Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Piha

Piharakentaminen

Näytetään 2053 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
    • Aidat
    • Hiekat ja sorat
    • Kaiteet
    • Köynnösritilät ja säleiköt
    • Nurmikonreunukset
    • Näkösuojat
    • Pihakivet ja pihalaatat
    • Portit
    • Puutarhasillat
    • Terassilaatat
    • Ulkoportaat
    • Vesiaiheet ja suihkulähteet
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Betonilaatta Rudus 418x418x80mm harmaa

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Rudus 418x418x80mm harmaa

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta Lakka BL-305 hiilenmusta

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-305 hiilenmusta

2,99€/kpl 2,99 € / kpl

33,22€/m² 33,22 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm

Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm
Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm
Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm
Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm
Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm
Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm
Kuva tuotteesta

Kuviolaatta Lakka 305 harmaa 300x300x50mm

2,69€/kpl 2,69 € / kpl

29,89€/m² 29,89 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta HB 298x598x50 musta

Betonilaatta HB 298x598x50 musta
Betonilaatta HB 298x598x50 musta
Betonilaatta HB 298x598x50 musta
Betonilaatta HB 298x598x50 musta
Kuva tuotteesta

Betonilaatta HB 298x598x50 musta

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

27,50€/m² 27,50 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kivituhka Rudus 0-5mm 900kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Rudus 0-5mm 900kg

139€/kpl 139 € / kpl

0,15€/kg 0,15 € / kg

Lue lisää

Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm

Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm
Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm
Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm
Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm
Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm
Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm
Kuva tuotteesta

Citylaatta Lakka 60 harmaa 238x238x60mm

1,69€/kpl 1,69 € / kpl

28,17€/m² 28,17 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta pintaprofiloitu 498x498x50mm harmaa

Kuva tuotteesta

Betonilaatta pintaprofiloitu 498x498x50mm harmaa

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

27,80€/m² 27,80 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kivituhka Rudus 0-5mm 900kg

Kuva tuotteesta

Kivituhka Rudus 0-5mm 900kg

189€/Säkki 189 € / Säkki

0,21€/kg 0,21 € / kg

Lue lisää

Betonilaatta pintaprofiloitu 398x398x50mm harmaa

Kuva tuotteesta

Betonilaatta pintaprofiloitu 398x398x50mm harmaa

3,95€/kpl 3,95 € / kpl

24,69€/m² 24,69 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta Lakka Kaarna 50 musta 600x400x50 4,16 kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka Kaarna 50 musta 600x400x50 4,16 kpl/m²

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

Lue lisää

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm savu 6,1kpl/m²

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm savu 6,1kpl/m²
Gaala 45 Rudus 560x430x45mm savu 6,1kpl/m²
Gaala 45 Rudus 560x430x45mm savu 6,1kpl/m²
Gaala 45 Rudus 560x430x45mm savu 6,1kpl/m²
Kuva tuotteesta

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm savu 6,1kpl/m²

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

36,28€/m² 36,28 € / m²

Lue lisää

Lumo-Gaala harmaa

Kuva tuotteesta

Lumo-Gaala harmaa

7,65€/kpl 7,65 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta BL-708 Lakka harmaa 700x700x80mm

Kuva tuotteesta

Betonilaatta BL-708 Lakka harmaa 700x700x80mm

21,95€/kpl 21,95 € / kpl

44,80€/m² 44,80 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl

Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl
Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl
Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl
Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl
Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl
Kuva tuotteesta

Loimulaatta Lakka 405 grafiitti 400x400x50mm 6,25kpl/m² lava 60kpl

375€/Lava 375 € / Lava

6,25€/kpl 6,25 € / kpl

Lue lisää

Antiikkilaatta Lakka 60 Karelia 238x238x60mm 17,7kpl/m²

Kuva tuotteesta

Antiikkilaatta Lakka 60 Karelia 238x238x60mm 17,7kpl/m²

43,95€/m² 43,95 € / m²

2,48€/kpl 2,48 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta Lakka BL-245 harmaa 200x400x50mm 12,5kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-245 harmaa 200x400x50mm 12,5kpl/m²

2,69€/kpl 2,69 € / kpl

Lue lisää

Suojaverkko Ötökkä 15cmx25m 3x3mm

Kuva tuotteesta

Suojaverkko Ötökkä 15cmx25m 3x3mm

25,95€/rulla 25,95 € / rulla

1,04€/m 1,04 € / m

Lue lisää

Kuviolaatta Lakka 405 karelia 400x400x50mm

Kuva tuotteesta

Kuviolaatta Lakka 405 karelia 400x400x50mm

6,45€/kpl 6,45 € / kpl

40,31€/m² 40,31 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta Lakka BL-505 500x500x50mm musta 4kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-505 500x500x50mm musta 4kpl/m²

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta 398x398x50 RPH kulo

Kuva tuotteesta

Betonilaatta 398x398x50 RPH kulo

6,75€/kpl 6,75 € / kpl

Lue lisää

Räystäs-/suojaverkko Cetap 15cmx25m 2,7x2,7mm

Kuva tuotteesta

Räystäs-/suojaverkko Cetap 15cmx25m 2,7x2,7mm

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Jänisverkko 1,5x2,5m galvanoitu

Kuva tuotteesta

Jänisverkko 1,5x2,5m galvanoitu

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

Lue lisää

Loimulaatta Lakka 405 mustavalkoinen

Kuva tuotteesta

Loimulaatta Lakka 405 mustavalkoinen

7,45€/kpl 7,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta Rudus 498x498x50mm musta 4,0kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Rudus 498x498x50mm musta 4,0kpl/m²

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

31,80€/m² 31,80 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta Lakka BL-505 musta 500x500x50mm 4kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-505 musta 500x500x50mm 4kpl/m²

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm

Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm
Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm
Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm
Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm
Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm
Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm
Kuva tuotteesta

Kuviolaatta Lakka 405 harmaa 400x400x50mm

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

34,06€/m² 34,06 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta Lakka Kaarna 50 harmaa 600x400x50 4,16 kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka Kaarna 50 harmaa 600x400x50 4,16 kpl/m²

8,45€/kpl 8,45 € / kpl

Lue lisää

Pihalaatta Lakka 60 harmaa 278x278x60mm

Kuva tuotteesta

Pihalaatta Lakka 60 harmaa 278x278x60mm

28,95€/m² 28,95 € / m²

2,26€/kpl 2,26 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta Lakka BL-245 hiilenmusta 200x400x50mm 12,5kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-245 hiilenmusta 200x400x50mm 12,5kpl/m²

3,15€/kpl 3,15 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta Rudus 418x418x60 musta 5,67kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Rudus 418x418x60 musta 5,67kpl/m²

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

39,49€/m² 39,49 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Myyräverkko Cetap 50cmx5m 6,3x6,3mm

Kuva tuotteesta

Myyräverkko Cetap 50cmx5m 6,3x6,3mm

13,95€/rulla 13,95 € / rulla

2,79€/m 2,79 € / m

Lue lisää

Betonilaatta Lakka BL-405 hiilenmusta

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-405 hiilenmusta

6,45€/kpl 6,45 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta pintaprofiloitu 498x498x50mm musta

Kuva tuotteesta

Betonilaatta pintaprofiloitu 498x498x50mm musta

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

31,80€/m² 31,80 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Jänisverkko 1,8x2,5m galvanoitu

Kuva tuotteesta

Jänisverkko 1,8x2,5m galvanoitu

12,95€/kpl 12,95 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta Lakka BL-245 punainen 200x400x50mm 12,5kpl/m²

Kuva tuotteesta

Betonilaatta Lakka BL-245 punainen 200x400x50mm 12,5kpl/m²

3,15€/kpl 3,15 € / kpl

Lue lisää

Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²

Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²
Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²
Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²
Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²
Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²
Kuva tuotteesta

Antiikkilaatta Lakka 60 musta 238x238x60mm 17,7kpl/m²

41,95€/m² 41,95 € / m²

2,37€/kpl 2,37 € / kpl

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Betonilaatta pintaprofiloitu 298x298x50mm harmaa

Kuva tuotteesta

Betonilaatta pintaprofiloitu 298x298x50mm harmaa

2,65€/kpl 2,65 € / kpl

29,44€/m² 29,44 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Torilaatta 80 harmaa 278x278x80mm

Kuva tuotteesta

Torilaatta 80 harmaa 278x278x80mm

2,95€/kpl 2,95 € / kpl

37,82€/m² 37,82 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Räystäs-/suojaverkko Lektex rst 300mm AISI304

Kuva tuotteesta

Räystäs-/suojaverkko Lektex rst 300mm AISI304

159€/kpl 159 € / kpl

Lue lisää

Betonilaatta HB 498x498x50mm musta

Betonilaatta HB 498x498x50mm musta
Betonilaatta HB 498x498x50mm musta
Betonilaatta HB 498x498x50mm musta
Betonilaatta HB 498x498x50mm musta
Kuva tuotteesta

Betonilaatta HB 498x498x50mm musta

7,75€/kpl 7,75 € / kpl

31€/m² 31 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm musta 6,1kpl/m²

Kuva tuotteesta

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm musta 6,1kpl/m²

5,95€/kpl 5,95 € / kpl

36,28€/m² 36,28 € / m²

Lue lisää

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm hehku 64kpl/koko lava 6,1kpl/m²

Kuva tuotteesta

Gaala 45 Rudus 560x430x45mm hehku 64kpl/koko lava 6,1kpl/m²

389€/Lava 389 € / Lava

Lue lisää

Laatta Rudus Tosca musta 9,6m²/koko lava

Kuva tuotteesta

Laatta Rudus Tosca musta 9,6m²/koko lava

345€/Lava 345 € / Lava

Lue lisää

Seulakudos Cetap nro 20 sinkitty 60cmx2m 1,0mm

Kuva tuotteesta

Seulakudos Cetap nro 20 sinkitty 60cmx2m 1,0mm

7,95€/rulla 7,95 € / rulla

3,98€/m 3,98 € / m

Lue lisää

Laatta Rudus Tosca savu 9,6m²/koko lava

Kuva tuotteesta

Laatta Rudus Tosca savu 9,6m²/koko lava

399€/Lava 399 € / Lava

Lue lisää

Jänis-/suojaverkko 1,2x10m muovitettu

Kuva tuotteesta

Jänis-/suojaverkko 1,2x10m muovitettu

22,95€/rulla 22,95 € / rulla

Lue lisää

Hulelaatta HB 280x280x80mm musta

Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Hulelaatta HB 280x280x80mm musta
Kuva tuotteesta

Hulelaatta HB 280x280x80mm musta

3,35€/kpl 3,35 € / kpl

42,95€/m² 42,95 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Kuviolaatta Lakka 305 karelia 300x300x50mm

Kuva tuotteesta

Kuviolaatta Lakka 305 karelia 300x300x50mm

3,25€/kpl 3,25 € / kpl

36,11€/m² 36,11 € / m²

Lue lisää

Huomioithan, että kaupasta ostettaessa tilaustuotteiden hintaan lisätään mahdolliset toimituskulut.

Näytetään tuotteet: 385 - 432 (yht. 2053)
1...7891011 / 43

Kaikki piharakentamiseen K-Raudasta

Ammottaako piha tyhjyyttään? Ei hätää. Pihan rakentaminen sujuu helposti K-Raudan avulla! Kysy ideoita myymälästä tai tilaa tarvikkeet suoraan netistä!

Rakenna piha omaan tyyliisi sopivaksi ja totea, miten multakasasta kuoriutuu silmiesi edessä upea keidas perheelle ja ystäville. Pihakivet ja betonilaatat muodostavat perustan pihasi ilmeelle. Meiltä löydät erilaiset vaihtoehdot niin poluille ja ajoväylille kuin tyylikkäiden muurien ja istutusalueiden rakentamiseen tai vaikkapa nurmikon rajaamiseen. Suodatinkankaalla erotat erityyppiset maalajit toisistaan ja lisäät pihalaattojen pysyvyyttä.

Piharakennuksien avulla saat sekä ilmettä pihallesi että lisää tilaa. Meiltä löydät isot ja pienet piharakennukset aina kasvihuoneista vajoihin, aittoihin, huvimajoihin ja pihasaunoihin.

Unelmoitko omasta salaisesta puutarhastasi?

Suojaa piha-alueesi tien melulta tai uteliailta katseilta kauniilla aidalla ja viimeistele kokonaisuus tyylikkään portin myötä. Aitojen avulla luot pihallesi myös huolitellun ja viimeistellyn ilmeen. Matalalla aidalla rajaat tonttisi ryhdikkäästi ja annat ohikulkijoiden ihailla puutarhasi kukkaloistoa.

Käynnistä pihan rakentaminen jo tänään ja anna haaveistasi tulla totta. Muistathan, että meiltä saat myös puutarhakalusteet, kasvit ja ruukut ulos koristamaan pihaa ja puutarhaa. K-Raudan viherpiha-myymälät ovat apunasi kun haluat pihallesi kasveja, multaa ja pihakoristeita.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Mastercard
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • MobilePay
  • Visa
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • MobilePay
  • Visa
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa