Siirry sisältöön
Info

Tarkista ostohistoriasi ja saat 5% edun seuraavasta tilauksestasi. Etu on voimassa 21.9.-30.9.2026. Lue lisää ja kirjaudu.

Info

Tarkista ostohistoriasi ja saat 5% edun seuraavasta tilauksestasi. Etu on voimassa 21.9.-30.9.2026. Lue lisää ja kirjaudu.

  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Rauta banner 1
K-Rauta banner 2

Tervetuloa Suomen suurimpaan grillikauppaan!

Mikä olisi sen mukavampaa kuin laittaa grilli kuumenemaan ja nauttia grilliherkuista. Meiltä K-Raudasta löydät juuri sopivan grillin, olitpa sitten grillaamassa terassilla, pihalla tai parvekkeella. Tutustu K-Raudan valtavaan grillivalikoimaan ja löydä paras grilli juuri sinulle.

Vinkit grillikauteen

Tutustu valikoimaamme

Sähkögrillit

Arrow Line

Savustimet

Arrow Line

Grillaustarvikkeet

Arrow Line

Kaasugrillit

Arrow Line

Hiiligrillit

Arrow Line

Parilagrillit

Arrow Line

Sähkögrillit

Arrow Line

Savustimet

Arrow Line

Grillaustarvikkeet

Arrow Line

Kaasugrillit

Arrow Line

Hiiligrillit

Arrow Line

Parilagrillit

Arrow Line
Piha

Grillit ja savustimet

Näytetään 1841 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
    • Grillaustarvikkeet
    • Grillien varaosat
    • Grillin suojapeitteet
    • Grillipöydät ja grillijalustat
    • Hiiligrillit
    • Kaasugrillit
    • Kaasupullot ja nestekaasut
    • Kotagrillit
    • Muurinpohjapannut ja kaasupolttimet
    • Parilagrillit
    • Pellettigrillit
    • Pihagrillit ja ulkotulisijat
    • Pizzauunit
    • Pizzatarvikkeet
    • Pöytägrillit ja retkigrillit
    • Savustimet ja savustuspöntöt
    • Sähkögrillit
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Grillikinnas Weber Premium pari L/XL

Grillikinnas Weber Premium pari L/XL
Grillikinnas Weber Premium pari L/XL
Grillikinnas Weber Premium pari L/XL
Grillikinnas Weber Premium pari L/XL
Grillikinnas Weber Premium pari L/XL
Kuva tuotteesta

Grillikinnas Weber Premium pari L/XL

57,90€/kpl 57,90 € / kpl

Lue lisää

Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro

Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro
Kuva tuotteesta

Grillivarras & Pizzauuni Maxi/Pro

319€/kpl 319 € / kpl

Lue lisää

Parila Weber - Q1xxxn

Parila Weber - Q1xxxn
Parila Weber - Q1xxxn
Parila Weber - Q1xxxn
Parila Weber - Q1xxxn
Parila Weber - Q1xxxn
Parila Weber - Q1xxxn
Parila Weber - Q1xxxn
Kuva tuotteesta

Parila Weber - Q1xxxn

99,90€/kpl 99,90 € / kpl

Lue lisää

Tuhkakaavin Big Green Egg S, M Ja MX

Tuhkakaavin Big Green Egg S, M Ja MX
Tuhkakaavin Big Green Egg S, M Ja MX
Tuhkakaavin Big Green Egg S, M Ja MX
Tuhkakaavin Big Green Egg S, M Ja MX
Kuva tuotteesta

Tuhkakaavin Big Green Egg S, M Ja MX

31,95€/kpl 31,95 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Weber Premium Summit 600 sarja

Suojahuppu Weber Premium Summit 600 sarja
Suojahuppu Weber Premium Summit 600 sarja
Suojahuppu Weber Premium Summit 600 sarja
Suojahuppu Weber Premium Summit 600 sarja
Kuva tuotteesta

Suojahuppu Weber Premium Summit 600 sarja

235€/kpl 235 € / kpl

Lue lisää

Tarjoilualusta Weber Traveler

Tarjoilualusta Weber Traveler
Tarjoilualusta Weber Traveler
Tarjoilualusta Weber Traveler
Tarjoilualusta Weber Traveler
Tarjoilualusta Weber Traveler
Kuva tuotteesta

Tarjoilualusta Weber Traveler

37,95€/kpl 37,95 € / kpl

Lue lisää

Voileipäparila Muurikka

Voileipäparila Muurikka
Voileipäparila Muurikka
Voileipäparila Muurikka
Voileipäparila Muurikka
Voileipäparila Muurikka
Kuva tuotteesta

Voileipäparila Muurikka

39,90€/kpl 39,90 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Weber Premium Performer Original

Suojahuppu Weber Premium Performer Original
Suojahuppu Weber Premium Performer Original
Suojahuppu Weber Premium Performer Original
Suojahuppu Weber Premium Performer Original
Suojahuppu Weber Premium Performer Original
Kuva tuotteesta

Suojahuppu Weber Premium Performer Original

99,90€/kpl 99,90 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Premium Traveler

Suojapeite Weber Premium Traveler
Suojapeite Weber Premium Traveler
Suojapeite Weber Premium Traveler
Suojapeite Weber Premium Traveler
Suojapeite Weber Premium Traveler
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Premium Traveler

61,90€/kpl 61,90 € / kpl

Lue lisää

Parila Weber Q3000-sarja 6506

Parila Weber Q3000-sarja 6506
Parila Weber Q3000-sarja 6506
Parila Weber Q3000-sarja 6506
Parila Weber Q3000-sarja 6506
Parila Weber Q3000-sarja 6506
Kuva tuotteesta

Parila Weber Q3000-sarja 6506

89,90€/kpl 89,90 € / kpl

Lue lisää

Parilapihdit Weber

Parilapihdit Weber
Parilapihdit Weber
Parilapihdit Weber
Parilapihdit Weber
Kuva tuotteesta

Parilapihdit Weber

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Suola- ja pippurimylly Weber Style 19cm 17093

Kuva tuotteesta

Suola- ja pippurimylly Weber Style 19cm 17093

84,90€/kpl 84,90 € / kpl

Lue lisää

Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl

Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl
Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl
Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl
Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl
Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl
Kuva tuotteesta

Ritilän kannatin Espegard 60cm 3kpl

21,95€/pkt 21,95 € / pkt

7,32€/kpl 7,32 € / kpl

Lue lisää

Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle

Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle
Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle
Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle
Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle
Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle
Kuva tuotteesta

Pizzaleikkuri Kamado Sumo Gradle

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Vihannespannu Weber style iso 6434

Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Vihannespannu Weber style iso 6434
Kuva tuotteesta

Vihannespannu Weber style iso 6434

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Grillin puhdistusharja Big Green Egg

Grillin puhdistusharja Big Green Egg
Grillin puhdistusharja Big Green Egg
Grillin puhdistusharja Big Green Egg
Grillin puhdistusharja Big Green Egg
Grillin puhdistusharja Big Green Egg
Kuva tuotteesta

Grillin puhdistusharja Big Green Egg

36,95€/kpl 36,95 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Pulse 1000

Suojapeite Weber Pulse 1000
Suojapeite Weber Pulse 1000
Suojapeite Weber Pulse 1000
Suojapeite Weber Pulse 1000
Suojapeite Weber Pulse 1000
Suojapeite Weber Pulse 1000
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Pulse 1000

31,95€/kpl 31,95 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm

Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm
Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm
Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm
Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm
Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Premium Parilagrillit 71cm

79,90€/kpl 79,90 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm

Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber parilagrillit 56 cm

69,90€/kpl 69,90 € / kpl

Lue lisää

Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro

Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro
Kuva tuotteesta

Pellettigrilli Traeger Woodridge Pro

1450€/kpl 1 450 € / kpl

Lue lisää

Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite

Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite
Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite
Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite
Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite
Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite
Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite
Kuva tuotteesta

Grillisuoja Traeger Woodridge Pro Elite

155€/kpl 155 € / kpl

Lue lisää

Pizzauunin puhdistusharja Muurikka

Kuva tuotteesta

Pizzauunin puhdistusharja Muurikka

34,95€/kpl 34,95 € / kpl

Lue lisää

Alumiinivuoka Weber Smoque 500

Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Alumiinivuoka Weber Smoque 500
Kuva tuotteesta

Alumiinivuoka Weber Smoque 500

18,95€/kpl 18,95 € / kpl

Lue lisää

Savustuspala omenapuu 9l

Savustuspala omenapuu 9l
Savustuspala omenapuu 9l
Savustuspala omenapuu 9l
Savustuspala omenapuu 9l
Savustuspala omenapuu 9l
Kuva tuotteesta

Savustuspala omenapuu 9l

37,95€/kpl 37,95 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Traeger Ironwood XL

Suojapeite Traeger Ironwood XL
Suojapeite Traeger Ironwood XL
Suojapeite Traeger Ironwood XL
Suojapeite Traeger Ironwood XL
Suojapeite Traeger Ironwood XL
Suojapeite Traeger Ironwood XL
Suojapeite Traeger Ironwood XL
Kuva tuotteesta

Suojapeite Traeger Ironwood XL

187€/kpl 187 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Big Green Egg M/S/MX jalustassa

Kuva tuotteesta

Suojahuppu Big Green Egg M/S/MX jalustassa

119€/kpl 119 € / kpl

Lue lisää

Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524

Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524
Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524
Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524
Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524
Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524
Kuva tuotteesta

Grillivarras Weber Original Q300/3000-sarjaan 17524

199€/kpl 199 € / kpl

Lue lisää

Hiilikori Big Green Egg Large

Hiilikori Big Green Egg Large
Hiilikori Big Green Egg Large
Hiilikori Big Green Egg Large
Hiilikori Big Green Egg Large
Hiilikori Big Green Egg Large
Kuva tuotteesta

Hiilikori Big Green Egg Large

165€/kpl 165 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Big Green Egg XL/L jalusta

Suojahuppu Big Green Egg XL/L jalusta
Suojahuppu Big Green Egg XL/L jalusta
Suojahuppu Big Green Egg XL/L jalusta
Suojahuppu Big Green Egg XL/L jalusta
Kuva tuotteesta

Suojahuppu Big Green Egg XL/L jalusta

139€/kpl 139 € / kpl

Lue lisää

Pizzauunin infrapunamittari Muurikka

Kuva tuotteesta

Pizzauunin infrapunamittari Muurikka

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus

Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus
Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus
Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus
Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus
Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus
Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus
Kuva tuotteesta

Langaton paistomittari Traeger tuplapakkaus

229€/pkt 229 € / pkt

114,50€/kpl 114,50 € / kpl

Lue lisää

Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla

Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla
Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla
Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla
Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla
Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla
Kuva tuotteesta

Instant Read Lämpömittari Big Green Egg pullonavaajalla

62,90€/kpl 62,90 € / kpl

Lue lisää

Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L

Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L
Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L
Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L
Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L
Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L
Kuva tuotteesta

Lämmönjakolevy Big Green Egg puolikuu L

64,90€/kpl 64,90 € / kpl

Lue lisää

Pizzauunin suojapeite 16" Muurikka

Kuva tuotteesta

Pizzauunin suojapeite 16" Muurikka

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Ritilä Espegard 60cm 47cm

Ritilä Espegard 60cm 47cm
Ritilä Espegard 60cm 47cm
Ritilä Espegard 60cm 47cm
Ritilä Espegard 60cm 47cm
Ritilä Espegard 60cm 47cm
Ritilä Espegard 60cm 47cm
Ritilä Espegard 60cm 47cm
Kuva tuotteesta

Ritilä Espegard 60cm 47cm

32,95€/kpl 32,95 € / kpl

Lue lisää

Parilatarvikkeiden setti Weber

Parilatarvikkeiden setti Weber
Parilatarvikkeiden setti Weber
Parilatarvikkeiden setti Weber
Parilatarvikkeiden setti Weber
Parilatarvikkeiden setti Weber
Kuva tuotteesta

Parilatarvikkeiden setti Weber

75,90€/kpl 75,90 € / kpl

Lue lisää

Wok-pannu Muurikka 60cm teräs

Wok-pannu Muurikka 60cm teräs
Wok-pannu Muurikka 60cm teräs
Wok-pannu Muurikka 60cm teräs
Wok-pannu Muurikka 60cm teräs
Kuva tuotteesta

Wok-pannu Muurikka 60cm teräs

79,90€/kpl 79,90 € / kpl

Lue lisää

Lastasetti Parilalle Weber 2kpl

Lastasetti Parilalle Weber 2kpl
Lastasetti Parilalle Weber 2kpl
Lastasetti Parilalle Weber 2kpl
Lastasetti Parilalle Weber 2kpl
Lastasetti Parilalle Weber 2kpl
Lastasetti Parilalle Weber 2kpl
Kuva tuotteesta

Lastasetti Parilalle Weber 2kpl

34,95€/pkt 34,95 € / pkt

17,48€/kpl 17,48 € / kpl

Lue lisää

Varrastikut Weber Crafted vartaaseen

Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Varrastikut Weber Crafted vartaaseen
Kuva tuotteesta

Varrastikut Weber Crafted vartaaseen

79,90€/kpl 79,90 € / kpl

Lue lisää

Moottoroitu grillivarras Polar

Moottoroitu grillivarras Polar
Moottoroitu grillivarras Polar
Moottoroitu grillivarras Polar
Moottoroitu grillivarras Polar
Kuva tuotteesta

Moottoroitu grillivarras Polar

139€/kpl 139 € / kpl

Lue lisää

Savustuslaudat Weber setripuu

Kuva tuotteesta

Savustuslaudat Weber setripuu

29,95€/pkt 29,95 € / pkt

14,98€/kpl 14,98 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Big Green Egg M/mini

Kuva tuotteesta

Suojahuppu Big Green Egg M/mini

69,90€/kpl 69,90 € / kpl

Lue lisää

ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium

ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium
ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium
ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium
ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium
ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium
Kuva tuotteesta

ConvEGGtor-kori Big Green Egg Medium

115€/kpl 115 € / kpl

Lue lisää

Savulastu Landmann omena 500g

Kuva tuotteesta

Savulastu Landmann omena 500g

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

9,90€/kg 9,90 € / kg

Lue lisää

Koukkutanko BGE moduulipöytiin

Koukkutanko BGE moduulipöytiin
Koukkutanko BGE moduulipöytiin
Koukkutanko BGE moduulipöytiin
Koukkutanko BGE moduulipöytiin
Koukkutanko BGE moduulipöytiin
Kuva tuotteesta

Koukkutanko BGE moduulipöytiin

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Moduulien yhdistämispaketti BGE

Kuva tuotteesta

Moduulien yhdistämispaketti BGE

25,95€/pkt 25,95 € / pkt

Lue lisää

Suojapeite Weber searwood XL 600

Suojapeite Weber searwood XL 600
Suojapeite Weber searwood XL 600
Suojapeite Weber searwood XL 600
Suojapeite Weber searwood XL 600
Suojapeite Weber searwood XL 600
Suojapeite Weber searwood XL 600
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber searwood XL 600

89,90€/kpl 89,90 € / kpl

Lue lisää

Grilliritilät Weber Crafted

Grilliritilät Weber Crafted
Grilliritilät Weber Crafted
Grilliritilät Weber Crafted
Grilliritilät Weber Crafted
Grilliritilät Weber Crafted
Kuva tuotteesta

Grilliritilät Weber Crafted

155€/kpl 155 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 769 - 816 (yht. 1841)
1...1516171819 / 39

Grilli kuumaksi ja herkuttelemaan!

K-Raudan upea, laaja grillivalikoima on rakennettu asiakkaiden tarpeiden pohjalta. Meiltä saat kaiken tarvitsemasi täydelliseen grilli-iltaan. Hiiligrillit, pallogrillit, pizzauunit, keraamiset Kamado-grillit, sähkögrillit, kaasugrillit, savustimet ja grillaustarvikkeet; kaikki ovat kätesi ulottuvilla.

Ooni-pizzauuni K-Raudasta

Huippusuosioon nousseet Ooni-pizzauunit mahdollistavat aidon italialaisen pizzan valmistamisen kotonasi. Pizzauuni on saatavana sähkö- tai hiilikäyttöisenä versiona, joten pizzanvalmistus onnistuu sekä ulko- että sisätiloissa! Ooni-tuotevalikoimaan pääset tutustumaan täältä.

Haluatko rakentaa alusta asti oman pihagrillin vai tutkia helpompia vaihtoehtoja? Mikä olisikaan parempi tapa viettää yhteistä aikaa perheen ja ystävien kanssa kuin terassilla vietetty herkutteluhetki? Ota grilli esiin, kokkaa pihvit tai valmista kauden vihannekset mehukkaiksi grillin lämmössä. Miltä kuulostaisi savukala? Ota savustin avuksi! Sujauta kala sähkösavustimeen tai savustuslaatikkoon ja anna ihanan kesäisen tuoksun levitä puutarhaasi. Toteuta maistuvimmat reseptit omalla pihallasi sinisen taivaan alla.

Suomen suurin grillikauppa

K-Raudan valikoimasta löytyy sopiva grilli jokaiseen kotiin. Valikoimamme kattaa kaikenlaiset grillit niin edullisista pallogrilleistä ylellisiin, ammattikäyttöön sopiviin kaasugrilleihin. Tuottaako grillin puhdistaminen päänvaivaa? Grillaustarvikkeista löydät niin grilliharjat kuin kaapimet grillien asianmukaiseen hoitoon. Muista myös grillihiilet, briketit, sytykkeet ja nestekaasu!

Tilaa grillit, savustimet ja tarvikkeet netistä tai käy tutustumassa laajaan grillivalikoimaan myymälöissämme. Grillivalikoimastamme löydät parhaat grillimerkit. Cello, Weber, Muurikka, Napoleon ja Kotakeittiö tekevät hetkessä grillaamisesta uuden lempiharrastuksesi.

Tiesitkö, että huollat grillit ja savustimet helposti K-Raudan ohjeiden avulla? Lue lisää grillin puhdistuksesta ja huollosta verkkosivuiltamme.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • Walley
  • Mastercard
  • Nordean e-maksu
  • K-Raudan remppatili
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Visa
  • Walley
  • Mastercard
  • Nordean e-maksu
  • K-Raudan remppatili
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • MobilePay
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa