Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Rakennusmateriaalit

Pienrauta ja kiinnikkeet

Näytetään 5776 tuotetta

ArrowRakennusmateriaalit

  • Betonit, sementit ja laastit
  • Eristeet
  • Helat
  • Ikkunat
  • Katot
  • Liimat ja laatoitusaineet
  • Ovet
  • Perustukset
  • Pienrauta ja kiinnikkeet
    • Betonikiinnikkeet
    • Kulmaraudat, naulauslevyt ja palkkikengät
    • Köydet, rautalangat ja ketjut
    • Naulat ja niitit
    • Pultit, mutterit ja kierretangot
    • Ruuvit
    • Terassin perustustarvikkeet
  • Portaat
  • Rakennuslevyt
  • Rakennusmuovit ja rakennuspaperit
  • Talon julkisivu
  • Teipit
  • Terassilasit

Suodattimet

€
€

Esiporausterä Camo 2kpl

Esiporausterä Camo 2kpl
Esiporausterä Camo 2kpl
Esiporausterä Camo 2kpl
Esiporausterä Camo 2kpl
Esiporausterä Camo 2kpl
Esiporausterä Camo 2kpl
Esiporausterä Camo 2kpl
Kuva tuotteesta

Esiporausterä Camo 2kpl

12,95€/pkt 12,95 € / pkt

6,48€/kpl 6,48 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 ML pinnoitettu 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x140/85/100 SW13 ML pinnoitettu 50kpl

63,90€/pkt 63,90 € / pkt

1,28€/kpl 1,28 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x140/85 HEX Zn SW15 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x140/85 HEX Zn SW15 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x140/85 HEX Zn SW15 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x140/85 HEX Zn SW15 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x140/85 HEX Zn SW15 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 10x140/85 HEX Zn SW15 50kpl

159€/pkt 159 € / pkt

3,18€/kpl 3,18 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x100/45/60 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x100/45/60 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x100/45/60 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x100/45/60 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x100/45/60 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x100/45/60 SW13 Multi Layer pinnoitettu 5kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

1,59€/kpl 1,59 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA P matala kupukanta 6x35/1 (L) T30 sähkösinkitty 100kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA P matala kupukanta 6x35/1 (L) T30 sähkösinkitty 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA P matala kupukanta 6x35/1 (L) T30 sähkösinkitty 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA P matala kupukanta 6x35/1 (L) T30 sähkösinkitty 100kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA P matala kupukanta 6x35/1 (L) T30 sähkösinkitty 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA P matala kupukanta 6x35/1 (L) T30 sähkösinkitty 100kpl

51,90€/pkt 51,90 € / pkt

0,52€/kpl 0,52 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 14x100/35 SW21 ML pinnoitettu 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 14x100/35 SW21 ML pinnoitettu 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 14x100/35 SW21 ML pinnoitettu 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 14x100/35 SW21 ML pinnoitettu 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 14x100/35 SW21 ML pinnoitettu 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 14x100/35 SW21 ML pinnoitettu 10kpl

44,95€/pkt 44,95 € / pkt

4,50€/kpl 4,50 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x160/75/105 SW15 sähkösinkitty 25kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x160/75/105 SW15 sähkösinkitty 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x160/75/105 SW15 sähkösinkitty 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x160/75/105 SW15 sähkösinkitty 25kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x160/75/105 SW15 sähkösinkitty 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x160/75/105 SW15 sähkösinkitty 25kpl

63,90€/pkt 63,90 € / pkt

2,56€/kpl 2,56 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON XTREM 6x50/15 HEX A4 SW13 100kpl

395€/pkt 395 € / pkt

3,95€/kpl 3,95 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 8X130/65 HEX MZ SW13 50kpl

89,90€/pkt 89,90 € / pkt

1,80€/kpl 1,80 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl
Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Spit Tapcon 4 10X150/75 HEX MZ SW15 25kpl

77,90€/pkt 77,90 € / pkt

3,12€/kpl 3,12 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x140/95-75 HEX Zn SW13 50kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x140/95-75 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x140/95-75 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x140/95-75 HEX Zn SW13 50kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x140/95-75 HEX Zn SW13 50kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON HFL 8x140/95-75 HEX Zn SW13 50kpl

92,90€/pkt 92,90 € / pkt

1,86€/kpl 1,86 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x70/25/15 T30 uppokanta haponkestävä A4 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x70/25/15 T30 uppokanta haponkestävä A4 100kpl

238€/pkt 238 € / pkt

2,38€/kpl 2,38 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x80/30/15 AV13 haponkestävä A4 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 8x80/30/15 AV13 haponkestävä A4 50kpl

199€/pkt 199 € / pkt

3,98€/kpl 3,98 € / kpl

Lue lisää

Tarkastustulkki Sormat CG+ S-CSA+ 10 ruostumaton teräs A2 1kpl

Kuva tuotteesta

Tarkastustulkki Sormat CG+ S-CSA+ 10 ruostumaton teräs A2 1kpl

28,95€/kpl 28,95 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA P 6x60/5/20 (FL) T30 litteä kupukanta s-sinkitty 50kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA P 6x60/5/20 (FL) T30 litteä kupukanta s-sinkitty 50kpl

31,95€/pkt 31,95 € / pkt

0,64€/kpl 0,64 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 10x120/65/35 AV15 haponkestävä A4 25kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 10x120/65/35 AV15 haponkestävä A4 25kpl

242€/pkt 242 € / pkt

9,68€/kpl 9,68 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl

Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl
Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi SPIT TAPCON PAN 5x50/15 kupu T25 100kpl

41,95€/pkt 41,95 € / pkt

0,42€/kpl 0,42 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 sähkösinkitty 4kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 sähkösinkitty 4kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA+ 10x100/15/45 SW15 sähkösinkitty 4kpl

11,95€/pkt 11,95 € / pkt

2,99€/kpl 2,99 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/5 AV13 haponkestävä A4 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA HEX 6x50/5 AV13 haponkestävä A4 100kpl

210€/pkt 210 € / pkt

2,10€/kpl 2,10 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x50/5 T30 uppokanta haponkestävä A4 100kpl

Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS 6x50/5 T30 uppokanta haponkestävä A4 100kpl

184€/pkt 184 € / pkt

1,84€/kpl 1,84 € / kpl

Lue lisää

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl
Kuva tuotteesta

Betoniruuvi Sormat S-CSA CS uppokanta 6x60/5/20 sähkösinkitty 10kpl

10,95€/pkt 10,95 € / pkt

1,10€/kpl 1,10 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 6x65/15 kuumasinkitty 100kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 6x65/15 kuumasinkitty 100kpl

59,90€/pkt 59,90 € / pkt

0,60€/kpl 0,60 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl
Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 8x90/40-27mm 50kpl

125€/pkt 125 € / pkt

2,50€/kpl 2,50 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti fischer 4,8x16 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti fischer 4,8x16 100kpl

19,95€/pkt 19,95 € / pkt

0,20€/kpl 0,20 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 10x140/80 ZN 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 10x140/80 ZN 25kpl

30,95€/pkt 30,95 € / pkt

1,24€/kpl 1,24 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 8x130/80 ZN 50kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 8x130/80 ZN 50kpl

38,95€/pkt 38,95 € / pkt

0,78€/kpl 0,78 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 12x178/100/80 sähkösinkitty 2kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 12x178/100/80 sähkösinkitty 2kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

4,98€/kpl 4,98 € / kpl

Lue lisää

Niittimutteri Fix master avoin tasakanta Zn M6 500kpl

Kuva tuotteesta

Niittimutteri Fix master avoin tasakanta Zn M6 500kpl

54,90€/pkt 54,90 € / pkt

0,11€/kpl 0,11 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 16x138/20 sähkösinkitty 1kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 16x138/20 sähkösinkitty 1kpl

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

Lue lisää

Messinkiankkuri Sormat MSA 6 sisäkierre M6x24 reikä 8mm 10kpl

Kuva tuotteesta

Messinkiankkuri Sormat MSA 6 sisäkierre M6x24 reikä 8mm 10kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

0,80€/kpl 0,80 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 16x168/50 kuumasinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 16x168/50 kuumasinkitty 10kpl

69,90€/pkt 69,90 € / pkt

6,99€/kpl 6,99 € / kpl

Lue lisää

Runkokiinnike Sormat RU M8x330 ruostumaton RST A2 100kpl

Kuva tuotteesta

Runkokiinnike Sormat RU M8x330 ruostumaton RST A2 100kpl

1050€/pkt 1 050 € / pkt

10,50€/kpl 10,50 € / kpl

Lue lisää

Sisäkierrehylsy SORMAT ISH M8x80 sinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Sisäkierrehylsy SORMAT ISH M8x80 sinkitty 10kpl

26,95€/pkt 26,95 € / pkt

2,70€/kpl 2,70 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiniitti fischer 4,8x50 100kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiniitti fischer 4,8x50 100kpl

45,95€/pkt 45,95 € / pkt

0,46€/kpl 0,46 € / kpl

Lue lisää

Injektiomassa Sormat ITH 410 Wi talvimassa 410ml + 2 sekoitussuutinta

Kuva tuotteesta

Injektiomassa Sormat ITH 410 Wi talvimassa 410ml + 2 sekoitussuutinta

32,95€/kpl 32,95 € / kpl

80,37€/l 80,37 € / l

Lue lisää

Lyöntiankkuri Sormat JE+ M20 haponkestävä A4 5kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiankkuri Sormat JE+ M20 haponkestävä A4 5kpl

109€/pkt 109 € / pkt

21,80€/kpl 21,80 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 16x178/60 sähkösinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA+ 16x178/60 sähkösinkitty 10kpl

54,90€/pkt 54,90 € / pkt

5,49€/kpl 5,49 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 12x80/5 ZN 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 12x80/5 ZN 25kpl

31,95€/pkt 31,95 € / pkt

1,28€/kpl 1,28 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 20x170/20 kuumasinkitty 5kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK 20x170/20 kuumasinkitty 5kpl

89,90€/pkt 89,90 € / pkt

17,98€/kpl 17,98 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 16x178/60 kuumasinkitty 1kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KAK+ 16x178/60 kuumasinkitty 1kpl

10,95€/kpl 10,95 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 20x220/105 ZN 10kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 20x220/105 ZN 10kpl

103€/pkt 103 € / pkt

10,30€/kpl 10,30 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 12x115/40 ZN 25kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX3 12x115/40 ZN 25kpl

38,95€/pkt 38,95 € / pkt

1,56€/kpl 1,56 € / kpl

Lue lisää

Ankkurivaarna Sormat VKS 10x130 8.8 tasakärki kuumasinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Ankkurivaarna Sormat VKS 10x130 8.8 tasakärki kuumasinkitty 10kpl

30,95€/pkt 30,95 € / pkt

3,09€/kpl 3,09 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl
Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl
Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri SPIT FIX Z XTREM A4 12x110/35-15mm 25kpl

170€/pkt 170 € / pkt

6,80€/kpl 6,80 € / kpl

Lue lisää

Kiila-ankkuri Sormat S-KA 20x280/130 sähkösinkitty 5kpl

Kuva tuotteesta

Kiila-ankkuri Sormat S-KA 20x280/130 sähkösinkitty 5kpl

84,90€/pkt 84,90 € / pkt

16,98€/kpl 16,98 € / kpl

Lue lisää

Ankkurivaarna Sormat VKS 8x110 8.8 tasakärki kuumasinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Ankkurivaarna Sormat VKS 8x110 8.8 tasakärki kuumasinkitty 10kpl

24,95€/pkt 24,95 € / pkt

2,50€/kpl 2,50 € / kpl

Lue lisää

Lyöntiankkuri Sormat JS+ M16 laipalla sähkösinkitty 10kpl

Kuva tuotteesta

Lyöntiankkuri Sormat JS+ M16 laipalla sähkösinkitty 10kpl

15,95€/pkt 15,95 € / pkt

1,60€/kpl 1,60 € / kpl

Lue lisää

Saneerauskateruuvi PROF tummanruskea 6,3x50 100 kpl

Kuva tuotteesta

Saneerauskateruuvi PROF tummanruskea 6,3x50 100 kpl

28,95€/pkt 28,95 € / pkt

0,29€/kpl 0,29 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 2641 - 2688 (yht. 5776)
1...5455565758 / 121

Kiinnikkeet kaikkeen rakentamiseen ja remontointiin

K-Raudasta saat kaikki pienraudan tarvikkeet rakentamiseen, remontointiin ja nikkarointiin. Meiltä löydät mm. suuren valikoiman erilaisia kalustevetimiä tai koukkuja ja saranoita. Rakennusurakoihin löydät meiltä mm. rakennuslevyt, betonituotteet sekä kiinnikkeet niin ruuveista pilarikenkiin.

Voit valita haluamasi valikoimamme kaluste-, ikkuna- ja oviheloista niin rakennusten sisä- kuin ulkotiloihin. Lisäksi valikoimistamme löytyvät muun muassa erilaiset lukot riippulukosta ja älylukoista polkupyöränlukkoon.

Laadukas kiinnike eri materiaalein verkosta tai myymälästä

Toimitamme verkosta kiinnike- ja pienrautatuotteiden tilaukset nopeasti remonttiisi, nikkarointitarpeisiin tai rakennuskohteesi sijaintiin tilauksestasi. Verkosta näet kätevästi myös myymälöiden tuotekohtaiset saatavuudet käydessäsi K-Raudassa paikan päällä. Tutustu mm. brändeihin PROF sekä Sormat ja hanki meiltä parhaat kiinnikkeet, rakennusmateriaalit ja työkalut!

Maksutavat verkkokaupassa

  • Visa
  • K-Raudan remppatili
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Mastercard
  • Aktian verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Walley
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Visa
  • K-Raudan remppatili
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Mastercard
  • Aktian verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Walley
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa