Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Piha

Piharakentaminen

Näytetään 2053 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
    • Aidat
    • Hiekat ja sorat
    • Kaiteet
    • Köynnösritilät ja säleiköt
    • Nurmikonreunukset
    • Näkösuojat
    • Pihakivet ja pihalaatat
    • Portit
    • Puutarhasillat
    • Terassilaatat
    • Ulkoportaat
    • Vesiaiheet ja suihkulähteet
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Kivituhka Siisti Piha 0-5mm tummanharmaa 1000kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-5mm tummanharmaa 1000kg

124€/Säkki 124 € / Säkki

0,12€/kg 0,12 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 1000 kg punertava

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 1000 kg punertava

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,13€/kg 0,13 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Turvahiekka Siisti Piha 1-8 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Turvahiekka Siisti Piha 1-8 mm 250 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,44€/kg 0,44 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Singeli Siisti Piha 16-32 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Singeli Siisti Piha 16-32 mm 250 kg

99€/Säkki 99 € / Säkki

0,40€/kg 0,40 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Singeli Siisti Piha 8-16 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Singeli Siisti Piha 8-16 mm 500 kg

115€/Säkki 115 € / Säkki

0,23€/kg 0,23 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Asennushiekka Siisti Piha 500 kg

Kuva tuotteesta

Asennushiekka Siisti Piha 500 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Singeli Siisti Piha 16-32 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Singeli Siisti Piha 16-32 mm 500 kg

115€/Säkki 115 € / Säkki

0,23€/kg 0,23 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm punertava 1000 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm punertava 1000 kg

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,13€/kg 0,13 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 250 kg punertava

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 250 kg punertava

99€/Säkki 99 € / Säkki

0,40€/kg 0,40 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Mukulakivi Siisti Piha 5-10 cm 900 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 5-10 cm 900 kg

145€/Säkki 145 € / Säkki

0,16€/kg 0,16 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Mukulakivi Siisti Piha 5-10 cm 450 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 5-10 cm 450 kg

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,29€/kg 0,29 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm

Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm
Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm
Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm
Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm
Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm
Kuva tuotteesta

Kourulaatta Lakka harmaa 240x240x80/65mm

5,35€/kpl 5,35 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 3-6 mm 500 kg sekavärinen

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 3-6 mm 500 kg sekavärinen

115€/Säkki 115 € / Säkki

0,23€/kg 0,23 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Muurikivi Lakka harmaa 300x360x80mm

Muurikivi Lakka harmaa 300x360x80mm
Muurikivi Lakka harmaa 300x360x80mm
Muurikivi Lakka harmaa 300x360x80mm
Muurikivi Lakka harmaa 300x360x80mm
Kuva tuotteesta

Muurikivi Lakka harmaa 300x360x80mm

4,85€/kpl 4,85 € / kpl

101,04€/m² 101,04 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa

Hiekkalaatikkohiekka Siisti Piha 500 kg

Kuva tuotteesta

Hiekkalaatikkohiekka Siisti Piha 500 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²

Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka lohko harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

147,22€/m² 147,22 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Hiekoitussepeli Siisti Piha 3-6 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Hiekoitussepeli Siisti Piha 3-6 mm 500 kg

139€/Säkki 139 € / Säkki

0,28€/kg 0,28 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Turvahiekka Siisti Piha 1-8 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Turvahiekka Siisti Piha 1-8 mm 500 kg

125€/Säkki 125 € / Säkki

0,25€/kg 0,25 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm tumma 1000kg suursäkki

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm tumma 1000kg suursäkki

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,13€/kg 0,13 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm harmaa 250 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm harmaa 250 kg

95€/Säkki 95 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg punertava

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg punertava

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 3-6 mm 250 kg sekavärinen

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 3-6 mm 250 kg sekavärinen

99€/Säkki 99 € / Säkki

0,40€/kg 0,40 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm

Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm
Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm
Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm
Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm
Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm
Kuva tuotteesta

Citymuurikivi Lakka kulma musta 360x180x150mm

9,25€/kpl 9,25 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm tumma 250kg suursäkki

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm tumma 250kg suursäkki

99€/Säkki 99 € / Säkki

0,40€/kg 0,40 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa

Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa
Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa
Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa
Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa
Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa
Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa
Kuva tuotteesta

Muurikivi Rudus Antikko 330x165x165mm harmaa

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Rustikko Rudus hehku 400x180x77mm

Rustikko Rudus hehku 400x180x77mm
Rustikko Rudus hehku 400x180x77mm
Rustikko Rudus hehku 400x180x77mm
Rustikko Rudus hehku 400x180x77mm
Kuva tuotteesta

Rustikko Rudus hehku 400x180x77mm

5,75€/kpl 5,75 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Somero Rudus 8-16mm 900kg

Kuva tuotteesta

Somero Rudus 8-16mm 900kg

179€/kpl 179 € / kpl

0,20€/kg 0,20 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Vallikivi kansikivipari HB 630x215x100mm Karelia 40paria/lava 1115kg/lava

Vallikivi kansikivipari HB 630x215x100mm Karelia 40paria/lava 1115kg/lava
Vallikivi kansikivipari HB 630x215x100mm Karelia 40paria/lava 1115kg/lava
Vallikivi kansikivipari HB 630x215x100mm Karelia 40paria/lava 1115kg/lava
Vallikivi kansikivipari HB 630x215x100mm Karelia 40paria/lava 1115kg/lava
Kuva tuotteesta

Vallikivi kansikivipari HB 630x215x100mm Karelia 40paria/lava 1115kg/lava

7,75€/kpl 7,75 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkimuurivalaisin Lakka led

Antiikkimuurivalaisin Lakka led
Antiikkimuurivalaisin Lakka led
Antiikkimuurivalaisin Lakka led
Antiikkimuurivalaisin Lakka led
Antiikkimuurivalaisin Lakka led
Antiikkimuurivalaisin Lakka led
Kuva tuotteesta

Antiikkimuurivalaisin Lakka led

239€/kpl 239 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Seulanpääkivi Rudus 30-50mm 900kg

Kuva tuotteesta

Seulanpääkivi Rudus 30-50mm 900kg

159€/Säkki 159 € / Säkki

0,18€/kg 0,18 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava

Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso musta 54kpl/lava 1020kg/lava

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm tumma 500kg suursäkki

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm tumma 500kg suursäkki

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm

Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm
Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm
Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm
Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm
Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm
Kuva tuotteesta

Kansikivi vuolukivi 300x200-700mm

89,90€/m 89,90 € / m

Lue lisää
Toimitettavissa

Seulanpääkivi Rudus 50-100mm 900kg

Kuva tuotteesta

Seulanpääkivi Rudus 50-100mm 900kg

159€/Säkki 159 € / Säkki

0,18€/kg 0,18 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava

Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava
Kuva tuotteesta

Patinoitu muurikivi HB 320x160x160mm iso harmaa 54kpl/lava 1020kg/lava

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Kalliomurske Rudus 0-32mm 900kg

Kuva tuotteesta

Kalliomurske Rudus 0-32mm 900kg

149€/kpl 149 € / kpl

0,17€/kg 0,17 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Citymuurikivi Lakka kaari harmaa

Citymuurikivi Lakka kaari harmaa
Citymuurikivi Lakka kaari harmaa
Citymuurikivi Lakka kaari harmaa
Citymuurikivi Lakka kaari harmaa
Citymuurikivi Lakka kaari harmaa
Kuva tuotteesta

Citymuurikivi Lakka kaari harmaa

4,35€/kpl 4,35 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Hiekkalaatikkohiekka Siisti Piha 250 kg

Kuva tuotteesta

Hiekkalaatikkohiekka Siisti Piha 250 kg

96€/Säkki 96 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Toimitettavissa

Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava

Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava
Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava
Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava
Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava
Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava
Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava
Kuva tuotteesta

Rustikko Rudus hiili 88kpl/koko lava

499€/Lava 499 € / Lava

Lue lisää
Toimitettavissa

Seulanpääkivi Rudus 150-220mm 900kg

Kuva tuotteesta

Seulanpääkivi Rudus 150-220mm 900kg

159€/Säkki 159 € / Säkki

0,18€/kg 0,18 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kourulaatta Lakka 240x240x80/65mm musta

Kuva tuotteesta

Kourulaatta Lakka 240x240x80/65mm musta

6,35€/kpl 6,35 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²

Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²
Kuva tuotteesta

Antiikkimuurikivi Lakka sileä harmaa 360x180x150mm 18,5kpl/m²

7,45€/kpl 7,45 € / kpl

137,96€/m² 137,96 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

Sepeli Rudus 16-32mm 900kg

Kuva tuotteesta

Sepeli Rudus 16-32mm 900kg

149€/kpl 149 € / kpl

0,17€/kg 0,17 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Opus-verhouskivi Rudus 402x180x67mm rakka

Opus-verhouskivi Rudus 402x180x67mm rakka
Opus-verhouskivi Rudus 402x180x67mm rakka
Opus-verhouskivi Rudus 402x180x67mm rakka
Opus-verhouskivi Rudus 402x180x67mm rakka
Kuva tuotteesta

Opus-verhouskivi Rudus 402x180x67mm rakka

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Sepeli Rudus 5-16mm 900kg

Kuva tuotteesta

Sepeli Rudus 5-16mm 900kg

149€/kpl 149 € / kpl

0,17€/kg 0,17 € / kg

Lue lisää
Vain myymälöistä

Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo

Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo
Kuva tuotteesta

Vallivalo HB 160x98x185mm rst-kehys 4,5W led-polttimo

139€/kpl 139 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Toimitettavissa

L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 3000x800x250(700)mm

L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 3000x800x250(700)mm
L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 3000x800x250(700)mm
L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 3000x800x250(700)mm
L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 3000x800x250(700)mm
Kuva tuotteesta

L-tukimuurielementti Stonelement-Lohkare 3000x800x250(700)mm

1675€/kpl 1 675 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm

Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm
Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm
Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm
Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm
Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm
Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm
Kuva tuotteesta

Muurikivi Lakka karelia 300x360x80mm

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

113,54€/m² 113,54 € / m²

Lue lisää
Toimitettavissa
Näytetään tuotteet: 577 - 624 (yht. 2053)
1...1112131415 / 43

Kaikki piharakentamiseen K-Raudasta

Ammottaako piha tyhjyyttään? Ei hätää. Pihan rakentaminen sujuu helposti K-Raudan avulla! Kysy ideoita myymälästä tai tilaa tarvikkeet suoraan netistä!

Rakenna piha omaan tyyliisi sopivaksi ja totea, miten multakasasta kuoriutuu silmiesi edessä upea keidas perheelle ja ystäville. Pihakivet ja betonilaatat muodostavat perustan pihasi ilmeelle. Meiltä löydät erilaiset vaihtoehdot niin poluille ja ajoväylille kuin tyylikkäiden muurien ja istutusalueiden rakentamiseen tai vaikkapa nurmikon rajaamiseen. Suodatinkankaalla erotat erityyppiset maalajit toisistaan ja lisäät pihalaattojen pysyvyyttä.

Piharakennuksien avulla saat sekä ilmettä pihallesi että lisää tilaa. Meiltä löydät isot ja pienet piharakennukset aina kasvihuoneista vajoihin, aittoihin, huvimajoihin ja pihasaunoihin.

Unelmoitko omasta salaisesta puutarhastasi?

Suojaa piha-alueesi tien melulta tai uteliailta katseilta kauniilla aidalla ja viimeistele kokonaisuus tyylikkään portin myötä. Aitojen avulla luot pihallesi myös huolitellun ja viimeistellyn ilmeen. Matalalla aidalla rajaat tonttisi ryhdikkäästi ja annat ohikulkijoiden ihailla puutarhasi kukkaloistoa.

Käynnistä pihan rakentaminen jo tänään ja anna haaveistasi tulla totta. Muistathan, että meiltä saat myös puutarhakalusteet, kasvit ja ruukut ulos koristamaan pihaa ja puutarhaa. K-Raudan viherpiha-myymälät ovat apunasi kun haluat pihallesi kasveja, multaa ja pihakoristeita.

Maksutavat verkkokaupassa

  • MobilePay
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Mastercard
  • Visa
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Mastercard
  • Visa
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa