Siirry sisältöön
Info

Tarkista ostohistoriasi ja saat 5% edun seuraavasta tilauksestasi. Etu on voimassa 21.9.-30.9.2026. Lue lisää ja kirjaudu.

Info

Tarkista ostohistoriasi ja saat 5% edun seuraavasta tilauksestasi. Etu on voimassa 21.9.-30.9.2026. Lue lisää ja kirjaudu.

  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Rauta banner 1
K-Rauta banner 2

Tervetuloa Suomen suurimpaan grillikauppaan!

Mikä olisi sen mukavampaa kuin laittaa grilli kuumenemaan ja nauttia grilliherkuista. Meiltä K-Raudasta löydät juuri sopivan grillin, olitpa sitten grillaamassa terassilla, pihalla tai parvekkeella. Tutustu K-Raudan valtavaan grillivalikoimaan ja löydä paras grilli juuri sinulle.

Vinkit grillikauteen

Tutustu valikoimaamme

Sähkögrillit

Arrow Line

Savustimet

Arrow Line

Grillaustarvikkeet

Arrow Line

Kaasugrillit

Arrow Line

Hiiligrillit

Arrow Line

Parilagrillit

Arrow Line

Sähkögrillit

Arrow Line

Savustimet

Arrow Line

Grillaustarvikkeet

Arrow Line

Kaasugrillit

Arrow Line

Hiiligrillit

Arrow Line

Parilagrillit

Arrow Line
Piha

Grillit ja savustimet

Näytetään 1841 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
    • Grillaustarvikkeet
    • Grillien varaosat
    • Grillin suojapeitteet
    • Grillipöydät ja grillijalustat
    • Hiiligrillit
    • Kaasugrillit
    • Kaasupullot ja nestekaasut
    • Kotagrillit
    • Muurinpohjapannut ja kaasupolttimet
    • Parilagrillit
    • Pellettigrillit
    • Pihagrillit ja ulkotulisijat
    • Pizzauunit
    • Pizzatarvikkeet
    • Pöytägrillit ja retkigrillit
    • Savustimet ja savustuspöntöt
    • Sähkögrillit
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Conveggtor-kori Big Green Egg XL

Conveggtor-kori Big Green Egg XL
Conveggtor-kori Big Green Egg XL
Conveggtor-kori Big Green Egg XL
Conveggtor-kori Big Green Egg XL
Conveggtor-kori Big Green Egg XL
Kuva tuotteesta

Conveggtor-kori Big Green Egg XL

177€/kpl 177 € / kpl

Lue lisää

Grillisuoja Traeger Woodridge

Kuva tuotteesta

Grillisuoja Traeger Woodridge

135€/kpl 135 € / kpl

Lue lisää

Mausteseos Traeger Beef Rub 200g

Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Mausteseos Traeger Beef Rub 200g
Kuva tuotteesta

Mausteseos Traeger Beef Rub 200g

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

BBQ-kastike Traeger 440ml aprikoosi

BBQ-kastike Traeger 440ml aprikoosi
BBQ-kastike Traeger 440ml aprikoosi
BBQ-kastike Traeger 440ml aprikoosi
BBQ-kastike Traeger 440ml aprikoosi
Kuva tuotteesta

BBQ-kastike Traeger 440ml aprikoosi

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"

Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"
Kuva tuotteesta

Lisätarvikepakkaus Kamado Sumo Maxi 25"

149€/kpl 149 € / kpl

Lue lisää

Grillaussakset Traeger 

Grillaussakset Traeger 
Grillaussakset Traeger 
Grillaussakset Traeger 
Grillaussakset Traeger 
Grillaussakset Traeger 
Kuva tuotteesta

Grillaussakset Traeger 

26,95€/kpl 26,95 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja

Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja
Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja
Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja
Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja
Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja
Kuva tuotteesta

Suojahuppu Weber Premium Q2000/200 sarja

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Varras Weber Genesis 4B & pelletti

Varras Weber Genesis 4B & pelletti
Varras Weber Genesis 4B & pelletti
Varras Weber Genesis 4B & pelletti
Varras Weber Genesis 4B & pelletti
Varras Weber Genesis 4B & pelletti
Kuva tuotteesta

Varras Weber Genesis 4B & pelletti

169€/kpl 169 € / kpl

Lue lisää

Paistotaso Polar M6, yksi puolikas

Paistotaso Polar M6, yksi puolikas
Paistotaso Polar M6, yksi puolikas
Paistotaso Polar M6, yksi puolikas
Paistotaso Polar M6, yksi puolikas
Paistotaso Polar M6, yksi puolikas
Kuva tuotteesta

Paistotaso Polar M6, yksi puolikas

84,90€/kpl 84,90 € / kpl

Lue lisää

Tacoteline Weber

Tacoteline Weber
Tacoteline Weber
Tacoteline Weber
Tacoteline Weber
Tacoteline Weber
Tacoteline Weber
Kuva tuotteesta

Tacoteline Weber

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

BBQ-kastike Traeger 440ml Texas Spicy

BBQ-kastike Traeger 440ml Texas Spicy
BBQ-kastike Traeger 440ml Texas Spicy
BBQ-kastike Traeger 440ml Texas Spicy
BBQ-kastike Traeger 440ml Texas Spicy
Kuva tuotteesta

BBQ-kastike Traeger 440ml Texas Spicy

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

Multilevel rack Big Green Egg XL

Multilevel rack Big Green Egg XL
Multilevel rack Big Green Egg XL
Multilevel rack Big Green Egg XL
Multilevel rack Big Green Egg XL
Multilevel rack Big Green Egg XL
Kuva tuotteesta

Multilevel rack Big Green Egg XL

249€/kpl 249 € / kpl

Lue lisää

Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia

Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia
Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia
Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia
Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia
Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia
Kuva tuotteesta

Sivupöydät Big Green Egg medium akaasia

239€/kpl 239 € / kpl

Lue lisää

Grillikylkikehikko Weber 6605

Grillikylkikehikko Weber 6605
Grillikylkikehikko Weber 6605
Grillikylkikehikko Weber 6605
Grillikylkikehikko Weber 6605
Grillikylkikehikko Weber 6605
Kuva tuotteesta

Grillikylkikehikko Weber 6605

27,95€/kpl 27,95 € / kpl

Lue lisää

Plättypannu Polar 50cm

Plättypannu Polar 50cm
Plättypannu Polar 50cm
Plättypannu Polar 50cm
Plättypannu Polar 50cm
Plättypannu Polar 50cm
Kuva tuotteesta

Plättypannu Polar 50cm

57,90€/kpl 57,90 € / kpl

Lue lisää

Joustava lasta Weber parilalle

Joustava lasta Weber parilalle
Joustava lasta Weber parilalle
Joustava lasta Weber parilalle
Joustava lasta Weber parilalle
Joustava lasta Weber parilalle
Kuva tuotteesta

Joustava lasta Weber parilalle

24,95€/kpl 24,95 € / kpl

Lue lisää

Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large

Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large
Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large
Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large
Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large
Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large
Kuva tuotteesta

Keraaminen lämpösuoja Conveggtor Big Green Egg Large

145€/kpl 145 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber searwood 600

Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Suojapeite Weber searwood 600
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber searwood 600

69,90€/kpl 69,90 € / kpl

Lue lisää

Conveggtor Big Green Egg medium

Conveggtor Big Green Egg medium
Conveggtor Big Green Egg medium
Conveggtor Big Green Egg medium
Conveggtor Big Green Egg medium
Conveggtor Big Green Egg medium
Kuva tuotteesta

Conveggtor Big Green Egg medium

135€/kpl 135 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu big grren egg 2XL jalustassa

Kuva tuotteesta

Suojahuppu big grren egg 2XL jalustassa

165€/kpl 165 € / kpl

Lue lisää

Parila Weber Pulse-grilliin

Parila Weber Pulse-grilliin
Parila Weber Pulse-grilliin
Parila Weber Pulse-grilliin
Parila Weber Pulse-grilliin
Parila Weber Pulse-grilliin
Parila Weber Pulse-grilliin
Kuva tuotteesta

Parila Weber Pulse-grilliin

69,90€/kpl 69,90 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Weber vakio 47cm

Suojahuppu Weber vakio 47cm
Suojahuppu Weber vakio 47cm
Suojahuppu Weber vakio 47cm
Suojahuppu Weber vakio 47cm
Suojahuppu Weber vakio 47cm
Kuva tuotteesta

Suojahuppu Weber vakio 47cm

34,95€/kpl 34,95 € / kpl

Lue lisää

Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi

Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi
Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi
Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi
Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi
Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi
Kuva tuotteesta

Grillisuojus Kamado Sumo Signature Midi

57,90€/kpl 57,90 € / kpl

Lue lisää

Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla

Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla
Kuva tuotteesta

Jalusta Big Green Egg 2XL siirtokahvalla

619€/kpl 619 € / kpl

Lue lisää

Suojahuppu Big Green Egg XL/L/M 2xmoduuli

Kuva tuotteesta

Suojahuppu Big Green Egg XL/L/M 2xmoduuli

199€/kpl 199 € / kpl

Lue lisää

Saslik-varrassetti Polar

Saslik-varrassetti Polar
Saslik-varrassetti Polar
Saslik-varrassetti Polar
Saslik-varrassetti Polar
Kuva tuotteesta

Saslik-varrassetti Polar

119€/kpl 119 € / kpl

Lue lisää

Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587

Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587
Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587
Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587
Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587
Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587
Kuva tuotteesta

Grilliritilä Weber GBS Genesis rst 7587

199€/kpl 199 € / kpl

Lue lisää

Ruotopihdit Muurikka

Kuva tuotteesta

Ruotopihdit Muurikka

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

Lue lisää

BBQ-kastike Traeger 440ml QUE BBQ

BBQ-kastike Traeger 440ml QUE BBQ
BBQ-kastike Traeger 440ml QUE BBQ
BBQ-kastike Traeger 440ml QUE BBQ
BBQ-kastike Traeger 440ml QUE BBQ
Kuva tuotteesta

BBQ-kastike Traeger 440ml QUE BBQ

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Muurikka 78

Suojapeite Muurikka 78
Suojapeite Muurikka 78
Suojapeite Muurikka 78
Suojapeite Muurikka 78
Suojapeite Muurikka 78
Kuva tuotteesta

Suojapeite Muurikka 78

41,95€/kpl 41,95 € / kpl

Lue lisää

Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l

Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l
Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l
Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l
Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l
Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l
Kuva tuotteesta

Savustuslastu BGE tammi 180ci / 3l

13,95€/pkt 13,95 € / pkt

4,65€/l 4,65 € / l

Lue lisää

Suojapeite Weber Performer

Suojapeite Weber Performer
Suojapeite Weber Performer
Suojapeite Weber Performer
Suojapeite Weber Performer
Suojapeite Weber Performer
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Performer

99,90€/kpl 99,90 € / kpl

Lue lisää

Hiilikori Big Green Egg Minimax

Hiilikori Big Green Egg Minimax
Hiilikori Big Green Egg Minimax
Hiilikori Big Green Egg Minimax
Hiilikori Big Green Egg Minimax
Hiilikori Big Green Egg Minimax
Hiilikori Big Green Egg Minimax
Kuva tuotteesta

Hiilikori Big Green Egg Minimax

119€/kpl 119 € / kpl

Lue lisää

Pellettigrilli Traeger Timberline L Int

Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Pellettigrilli Traeger Timberline L Int
Kuva tuotteesta

Pellettigrilli Traeger Timberline L Int

3650€/kpl 3 650 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact

Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact
Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact
Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact
Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact
Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Premium Lumin / Lumin Compact

44,95€/kpl 44,95 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm

Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm
Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm
Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm
Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm
Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm
Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Parilagrillit 56cm

59,90€/kpl 59,90 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin

Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Premium Smokefire EX6 grilliin

149€/kpl 149 € / kpl

Lue lisää

Tarjoilulautanen Weber 40x22cm

Tarjoilulautanen Weber 40x22cm
Tarjoilulautanen Weber 40x22cm
Tarjoilulautanen Weber 40x22cm
Tarjoilulautanen Weber 40x22cm
Tarjoilulautanen Weber 40x22cm
Kuva tuotteesta

Tarjoilulautanen Weber 40x22cm

62,90€/kpl 62,90 € / kpl

Lue lisää

Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2

Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2
Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2
Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2
Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2
Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2
Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2
Kuva tuotteesta

Grillauslankku Big Green Egg setripuu cplank2

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L

Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L
Kuva tuotteesta

Jalusta Big Green Egg siirtokahvalla L

485€/kpl 485 € / kpl

Lue lisää

Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g

Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g
Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g
Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g
Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g
Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g
Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g
Kuva tuotteesta

Mausteseos Traeger Chicken Rub 200g

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla

Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla
Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla
Kuva tuotteesta

Jalusta Big Green Egg XL siirtokahvalla

529€/kpl 529 € / kpl

Lue lisää

Plättypannu Polar 35cm

Plättypannu Polar 35cm
Plättypannu Polar 35cm
Plättypannu Polar 35cm
Plättypannu Polar 35cm
Plättypannu Polar 35cm
Plättypannu Polar 35cm
Kuva tuotteesta

Plättypannu Polar 35cm

37,90€/kpl 37,90 € / kpl

Lue lisää

Savulastu Landmann viskiaromi 500g

Savulastu Landmann viskiaromi 500g
Savulastu Landmann viskiaromi 500g
Savulastu Landmann viskiaromi 500g
Savulastu Landmann viskiaromi 500g
Savulastu Landmann viskiaromi 500g
Savulastu Landmann viskiaromi 500g
Kuva tuotteesta

Savulastu Landmann viskiaromi 500g

4,95€/pkt 4,95 € / pkt

9,90€/kg 9,90 € / kg

Lue lisää

Pursotinpullo Setti Weber 2kpl

Kuva tuotteesta

Pursotinpullo Setti Weber 2kpl

14,95€/pkt 14,95 € / pkt

7,48€/kpl 7,48 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Weber Smoque XL 500

Suojapeite Weber Smoque XL 500
Suojapeite Weber Smoque XL 500
Suojapeite Weber Smoque XL 500
Suojapeite Weber Smoque XL 500
Suojapeite Weber Smoque XL 500
Suojapeite Weber Smoque XL 500
Kuva tuotteesta

Suojapeite Weber Smoque XL 500

79,90€/kpl 79,90 € / kpl

Lue lisää

Mikrokuituliina Weber 17689

Mikrokuituliina Weber 17689
Mikrokuituliina Weber 17689
Mikrokuituliina Weber 17689
Mikrokuituliina Weber 17689
Kuva tuotteesta

Mikrokuituliina Weber 17689

4,95€/kpl 4,95 € / kpl

Lue lisää

Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl

Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl
Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl
Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl
Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl
Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl
Kuva tuotteesta

Emaloitu grillausritilä Polar S8, 2 kpl

49,95€/pkt 49,95 € / pkt

24,98€/kpl 24,98 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 817 - 864 (yht. 1841)
1...1617181920 / 39

Grilli kuumaksi ja herkuttelemaan!

K-Raudan upea, laaja grillivalikoima on rakennettu asiakkaiden tarpeiden pohjalta. Meiltä saat kaiken tarvitsemasi täydelliseen grilli-iltaan. Hiiligrillit, pallogrillit, pizzauunit, keraamiset Kamado-grillit, sähkögrillit, kaasugrillit, savustimet ja grillaustarvikkeet; kaikki ovat kätesi ulottuvilla.

Ooni-pizzauuni K-Raudasta

Huippusuosioon nousseet Ooni-pizzauunit mahdollistavat aidon italialaisen pizzan valmistamisen kotonasi. Pizzauuni on saatavana sähkö- tai hiilikäyttöisenä versiona, joten pizzanvalmistus onnistuu sekä ulko- että sisätiloissa! Ooni-tuotevalikoimaan pääset tutustumaan täältä.

Haluatko rakentaa alusta asti oman pihagrillin vai tutkia helpompia vaihtoehtoja? Mikä olisikaan parempi tapa viettää yhteistä aikaa perheen ja ystävien kanssa kuin terassilla vietetty herkutteluhetki? Ota grilli esiin, kokkaa pihvit tai valmista kauden vihannekset mehukkaiksi grillin lämmössä. Miltä kuulostaisi savukala? Ota savustin avuksi! Sujauta kala sähkösavustimeen tai savustuslaatikkoon ja anna ihanan kesäisen tuoksun levitä puutarhaasi. Toteuta maistuvimmat reseptit omalla pihallasi sinisen taivaan alla.

Suomen suurin grillikauppa

K-Raudan valikoimasta löytyy sopiva grilli jokaiseen kotiin. Valikoimamme kattaa kaikenlaiset grillit niin edullisista pallogrilleistä ylellisiin, ammattikäyttöön sopiviin kaasugrilleihin. Tuottaako grillin puhdistaminen päänvaivaa? Grillaustarvikkeista löydät niin grilliharjat kuin kaapimet grillien asianmukaiseen hoitoon. Muista myös grillihiilet, briketit, sytykkeet ja nestekaasu!

Tilaa grillit, savustimet ja tarvikkeet netistä tai käy tutustumassa laajaan grillivalikoimaan myymälöissämme. Grillivalikoimastamme löydät parhaat grillimerkit. Cello, Weber, Muurikka, Napoleon ja Kotakeittiö tekevät hetkessä grillaamisesta uuden lempiharrastuksesi.

Tiesitkö, että huollat grillit ja savustimet helposti K-Raudan ohjeiden avulla? Lue lisää grillin puhdistuksesta ja huollosta verkkosivuiltamme.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Walley
  • MobilePay
  • Nordean e-maksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Visa
  • Mastercard
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Walley
  • MobilePay
  • Nordean e-maksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Visa
  • Mastercard
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa