Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5776 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x140/75/90 SW13 sähkösinkitty 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x140/75/90 SW13 sähkösinkitty 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x140/75/90 SW13 sähkösinkitty 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x140/75/90 SW13 sähkösinkitty 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x140/75/90 SW13 sähkösinkitty 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x140/75/90 SW13 sähkösinkitty 25kpl

37,95€/pkt 37,95 € / pkt

1,52€/kpl 1,52 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 16x138/20 kuumasinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 16x138/20 kuumasinkitty 10kpl

66,90€/pkt 66,90 € / pkt

6,69€/kpl 6,69 € / kpl

Lue lisää

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner SlideLock 2 musta

Kuva tuotteesta

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner SlideLock 2 musta

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

Lue lisää

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner Dual Carabiner 2 teräs

Kuva tuotteesta

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner Dual Carabiner 2 teräs

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x60/5 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x60/5 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x60/5 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x60/5 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x60/5 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x60/5 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

1,60€/kpl 1,60 € / kpl

Lue lisää

Injektiomassa Sormat ITH 300 Wi talvimassa 300ml + 2 sekoitussuutinta

Kuva tuotteesta

Injektiomassa Sormat ITH 300 Wi talvimassa 300ml + 2 sekoitussuutinta

24,95€/kpl 24,95 € / kpl

83,17€/l 83,17 € / l

Lue lisää

Silmukka Stavrex Ø 35mm, ruuvipaalulle Ø 25mm M16

Kuva tuotteesta

Silmukka Stavrex Ø 35mm, ruuvipaalulle Ø 25mm M16

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää

Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle

Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle
Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle
Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle
Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle
Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle
Kuva tuotteesta

Diagonaalikiinnike Paalupiste D-60 ruuvipaalulle

23,95€/kpl 23,95 € / kpl

Lue lisää

Karmiruuvi Adjufix 6x50mm puukarmille Tx25 120101 100kpl

Karmiruuvi Adjufix 6x50mm puukarmille Tx25 120101 100kpl
Karmiruuvi Adjufix 6x50mm puukarmille Tx25 120101 100kpl
Karmiruuvi Adjufix 6x50mm puukarmille Tx25 120101 100kpl
Karmiruuvi Adjufix 6x50mm puukarmille Tx25 120101 100kpl
Kuva tuotteesta

Karmiruuvi Adjufix 6x50mm puukarmille Tx25 120101 100kpl

28,95€/pkt 28,95 € / pkt

0,29€/kpl 0,29 € / kpl

Lue lisää

Sakkeli PROF 5mm HST A4 merivedenkestävä

Kuva tuotteesta

Sakkeli PROF 5mm HST A4 merivedenkestävä

2,99€/kpl 2,99 € / kpl

Lue lisää

Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl

Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl
Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl
Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl
Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl
Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl
Kuva tuotteesta

Nappi Stinger CS150ST valkoinen 26532kpl

995€/pkt 995 € / pkt

0,04€/kpl 0,04 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/10/15 SW13 sähkösinkitty 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/10/15 SW13 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/10/15 SW13 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/10/15 SW13 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/10/15 SW13 sähkösinkitty 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/10/15 SW13 sähkösinkitty 10kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

0,99€/kpl 0,99 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti fischer 4,8x35 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti fischer 4,8x35 100kpl

26,95€/pkt 26,95 € / pkt

0,27€/kpl 0,27 € / kpl

Lue lisää

1/2"-Hylsy 24mm Stavrex, ruuvipaalulle Ø 25mm M16

Kuva tuotteesta

1/2"-Hylsy 24mm Stavrex, ruuvipaalulle Ø 25mm M16

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiankkuri Sormat J+ M6 sähkösinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiankkuri Sormat J+ M6 sähkösinkitty 10kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Ankkuriruuvi PASLODE 40x5mm sinkitty 250 kpl

Kuva tuotteesta

Ankkuriruuvi PASLODE 40x5mm sinkitty 250 kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

0,09€/kpl 0,09 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 10x112/50/30 haponkestävä A4 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 10x112/50/30 haponkestävä A4 25kpl

70,90€/pkt 70,90 € / pkt

2,84€/kpl 2,84 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 10x162/100/80 kuumasinkitty 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 10x162/100/80 kuumasinkitty 25kpl

69,90€/pkt 69,90 € / pkt

2,80€/kpl 2,80 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 65mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 65mm

2,29€/kpl 2,29 € / kpl

Lue lisää

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner Dual Carabiner 3 musta

Kuva tuotteesta

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner Dual Carabiner 3 musta

5,45€/kpl 5,45 € / kpl

Lue lisää

Puristuslukko PROF 5mm alumiini 4kpl

Kuva tuotteesta

Puristuslukko PROF 5mm alumiini 4kpl

3,49€/pkt 3,49 € / pkt

0,87€/kpl 0,87 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 48mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 48mm

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner Dual Carabiner 3 kpl musta

Kuva tuotteesta

Karabiinihaka Nite Ize S-Biner Dual Carabiner 3 kpl musta

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

3,98€/kpl 3,98 € / kpl

Lue lisää

Betoninaula Sormat Confix 45x5 ruostumaton A2 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoninaula Sormat Confix 45x5 ruostumaton A2 100kpl

57,90€/pkt 57,90 € / pkt

0,58€/kpl 0,58 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x70/15/30 SW13 ML pinnoitettu 100kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x70/15/30 SW13 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x70/15/30 SW13 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x70/15/30 SW13 ML pinnoitettu 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x70/15/30 SW13 ML pinnoitettu 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x70/15/30 SW13 ML pinnoitettu 100kpl

72,90€/pkt 72,90 € / pkt

0,73€/kpl 0,73 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA P 6x80/35/25 T30 kupukanta haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA P 6x80/35/25 T30 kupukanta haponkestävä A4 50kpl

139€/pkt 139 € / pkt

2,78€/kpl 2,78 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x55/5 SW13 sähkösinkitty 5kpl

8,95€/pkt 8,95 € / pkt

1,79€/kpl 1,79 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KA 6x65/15 sähkösinkitty 4kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA 6x65/15 sähkösinkitty 4kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää

Tolppakiinnike Stavrex 75X75mm, ruuvipaalulle Ø 25mm M17

Kuva tuotteesta

Tolppakiinnike Stavrex 75X75mm, ruuvipaalulle Ø 25mm M17

6,95€/kpl 6,95 € / kpl

Lue lisää

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x70 sinkitty 100kpl

Kuva tuotteesta

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x70 sinkitty 100kpl

69,90€/pkt 69,90 € / pkt

0,70€/kpl 0,70 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 54mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 54mm

2,19€/kpl 2,19 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 38mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 38mm

1,89€/kpl 1,89 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 44mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 44mm

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 35mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 35mm

1,89€/kpl 1,89 € / kpl

Lue lisää

Venerengas PROF 6x80mm HST A4 merivedenkestävä

Kuva tuotteesta

Venerengas PROF 6x80mm HST A4 merivedenkestävä

5,49€/kpl 5,49 € / kpl

Lue lisää

Venerengas PROF 6x100mm HST A4 merivedenkestävä

Kuva tuotteesta

Venerengas PROF 6x100mm HST A4 merivedenkestävä

6,49€/kpl 6,49 € / kpl

Lue lisää

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 32mm

Kuva tuotteesta

Pakoputkenkiristin Fix master sähkösinkitty 32mm

1,79€/kpl 1,79 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x100/50/35 AV13 haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x100/50/35 AV13 haponkestävä A4 50kpl

236€/pkt 236 € / pkt

4,72€/kpl 4,72 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x100/35/50 SW13 sähkösinkitty 5kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

2,19€/kpl 2,19 € / kpl

Lue lisää

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x70 sinkitty 4kpl

Kuva tuotteesta

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x70 sinkitty 4kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää

Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl

Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl
Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl
Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl
Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl
Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl
Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl
Kuva tuotteesta

Karmihylsy Adjufix WM28 puukarmille 120081 100kpl

86,90€/pkt 86,90 € / pkt

0,87€/kpl 0,87 € / kpl

Lue lisää

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x90 sinkitty 4kpl

Kuva tuotteesta

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x90 sinkitty 4kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää

Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl

Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl
Kuva tuotteesta

Terassiruuvi Camo 4,2x60 protech C4 200kpl

26,95€/pkt 26,95 € / pkt

0,13€/kpl 0,13 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

46,95€/pkt 46,95 € / pkt

1,88€/kpl 1,88 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x140/55/85 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x140/55/85 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x140/55/85 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x140/55/85 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x140/55/85 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x140/55/85 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

66,90€/pkt 66,90 € / pkt

2,68€/kpl 2,68 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x70/20/5 AV13 haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x70/20/5 AV13 haponkestävä A4 50kpl

189€/pkt 189 € / pkt

3,78€/kpl 3,78 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 10x92/30/10 haponkestävä A4 40kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 10x92/30/10 haponkestävä A4 40kpl

105€/pkt 105 € / pkt

2,63€/kpl 2,63 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti fischer 4,8x25 100kpl

Lyöntiniitti fischer 4,8x25 100kpl
Lyöntiniitti fischer 4,8x25 100kpl
Lyöntiniitti fischer 4,8x25 100kpl
Lyöntiniitti fischer 4,8x25 100kpl
Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti fischer 4,8x25 100kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

0,22€/kpl 0,22 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 2545 - 2592 (yht. 5776)
1...5253545556 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • Nordean e-maksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Walley
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Mastercard
  • K-Raudan remppatili
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • Nordean e-maksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Walley
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Mastercard
  • K-Raudan remppatili
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa