaalikivipari HB 630x215x100mm Karelia 56paria/lava 1180kg/lava
Vallikivi normaalikivipari HB 630x215x100mm Karelia 56paria/lava 1180kg/lava
Vallikivi normaalikivipari HB 630x215x100mm Karelia 56paria/lava 1180kg/lava
Vallikivi normaalikivipari HB 630x215x100mm Karelia 56paria/lava 1180kg/lava
Kuva tuotteesta

Vallikivi normaalikivipari HB 630x215x100mm Karelia 56paria/lava 1180kg/lava

6,45€/kpl 6,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Kivituhka Siisti Piha 0-5mm tummanharmaa 500kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-5mm tummanharmaa 500kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Antikko 330X165X165mm harmaa

Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Antikko 330X165X165mm harmaa

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Mukulakivi Siisti Piha 5-10 cm 225 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 5-10 cm 225 kg

119€/Säkki 119 € / Säkki

0,53€/kg 0,53 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Muurikivi HB pieni patinoitu harmaa

Muurikivi HB pieni patinoitu harmaa
Muurikivi HB pieni patinoitu harmaa
Muurikivi HB pieni patinoitu harmaa
Muurikivi HB pieni patinoitu harmaa
Kuva tuotteesta

Muurikivi HB pieni patinoitu harmaa

2,45€/kpl 2,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka puolikas harmaa 180x180x150mm

Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka puolikas harmaa 180x180x150mm

6,75€/kpl 6,75 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 1000x800x250(700)mm

L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 1000x800x250(700)mm
L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 1000x800x250(700)mm
L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 1000x800x250(700)mm
L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 1000x800x250(700)mm
Kuva tuotteesta

L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 1000x800x250(700)mm

875€/kpl 875 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl

Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl
Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl
Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl
Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl
Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl
Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl
Kuva tuotteesta

Muurikivi Lakka harmaa 360x300x80mm 21kpl/m² lava 40kpl

199€/Lava 199 € / Lava

4,98€/kpl 4,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava

Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu muurikivi HB 240x160x80mm matala musta 144kpl/lava 1185kg/lava

3,45€/kpl 3,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa

Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa
Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa
Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa
Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa
Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa
Kuva tuotteesta

Iso vallikivipari HB 630x215x200 mustaharmaa

13,95€/Pari 13,95 € / Pari

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Kivituhka Siisti Piha 0-5mm tummanharmaa 250kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-5mm tummanharmaa 250kg

95€/Säkki 95 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava

Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava
Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Antikko mustaharmaa 60kpl/koko lava

375€/Lava 375 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm harmaa 500 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm harmaa 500 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black

Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black
Kuva tuotteesta

Muurikivi sileä 280x250x280 Carbon Black

7,35€/kpl 7,35 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Peruskivi Rudus Muurikko harmaa

Kuva tuotteesta

Peruskivi Rudus Muurikko harmaa

119€/m² 119 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Citymuurikivi Lakka kulma 360x180x150mm

Kuva tuotteesta

Citymuurikivi Lakka kulma 360x180x150mm

7,45€/kpl 7,45 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Citymuurikivi Lakka puolikas musta 180x180x150mm

Kuva tuotteesta

Citymuurikivi Lakka puolikas musta 180x180x150mm

5,25€/kpl 5,25 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm punertava 250 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm punertava 250 kg

95€/Säkki 95 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Turvahiekka Rudus 1-8mm 900kg

Kuva tuotteesta

Turvahiekka Rudus 1-8mm 900kg

159€/kpl 159 € / kpl

0,18€/kg 0,18 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Vallikulma HB oikea musta

Vallikulma HB oikea musta
Vallikulma HB oikea musta
Vallikulma HB oikea musta
Vallikulma HB oikea musta
Kuva tuotteesta

Vallikulma HB oikea musta

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Mukulakivi Siisti Piha 10-15 cm 450 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 10-15 cm 450 kg

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,29€/kg 0,29 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Mukulakivi Siisti Piha 15-25 cm 225 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 15-25 cm 225 kg

119€/Säkki 119 € / Säkki

0,53€/kg 0,53 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka kulma harmaa 360x180x150mm

Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka kulma harmaa 360x180x150mm

9,25€/kpl 9,25 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava

Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava
Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Antikko harmaa 60kpl/koko lava

325€/Lava 325 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Mukulakivi Siisti Piha 15-25cm 450kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 15-25cm 450kg

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,29€/kg 0,29 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm

Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm
Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm
Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm
Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm
Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm
Kuva tuotteesta

Kansikivi HB iso vallikiven musta 500x260x70mm

17,95€/kpl 17,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Rustikko mustaharmaa 88kpl/koko lava

Muurikivi Rudus Rustikko mustaharmaa 88kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Rustikko mustaharmaa 88kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Rustikko mustaharmaa 88kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Rustikko mustaharmaa 88kpl/koko lava
Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Rustikko mustaharmaa 88kpl/koko lava

499€/Lava 499 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiviporraselementti Stonelement-Slate 1200x500x120-190mm

Kiviporraselementti Stonelement-Slate 1200x500x120-190mm
Kiviporraselementti Stonelement-Slate 1200x500x120-190mm
Kiviporraselementti Stonelement-Slate 1200x500x120-190mm
Kiviporraselementti Stonelement-Slate 1200x500x120-190mm
Kuva tuotteesta

Kiviporraselementti Stonelement-Slate 1200x500x120-190mm

539€/kpl 539 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Vallikulma HB vasen harmaa

Kuva tuotteesta

Vallikulma HB vasen harmaa

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa

Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa
Kuva tuotteesta

Muurikivi HB sileä 280x250x280 harmaa

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Isovallikivi päätykivi HB 215x215x200mm musta 40kpl/lava 500kg/lava

Isovallikivi päätykivi HB 215x215x200mm musta 40kpl/lava 500kg/lava
Isovallikivi päätykivi HB 215x215x200mm musta 40kpl/lava 500kg/lava
Isovallikivi päätykivi HB 215x215x200mm musta 40kpl/lava 500kg/lava
Isovallikivi päätykivi HB 215x215x200mm musta 40kpl/lava 500kg/lava
Kuva tuotteesta

Isovallikivi päätykivi HB 215x215x200mm musta 40kpl/lava 500kg/lava

10,95€/kpl 10,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Kansikivi Rudus Muurikko harmaa

Kuva tuotteesta

Kansikivi Rudus Muurikko harmaa

3,45€/kpl 3,45 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Rustikko hehku 88kpl/koko lava

Muurikivi Rudus Rustikko hehku 88kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Rustikko hehku 88kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Rustikko hehku 88kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Rustikko hehku 88kpl/koko lava
Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Rustikko hehku 88kpl/koko lava

499€/Lava 499 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava

Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava
Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Antikko musta 60kpl/koko lava

375€/Lava 375 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Aitakivi Rudus kansipääty 200x200x100mm musta

Kuva tuotteesta

Aitakivi Rudus kansipääty 200x200x100mm musta

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Muurikivi HB pieni patinoitu musta

Muurikivi HB pieni patinoitu musta
Muurikivi HB pieni patinoitu musta
Muurikivi HB pieni patinoitu musta
Muurikivi HB pieni patinoitu musta
Muurikivi HB pieni patinoitu musta
Kuva tuotteesta

Muurikivi HB pieni patinoitu musta

2,45€/kpl 2,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm

Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm

11,35€/kpl 11,35 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka puolikas musta 180x180x150mm

Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka puolikas musta 180x180x150mm

8,25€/kpl 8,25 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Lohkomuurikivi Lakka karelia

Lohkomuurikivi Lakka karelia
Lohkomuurikivi Lakka karelia
Lohkomuurikivi Lakka karelia
Lohkomuurikivi Lakka karelia
Kuva tuotteesta

Lohkomuurikivi Lakka karelia

6,85€/kpl 6,85 € / kpl

122,32€/m² 122,32 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Muurikivi Rudus Antikko 330X165X165mm musta antiikkipinta

Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Antikko 330X165X165mm musta antiikkipinta

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Vallikulma HB vasen musta

Vallikulma HB vasen musta
Vallikulma HB vasen musta
Vallikulma HB vasen musta
Vallikulma HB vasen musta
Kuva tuotteesta

Vallikulma HB vasen musta

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Runkokivi Rudus Opus 200x200x180mm

Kuva tuotteesta

Runkokivi Rudus Opus 200x200x180mm

4,30€/kpl 4,30 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Aitakivi Rudus kansipääty 200x200x100mm harmaa

Kuva tuotteesta

Aitakivi Rudus kansipääty 200x200x100mm harmaa

5,85€/kpl 5,85 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Citymuurikivi Lakka puolikas harmaa 180x180x150mm

Kuva tuotteesta

Citymuurikivi Lakka puolikas harmaa 180x180x150mm

4,35€/kpl 4,35 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa
Näytetään tuotteet: 625 - 672 (yht. 2053)
1...1213141516 / 43

Kaikki piharakentamiseen K-Raudasta

Ammottaako piha tyhjyyttään? Ei hätää. Pihan rakentaminen sujuu helposti K-Raudan avulla! Kysy ideoita myymälästä tai tilaa tarvikkeet suoraan netistä!

Rakenna piha omaan tyyliisi sopivaksi ja totea, miten multakasasta kuoriutuu silmiesi edessä upea keidas perheelle ja ystäville. Pihakivet ja betonilaatat muodostavat perustan pihasi ilmeelle. Meiltä löydät erilaiset vaihtoehdot niin poluille ja ajoväylille kuin tyylikkäiden muurien ja istutusalueiden rakentamiseen tai vaikkapa nurmikon rajaamiseen. Suodatinkankaalla erotat erityyppiset maalajit toisistaan ja lisäät pihalaattojen pysyvyyttä.

Piharakennuksien avulla saat sekä ilmettä pihallesi että lisää tilaa. Meiltä löydät isot ja pienet piharakennukset aina kasvihuoneista vajoihin, aittoihin, huvimajoihin ja pihasaunoihin.

Unelmoitko omasta salaisesta puutarhastasi?

Suojaa piha-alueesi tien melulta tai uteliailta katseilta kauniilla aidalla ja viimeistele kokonaisuus tyylikkään portin myötä. Aitojen avulla luot pihallesi myös huolitellun ja viimeistellyn ilmeen. Matalalla aidalla rajaat tonttisi ryhdikkäästi ja annat ohikulkijoiden ihailla puutarhasi kukkaloistoa.

Käynnistä pihan rakentaminen jo tänään ja anna haaveistasi tulla totta. Muistathan, että meiltä saat myös puutarhakalusteet, kasvit ja ruukut ulos koristamaan pihaa ja puutarhaa. K-Raudan viherpiha-myymälät ovat apunasi kun haluat pihallesi kasveja, multaa ja pihakoristeita.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • MobilePay
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Mastercard
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • MobilePay
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Mastercard
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa