Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Piha

Piharakentaminen

Näytetään 2053 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
    • Aidat
    • Hiekat ja sorat
    • Kaiteet
    • Köynnösritilät ja säleiköt
    • Nurmikonreunukset
    • Näkösuojat
    • Pihakivet ja pihalaatat
    • Portit
    • Puutarhasillat
    • Terassilaatat
    • Ulkoportaat
    • Vesiaiheet ja suihkulähteet
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg sekavärinen

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg sekavärinen

105€/Säkki 105 € / Säkki

0,21€/kg 0,21 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Sepeli Siisti Piha 16-32 mm 250 kg sekavärinen

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 16-32 mm 250 kg sekavärinen

96€/Säkki 96 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Leikkihiekka Rudus 0-4mm 900kg

Kuva tuotteesta

Leikkihiekka Rudus 0-4mm 900kg

149€/kpl 149 € / kpl

0,17€/kg 0,17 € / kg

Lue lisää

Mukulakivi Siisti Piha 15-25 cm 900 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 15-25 cm 900 kg

145€/Säkki 145 € / Säkki

0,16€/kg 0,16 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Mukulakivi Siisti Piha 10-15cm 900kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 10-15cm 900kg

145€/Säkki 145 € / Säkki

0,16€/kg 0,16 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Singeli Siisti Piha 16-32 mm 1000 kg

Kuva tuotteesta

Singeli Siisti Piha 16-32 mm 1000 kg

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,13€/kg 0,13 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Sepeli Siisti Piha 16-32 mm 500 kg sekavärinen

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 16-32 mm 500 kg sekavärinen

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Kalliomurske Siisti Piha 0-32 mm 1000 kg

Kuva tuotteesta

Kalliomurske Siisti Piha 0-32 mm 1000 kg

118€/Säkki 118 € / Säkki

0,12€/kg 0,12 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Puutarhaportti Miljöökoriste grafiitinharmaa

Kuva tuotteesta

Puutarhaportti Miljöökoriste grafiitinharmaa

149€/kpl 149 € / kpl

Lue lisää

Reunakivi Rudus suora 1000x130x80mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus suora 1000x130x80mm

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

Minkkiverkko Esafort 70cmx30,5m 25x25mm 1,75mm

Minkkiverkko Esafort 70cmx30,5m 25x25mm 1,75mm
Minkkiverkko Esafort 70cmx30,5m 25x25mm 1,75mm
Minkkiverkko Esafort 70cmx30,5m 25x25mm 1,75mm
Minkkiverkko Esafort 70cmx30,5m 25x25mm 1,75mm
Kuva tuotteesta

Minkkiverkko Esafort 70cmx30,5m 25x25mm 1,75mm

199€/rulla 199 € / rulla

6,52€/m 6,52 € / m

Lue lisää

Singeli Siisti Piha 8-16 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Singeli Siisti Piha 8-16 mm 250 kg

99€/Säkki 99 € / Säkki

0,40€/kg 0,40 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Kalliomurske Siisti Piha 0-16 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Kalliomurske Siisti Piha 0-16 mm 250 kg

96€/Säkki 96 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Rasikivi Lakka 80 harmaa 220x110x80mm

Kuva tuotteesta

Rasikivi Lakka 80 harmaa 220x110x80mm

1,55€/kpl 1,55 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Reunakivi Rudus harmaa 800x80x250mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus harmaa 800x80x250mm

13,95€/kpl 13,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Vallikulma HB oikea harmaa

Vallikulma HB oikea harmaa
Vallikulma HB oikea harmaa
Vallikulma HB oikea harmaa
Vallikulma HB oikea harmaa
Vallikulma HB oikea harmaa
Vallikulma HB oikea harmaa
Kuva tuotteesta

Vallikulma HB oikea harmaa

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Reunakivi Rudus suora 60mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus suora 60mm

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

Lue lisää

Rasikivi Lakka 80 musta 220x110x80mm

Kuva tuotteesta

Rasikivi Lakka 80 musta 220x110x80mm

1,75€/kpl 1,75 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Sepeli Siisti Piha 3-6 mm 1000 kg sekavärinen

Kuva tuotteesta

Sepeli Siisti Piha 3-6 mm 1000 kg sekavärinen

129€/Säkki 129 € / Säkki

0,13€/kg 0,13 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Nurmikon reunakivi Lakka 600 punainen

Nurmikon reunakivi Lakka 600 punainen
Nurmikon reunakivi Lakka 600 punainen
Nurmikon reunakivi Lakka 600 punainen
Nurmikon reunakivi Lakka 600 punainen
Kuva tuotteesta

Nurmikon reunakivi Lakka 600 punainen

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Reunakivi Rudus Laineri h=140 harmaa

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus Laineri h=140 harmaa

14,95€/m 14,95 € / m

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm sekavärinen 250 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm sekavärinen 250 kg

85€/Säkki 85 € / Säkki

0,34€/kg 0,34 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm punainen 108kpl/lava 675kg/lava

Kuva tuotteesta

Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm punainen 108kpl/lava 675kg/lava

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Turvahiekka Siisti Piha 1-8 mm 1000 kg

Kuva tuotteesta

Turvahiekka Siisti Piha 1-8 mm 1000 kg

138€/Säkki 138 € / Säkki

0,14€/kg 0,14 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Nurmikon reunakivi Lakka 300 punainen

Nurmikon reunakivi Lakka 300 punainen
Nurmikon reunakivi Lakka 300 punainen
Nurmikon reunakivi Lakka 300 punainen
Nurmikon reunakivi Lakka 300 punainen
Kuva tuotteesta

Nurmikon reunakivi Lakka 300 punainen

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Reunakivi Rudus suora 1000x130x120mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus suora 1000x130x120mm

17,95€/kpl 17,95 € / kpl

Lue lisää

Kalliomurske Siisti Piha 0-32 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Kalliomurske Siisti Piha 0-32 mm 250 kg

96€/Säkki 96 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm Karelia 108kpl/lava 675kg/lava

Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm Karelia 108kpl/lava 675kg/lava
Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm Karelia 108kpl/lava 675kg/lava
Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm Karelia 108kpl/lava 675kg/lava
Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm Karelia 108kpl/lava 675kg/lava
Kuva tuotteesta

Nurmikonreunakivi HB 400x60x120mm Karelia 108kpl/lava 675kg/lava

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Reunakivi Rudus harmaa 250x80x140mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus harmaa 250x80x140mm

3,95€/kpl 3,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kapillaarikatkosepeli Siisti Piha 6-16 mm 250 kg

Kuva tuotteesta

Kapillaarikatkosepeli Siisti Piha 6-16 mm 250 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,44€/kg 0,44 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Reunakivi Rudus musta 800x80x250mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus musta 800x80x250mm

16,95€/kpl 16,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kapillaarikatkosepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Kapillaarikatkosepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg

125€/Säkki 125 € / Säkki

0,25€/kg 0,25 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Betonireunakivi Rudus kulma R250 kovera

Kuva tuotteesta

Betonireunakivi Rudus kulma R250 kovera

16,95€/kpl 16,95 € / kpl

Lue lisää

Betonireunakivi Rudus kulma R250 kupera

Kuva tuotteesta

Betonireunakivi Rudus kulma R250 kupera

16,95€/kpl 16,95 € / kpl

Lue lisää

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm sekavärinen 500 kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm sekavärinen 500 kg

99€/Säkki 99 € / Säkki

0,20€/kg 0,20 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Reunakivi Rudus Laineri 140mm musta 90kpl/koko lava, 30jm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus Laineri 140mm musta 90kpl/koko lava, 30jm

449€/Lava 449 € / Lava

Lue lisää

Asennushiekka Siisti Piha 250 kg

Kuva tuotteesta

Asennushiekka Siisti Piha 250 kg

96€/Säkki 96 € / Säkki

0,38€/kg 0,38 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Reunakivi Rudus punainen 800x80x250mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus punainen 800x80x250mm

16,95€/kpl 16,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Rasikivi Lakka 80 punainen 220x110x80mm

Kuva tuotteesta

Rasikivi Lakka 80 punainen 220x110x80mm

1,75€/kpl 1,75 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kalliomurske Siisti Piha 0-32 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Kalliomurske Siisti Piha 0-32 mm 500 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Laineri-Reunakivi Rudus savu 30m/koko lava

Kuva tuotteesta

Laineri-Reunakivi Rudus savu 30m/koko lava

485€/Lava 485 € / Lava

Lue lisää

Reunakivi Rudus musta 250x80x140mm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus musta 250x80x140mm

4,75€/kpl 4,75 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kalliomurske Siisti Piha 0-16 mm 500 kg

Kuva tuotteesta

Kalliomurske Siisti Piha 0-16 mm 500 kg

109€/Säkki 109 € / Säkki

0,22€/kg 0,22 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Reunakivi Rudus Laineri 140mm harmaa 90kpl/koko lava, 30jm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus Laineri 140mm harmaa 90kpl/koko lava, 30jm

389€/Lava 389 € / Lava

Lue lisää

Reunakivi Rudus Laineri 140mm savu 90kpl/koko lava, 30jm

Kuva tuotteesta

Reunakivi Rudus Laineri 140mm savu 90kpl/koko lava, 30jm

449€/Lava 449 € / Lava

Lue lisää

Mukulakivi Siisti Piha 10-15 cm 225 kg

Kuva tuotteesta

Mukulakivi Siisti Piha 10-15 cm 225 kg

119€/Säkki 119 € / Säkki

0,53€/kg 0,53 € / kg

Lue lisää

Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.


Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.

Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.

Uutuus! Tilaa suoraan pihalle

Laineri-Reunakivi Rudus musta 30m/koko lava

Kuva tuotteesta

Laineri-Reunakivi Rudus musta 30m/koko lava

485€/Lava 485 € / Lava

Lue lisää

Laineri-Reunakivi Rudus harmaa 30m/koko lava

Kuva tuotteesta

Laineri-Reunakivi Rudus harmaa 30m/koko lava

415€/Lava 415 € / Lava

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 529 - 576 (yht. 2053)
1...1011121314 / 43

Kaikki piharakentamiseen K-Raudasta

Ammottaako piha tyhjyyttään? Ei hätää. Pihan rakentaminen sujuu helposti K-Raudan avulla! Kysy ideoita myymälästä tai tilaa tarvikkeet suoraan netistä!

Rakenna piha omaan tyyliisi sopivaksi ja totea, miten multakasasta kuoriutuu silmiesi edessä upea keidas perheelle ja ystäville. Pihakivet ja betonilaatat muodostavat perustan pihasi ilmeelle. Meiltä löydät erilaiset vaihtoehdot niin poluille ja ajoväylille kuin tyylikkäiden muurien ja istutusalueiden rakentamiseen tai vaikkapa nurmikon rajaamiseen. Suodatinkankaalla erotat erityyppiset maalajit toisistaan ja lisäät pihalaattojen pysyvyyttä.

Piharakennuksien avulla saat sekä ilmettä pihallesi että lisää tilaa. Meiltä löydät isot ja pienet piharakennukset aina kasvihuoneista vajoihin, aittoihin, huvimajoihin ja pihasaunoihin.

Unelmoitko omasta salaisesta puutarhastasi?

Suojaa piha-alueesi tien melulta tai uteliailta katseilta kauniilla aidalla ja viimeistele kokonaisuus tyylikkään portin myötä. Aitojen avulla luot pihallesi myös huolitellun ja viimeistellyn ilmeen. Matalalla aidalla rajaat tonttisi ryhdikkäästi ja annat ohikulkijoiden ihailla puutarhasi kukkaloistoa.

Käynnistä pihan rakentaminen jo tänään ja anna haaveistasi tulla totta. Muistathan, että meiltä saat myös puutarhakalusteet, kasvit ja ruukut ulos koristamaan pihaa ja puutarhaa. K-Raudan viherpiha-myymälät ovat apunasi kun haluat pihallesi kasveja, multaa ja pihakoristeita.

Maksutavat verkkokaupassa

  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Walley
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Walley
  • K-Raudan remppatili
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa