Aitatolppa neliö 71x71x1200mm ruskea
Aitatolppa/tukiseiväs 50x1500mm musta
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x1290mm maalattu valkoinen
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x1290mm, ruskea kestopuu
Aitatolppa/tukiseiväs 50x2000mm musta
Aitatolppa kestopuu vihreä teroitettu 100x3000 NTR/A
Seulanpääkivi Rudus 100-150mm 900kg
Köynnösritilälaatikko Miljöökoriste 132x30x80cm ruskea
Aitatolppa neliö painekyllästetty 48x48x1500mm teroitettu pää
Aitatolppa kestopuu vihreä teroitettu 60x1800 NTR/A
Seulanpääkivi Rudus 100-150mm 900kg
Tolppa kestopuu ruskea 90x90x6000 NTR/AB
Seulanpääkivi Lakka 150-220mm 900kg
Seulanpääkivi Lakka 150-220mm 900kg
239€/kpl
55,58€/m²
Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.
Aitatolppa kestopuu vihreä teroitettu 60x2100 NTR/A
Singeli Siisti Piha 8-16 mm 1000 kg
Singeli Siisti Piha 8-16 mm 1000 kg
129€/Säkki
0,13€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle
Aitatolppa kestopuu vihreä teroitettu 80x2100 NTR/A
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x1790mm kestopuu ruskea
Aitatolppa kestopuu vihreä teroitettu 80x1800 NTR/A
Seulanpääkivi Lakka 150-220mm, suursäkki 900kg
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x1290mm kestopuu vihreä
Tolppa PROF kestopuu vihreä 115x115x3000 NTR/AB
Seulanpääkivi Lakka 100-150mm, suursäkki 900kg
Aitatolppa Tammiston Puu 90x90x1500mm kestopuu vihreä
Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 250 kg sekavärinen
Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 250 kg sekavärinen
95€/Säkki
0,38€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x1790mm kestopuu vihreä
Aitatolppa Tammiston Puu 90x90x1300mm maalattu valkoinen
Tolppa kestopuu vihreä 90x90x6000 NTR/AB
Aitatolppa Tammiston Puu 90x90x1500mm kestopuu ruskea
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x2190mm kestopuu ruskea
Alumiini välitolppa KaideX 80x80x1000mm harmaa
Kulmatolppa Tammiston Puu aitajärjestelmään 90x90x1500mm maalattu valkoinen
Aitatolppa Cetap 120cm 34/1,5mm vihreä pyöreä
Kulmatolppa Tammiston Puu aitajärjestelmään 90x90x2300mm maalattu valkoinen
Elementtiaidan tolppa halkaisija 34mm ja korkeus 1500mm vihreä
Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm harmaa 1000 kg
Kivituhka Siisti Piha 0-6 mm harmaa 1000 kg
124€/Säkki
0,12€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x2490mm kestopuu ruskea
Hiekkalaatikkohiekka Siisti Piha 1000kg
Hiekkalaatikkohiekka Siisti Piha 1000kg
118€/Säkki
0,12€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle
Alumiini kulmatolppa KaideX 80x80x1000mm harmaa
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x2490mm kestopuu vihreä
Kivituhka Rudus 0-5mm musta 900kg
Alumiini päätytolppa KaideX 80x80x1000mm harmaa
Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg sekavärinen
Sepeli Siisti Piha 6-16 mm 500 kg sekavärinen
105€/Säkki
0,21€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle
Aitatolppa Tammiston Puu 70x70x2190mm kestopuu vihreä
Sepeli Siisti Piha 16-32 mm 250 kg sekavärinen
Sepeli Siisti Piha 16-32 mm 250 kg sekavärinen
96€/Säkki
0,38€/kg
Verkkokaupasta tilattaessa toimituksen hinta alk. 70-149 € alueesta ja säkkien kappalemäärästä riippuen. Voit laskea toimitushinnan syöttämällä postinumerosi alle.
Myymälästä ostettaessa tuotteen hintaan lisätään toimituskulut. Varmista saatavuus ja toimituksen hinta myymäläkohtaisesti.
Tilaa kätevästi verkkokaupasta! Tarkista toimituksen hinta ja saatavuus syöttämällä postinumero alla olevaan toimituslaskuriin. Tuote tilattavissa toistaiseksi vain verkkokaupasta.
Uutuus! Tilaa suoraan pihalle