Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5776 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 8x57/5/- haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 8x57/5/- haponkestävä A4 50kpl

65,90€/pkt 65,90 € / pkt

1,32€/kpl 1,32 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 20x170/20 kuumasinkitty 1kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 20x170/20 kuumasinkitty 1kpl

23,95€/pkt 23,95 € / pkt

Lue lisää
Toimitettavissa

Niittimutteri Fix master avoin tasakanta alumiini M5 500kpl

Kuva tuotteesta

Niittimutteri Fix master avoin tasakanta alumiini M5 500kpl

59,90€/pkt 59,90 € / pkt

0,12€/kpl 0,12 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Ruuvipaalun U-kenkä 75mm pystypilarille

Ruuvipaalun U-kenkä 75mm pystypilarille
Ruuvipaalun U-kenkä 75mm pystypilarille
Ruuvipaalun U-kenkä 75mm pystypilarille
Ruuvipaalun U-kenkä 75mm pystypilarille
Kuva tuotteesta

Ruuvipaalun U-kenkä 75mm pystypilarille

29,95€/kpl 29,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x40/5 kupu T25 100kpl

39,95€/pkt 39,95 € / pkt

0,40€/kpl 0,40 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x80/15/30 SW13 sähkösinkitty 5kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 12x80/15 HEX Zn SW17 25kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 12x80/15 HEX Zn SW17 25kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 12x80/15 HEX Zn SW17 25kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 12x80/15 HEX Zn SW17 25kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 12x80/15 HEX Zn SW17 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 12x80/15 HEX Zn SW17 25kpl

78,90€/pkt 78,90 € / pkt

3,16€/kpl 3,16 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x100/55/45 T30 uppokanta haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x100/55/45 T30 uppokanta haponkestävä A4 50kpl

130€/pkt 130 € / pkt

2,60€/kpl 2,60 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/5 AV13 haponkestävä A4 10kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/5 AV13 haponkestävä A4 10kpl

26,95€/pkt 26,95 € / pkt

2,70€/kpl 2,70 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 10x100/45/15 AV15 haponkestävä A4 25kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 10x100/45/15 AV15 haponkestävä A4 25kpl

213€/pkt 213 € / pkt

8,52€/kpl 8,52 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoninaula Sormat Confix 75x5 ruostumaton A2 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoninaula Sormat Confix 75x5 ruostumaton A2 100kpl

77,90€/pkt 77,90 € / pkt

0,78€/kpl 0,78 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Messinkiankkuri Sormat MSA 5 sisäkierre M5x20 reikä 6mm 10kpl

Kuva tuotteesta

Messinkiankkuri Sormat MSA 5 sisäkierre M5x20 reikä 6mm 10kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Lyöntiankkuri Sormat J+ M20 sähkösinkitty 5kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiankkuri Sormat J+ M20 sähkösinkitty 5kpl

17,95€/pkt 17,95 € / pkt

3,59€/kpl 3,59 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Lyöntiankkuri Sormat JE+ M16 haponkestävä A4 10kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiankkuri Sormat JE+ M16 haponkestävä A4 10kpl

94,90€/pkt 94,90 € / pkt

9,49€/kpl 9,49 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kiila-ankkuri Sormat S-KA 6x40/2 sähkösinkitty 4kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA 6x40/2 sähkösinkitty 4kpl

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Massapuristin Sormat IPU 150/300 ITH-massoille 165 ja 300ml 1kpl

Kuva tuotteesta

Massapuristin Sormat IPU 150/300 ITH-massoille 165 ja 300ml 1kpl

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x90 sinkitty 100kpl

Kuva tuotteesta

Säätökarmiruuvi Sormat SKRH 7x90 sinkitty 100kpl

79,90€/pkt 79,90 € / pkt

0,80€/kpl 0,80 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl

Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl
Kuva tuotteesta

Terassiruuvi Camo 4,2x60 rst A2 AISI304 700kpl

139€/pkt 139 € / pkt

0,20€/kpl 0,20 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 8x120/55/70 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 8x120/55/70 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 8x120/55/70 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 8x120/55/70 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 8x120/55/70 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX+ 8x120/55/70 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

13,96€/pkt 13,96 € / pkt

2,79€/kpl 2,79 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x70/5/20 SW13 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x70/5/20 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x70/5/20 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x70/5/20 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x70/5/20 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 8x70/5/20 SW13 sähkösinkitty 5kpl

8,95€/pkt 8,95 € / pkt

1,79€/kpl 1,79 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 sähkösinkitty 4kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x80/25 SW15 sähkösinkitty 4kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

2,74€/kpl 2,74 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/25/40 SW13 sähkösinkitty 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/25/40 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/25/40 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/25/40 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/25/40 SW13 sähkösinkitty 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/25/40 SW13 sähkösinkitty 5kpl

6,95€/pkt 6,95 € / pkt

1,39€/kpl 1,39 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoninaula Sormat Confix 35x5 ruostumaton rst A2 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoninaula Sormat Confix 35x5 ruostumaton rst A2 100kpl

51,90€/pkt 51,90 € / pkt

0,52€/kpl 0,52 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 16x138/20 haponkestävä A4 10kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 16x138/20 haponkestävä A4 10kpl

99,90€/pkt 99,90 € / pkt

9,99€/kpl 9,99 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 10x162/100/80 sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 10x162/100/80 sähkösinkitty 2kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

3,98€/kpl 3,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Niittimutteri Fix master avoin tasakanta Zn M8 250kpl

Kuva tuotteesta

Niittimutteri Fix master avoin tasakanta Zn M8 250kpl

35,95€/pkt 35,95 € / pkt

0,14€/kpl 0,14 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm 25kpl

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm  25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm  25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm  25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm  25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm  25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm  25kpl
Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x140/65-45mm 25kpl

180€/pkt 180 € / pkt

7,20€/kpl 7,20 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Sisäkierrehylsy SORMAT ISH M10x80 sinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Sisäkierrehylsy SORMAT ISH M10x80 sinkitty 10kpl

27,95€/pkt 27,95 € / pkt

2,80€/kpl 2,80 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Tolppakiinnike Stavrex Ø 82mm, ruuvipaalulle Ø 25mm M17

Kuva tuotteesta

Tolppakiinnike Stavrex Ø 82mm, ruuvipaalulle Ø 25mm M17

7,95€/kpl 7,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x90/5/35 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x90/5/35 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x90/5/35 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x90/5/35 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x90/5/35 SW15 ML pinnoitettu 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x90/5/35 SW15 ML pinnoitettu 25kpl

48,95€/pkt 48,95 € / pkt

1,96€/kpl 1,96 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x55/5 AV13 haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x55/5 AV13 haponkestävä A4 50kpl

170€/pkt 170 € / pkt

3,40€/kpl 3,40 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X150/85 HEX MZ SW13 50kpl

95,90€/pkt 95,90 € / pkt

1,92€/kpl 1,92 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6X120/65/80 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6X120/65/80 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6X120/65/80 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6X120/65/80 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6X120/65/80 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6X120/65/80 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

53,90€/pkt 53,90 € / pkt

1,08€/kpl 1,08 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x35/1 SW13 Multi Layer pinnoitettu 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x35/1 SW13 Multi Layer pinnoitettu 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x35/1 SW13 Multi Layer pinnoitettu 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x35/1 SW13 Multi Layer pinnoitettu 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x35/1 SW13 Multi Layer pinnoitettu 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x35/1 SW13 Multi Layer pinnoitettu 10kpl

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

1,19€/kpl 1,19 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Elementtiruuvi betoni EJOT JC6-D-7,5x295 E19 aluslevy SW8 haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Elementtiruuvi betoni EJOT JC6-D-7,5x295 E19 aluslevy SW8 haponkestävä A4 50kpl

560€/pkt 560 € / pkt

11,20€/kpl 11,20 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 sähkösinkitty 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 sähkösinkitty 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 sähkösinkitty 50kpl

48,95€/pkt 48,95 € / pkt

0,98€/kpl 0,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/35/25 AV13 haponkestävä A4 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x80/35/25 AV13 haponkestävä A4 100kpl

245€/pkt 245 € / pkt

2,45€/kpl 2,45 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Betoniruuvi Sormat S-CSA P 6x60/5/20 (FL) T30 litteä kupukanta Multi Layer 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA P 6x60/5/20 (FL) T30 litteä kupukanta Multi Layer 50kpl

38,95€/pkt 38,95 € / pkt

0,78€/kpl 0,78 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Lyöntiankkuri Sormat JSR+ M8x25 lyhyt malli laipalla sähkösinkitty 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiankkuri Sormat JSR+ M8x25 lyhyt malli laipalla sähkösinkitty 100kpl

23,95€/pkt 23,95 € / pkt

0,24€/kpl 0,24 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 10x72/10/- sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 10x72/10/- sähkösinkitty 2kpl

5,95€/pkt 5,95 € / pkt

2,98€/kpl 2,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 10x102/40/20 haponkestävä A4 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 10x102/40/20 haponkestävä A4 25kpl

68,90€/pkt 68,90 € / pkt

2,76€/kpl 2,76 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH 20x220/70 haponkestävä 5kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH 20x220/70 haponkestävä 5kpl

249€/pkt 249 € / pkt

49,80€/kpl 49,80 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 12x178/100/80 haponkestävä A4 20kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAH+ 12x178/100/80 haponkestävä A4 20kpl

125€/pkt 125 € / pkt

6,25€/kpl 6,25 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 16x170/75 ZN 10kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 16x170/75 ZN 10kpl

41,95€/pkt 41,95 € / pkt

4,20€/kpl 4,20 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Injektiomassa Sormat ITH 410 Ve vinyyliesterimassa 410ml + 2 sekoitussuutinta

Kuva tuotteesta

Injektiomassa Sormat ITH 410 Ve vinyyliesterimassa 410ml + 2 sekoitussuutinta

28,95€/kpl 28,95 € / kpl

70,61€/l 70,61 € / l

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 12x103/25/5 sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 12x103/25/5 sähkösinkitty 2kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

3,98€/kpl 3,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Poraruuvi Ejot Q7 5,5x50 Silver Ruspert pinnoitettu 250kpl

Poraruuvi Ejot Q7 5,5x50 Silver Ruspert pinnoitettu 250kpl
Poraruuvi Ejot Q7 5,5x50 Silver Ruspert pinnoitettu 250kpl
Poraruuvi Ejot Q7 5,5x50 Silver Ruspert pinnoitettu 250kpl
Poraruuvi Ejot Q7 5,5x50 Silver Ruspert pinnoitettu 250kpl
Kuva tuotteesta

Poraruuvi Ejot Q7 5,5x50 Silver Ruspert pinnoitettu 250kpl

129€/pkt 129 € / pkt

0,52€/kpl 0,52 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Jatkopaalu ruuvipaalulle pituus 2,00m kuumasinkitty

Jatkopaalu ruuvipaalulle pituus 2,00m kuumasinkitty
Jatkopaalu ruuvipaalulle pituus 2,00m kuumasinkitty
Jatkopaalu ruuvipaalulle pituus 2,00m kuumasinkitty
Jatkopaalu ruuvipaalulle pituus 2,00m kuumasinkitty
Kuva tuotteesta

Jatkopaalu ruuvipaalulle pituus 2,00m kuumasinkitty

50,90€/kpl 50,90 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä
Näytetään tuotteet: 2593 - 2640 (yht. 5776)
1...5354555657 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • Walley
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Mastercard
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Walley
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Visa
  • Mastercard
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa