Siirry sisältöön
Info

Tarkista ostohistoriasi ja saat 5% edun seuraavasta tilauksestasi. Etu on voimassa 21.9.-30.9.2026. Lue lisää ja kirjaudu.

Info

Tarkista ostohistoriasi ja saat 5% edun seuraavasta tilauksestasi. Etu on voimassa 21.9.-30.9.2026. Lue lisää ja kirjaudu.

  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Rauta banner 1
K-Rauta banner 2

Tervetuloa Suomen suurimpaan grillikauppaan!

Mikä olisi sen mukavampaa kuin laittaa grilli kuumenemaan ja nauttia grilliherkuista. Meiltä K-Raudasta löydät juuri sopivan grillin, olitpa sitten grillaamassa terassilla, pihalla tai parvekkeella. Tutustu K-Raudan valtavaan grillivalikoimaan ja löydä paras grilli juuri sinulle.

Vinkit grillikauteen

Tutustu valikoimaamme

Sähkögrillit

Arrow Line

Savustimet

Arrow Line

Grillaustarvikkeet

Arrow Line

Kaasugrillit

Arrow Line

Hiiligrillit

Arrow Line

Parilagrillit

Arrow Line

Sähkögrillit

Arrow Line

Savustimet

Arrow Line

Grillaustarvikkeet

Arrow Line

Kaasugrillit

Arrow Line

Hiiligrillit

Arrow Line

Parilagrillit

Arrow Line
Piha

Grillit ja savustimet

Näytetään 1841 tuotetta

ArrowPiha

  • Grillit ja savustimet
    • Grillaustarvikkeet
    • Grillien varaosat
    • Grillin suojapeitteet
    • Grillipöydät ja grillijalustat
    • Hiiligrillit
    • Kaasugrillit
    • Kaasupullot ja nestekaasut
    • Kotagrillit
    • Muurinpohjapannut ja kaasupolttimet
    • Parilagrillit
    • Pellettigrillit
    • Pihagrillit ja ulkotulisijat
    • Pizzauunit
    • Pizzatarvikkeet
    • Pöytägrillit ja retkigrillit
    • Savustimet ja savustuspöntöt
    • Sähkögrillit
  • Kastelu
  • Kiinteistötarvikkeet
  • Pihan talvikunnossapito
  • Piharakentaminen
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet ja terassikalusteet
  • Puutarhakoneet
  • Puutarhatyökalut
  • Ulkoaltaat
  • Vapaa-aika

Suodattimet

€
€

Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm

Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm
Kuva tuotteesta

Hiiligrilli Weber Original Kettle 47cm

129€/kpl 129 € / kpl

Lue lisää

Pellettigrilli Weber Smoque 500

Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Pellettigrilli Weber Smoque 500
Kuva tuotteesta

Pellettigrilli Weber Smoque 500

799€/kpl 799 € / kpl

Lue lisää

Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro

Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro
Kuva tuotteesta

Hiiligrilli Kamado Sumo Signature Pro

1795€/kpl 1 795 € / kpl

Lue lisää

Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm

Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm
Kuva tuotteesta

Premium-Parila Weber Slate GPD 76cm

999€/kpl 999 € / kpl

Lue lisää

Tiputusastiat Weber XL 6454

Tiputusastiat Weber XL 6454
Tiputusastiat Weber XL 6454
Tiputusastiat Weber XL 6454
Tiputusastiat Weber XL 6454
Tiputusastiat Weber XL 6454
Tiputusastiat Weber XL 6454
Kuva tuotteesta

Tiputusastiat Weber XL 6454

9,95€/kpl 9,95 € / kpl

Lue lisää

Rasvapellin suoja Traeger Pro 780 5kpl

Rasvapellin suoja Traeger Pro 780 5kpl
Rasvapellin suoja Traeger Pro 780 5kpl
Rasvapellin suoja Traeger Pro 780 5kpl
Rasvapellin suoja Traeger Pro 780 5kpl
Kuva tuotteesta

Rasvapellin suoja Traeger Pro 780 5kpl

16,95€/pkt 16,95 € / pkt

3,39€/kpl 3,39 € / kpl

Lue lisää

Pikalämpömittari Weber

Pikalämpömittari Weber
Pikalämpömittari Weber
Pikalämpömittari Weber
Pikalämpömittari Weber
Kuva tuotteesta

Pikalämpömittari Weber

22,95€/kpl 22,95 € / kpl

Lue lisää

Pihagrilli Kotka 2

Pihagrilli Kotka 2
Pihagrilli Kotka 2
Pihagrilli Kotka 2
Pihagrilli Kotka 2
Pihagrilli Kotka 2
Kuva tuotteesta

Pihagrilli Kotka 2

795€/kpl 795 € / kpl

Lue lisää

Hiiligrilli Weber Performer 57cm

Hiiligrilli Weber Performer 57cm
Hiiligrilli Weber Performer 57cm
Hiiligrilli Weber Performer 57cm
Hiiligrilli Weber Performer 57cm
Hiiligrilli Weber Performer 57cm
Hiiligrilli Weber Performer 57cm
Kuva tuotteesta

Hiiligrilli Weber Performer 57cm

499€/kpl 499 € / kpl

Lue lisää

Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS

Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS
Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS
Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS
Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS
Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS
Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS
Kuva tuotteesta

Pizzakivi Weber Crafted lasitettu GBS

69,90€/kpl 69,90 € / kpl

Lue lisää

Etuhylly Traeger P.A.L. XL

Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Etuhylly Traeger P.A.L. XL
Kuva tuotteesta

Etuhylly Traeger P.A.L. XL

185€/kpl 185 € / kpl

Lue lisää

Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621

Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621
Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621
Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621
Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621
Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621
Kuva tuotteesta

Polttimensuojus Weber genesis (2011-) 7621

84,90€/kpl 84,90 € / kpl

Lue lisää

Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl

Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl
Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl
Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl
Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl
Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl
Kuva tuotteesta

Rasva-&tuhkakuppi Traeger 5kpl

20,95€/pkt 20,95 € / pkt

4,19€/kpl 4,19 € / kpl

Lue lisää

Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin

Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin
Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin
Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin
Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin
Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin
Kuva tuotteesta

Valurautaritilä Cello Paladin 3 kaasugrilliin

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs

Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs
Kuva tuotteesta

Kaasupoltin Muurikka 58 LL, musta, teräs

249€/kpl 249 € / kpl

Lue lisää

Keittotaso Muurikka nuotiopannuille

Keittotaso Muurikka nuotiopannuille
Keittotaso Muurikka nuotiopannuille
Keittotaso Muurikka nuotiopannuille
Keittotaso Muurikka nuotiopannuille
Keittotaso Muurikka nuotiopannuille
Kuva tuotteesta

Keittotaso Muurikka nuotiopannuille

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Pizzalapio Ooni Turning Peel

Pizzalapio Ooni Turning Peel
Pizzalapio Ooni Turning Peel
Pizzalapio Ooni Turning Peel
Pizzalapio Ooni Turning Peel
Pizzalapio Ooni Turning Peel
Pizzalapio Ooni Turning Peel
Kuva tuotteesta

Pizzalapio Ooni Turning Peel

54,90€/kpl 54,90 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta

Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta
Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta
Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta
Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta
Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta
Kuva tuotteesta

Suojapeite Cello M 129x45x91cm musta

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564

Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564
Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564
Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564
Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564
Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564
Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564
Kuva tuotteesta

Paistoritilä Weber Q 2000/200-sarja 6564

34,95€/kpl 34,95 € / kpl

Lue lisää

Piippusytytin Weber pieni 7447

Piippusytytin Weber pieni 7447
Piippusytytin Weber pieni 7447
Piippusytytin Weber pieni 7447
Piippusytytin Weber pieni 7447
Piippusytytin Weber pieni 7447
Piippusytytin Weber pieni 7447
Piippusytytin Weber pieni 7447
Kuva tuotteesta

Piippusytytin Weber pieni 7447

19,95€/kpl 19,95 € / kpl

Lue lisää

Hiiligrilli Big Green Egg M

Hiiligrilli Big Green Egg M
Hiiligrilli Big Green Egg M
Hiiligrilli Big Green Egg M
Hiiligrilli Big Green Egg M
Hiiligrilli Big Green Egg M
Hiiligrilli Big Green Egg M
Kuva tuotteesta

Hiiligrilli Big Green Egg M

1425€/kpl 1 425 € / kpl

Lue lisää

Suojapeite Ooni Modular large pöydälle

Suojapeite Ooni Modular large pöydälle
Suojapeite Ooni Modular large pöydälle
Suojapeite Ooni Modular large pöydälle
Suojapeite Ooni Modular large pöydälle
Suojapeite Ooni Modular large pöydälle
Kuva tuotteesta

Suojapeite Ooni Modular large pöydälle

99€/kpl 99 € / kpl

Lue lisää

Pizzalasta Weber

Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Pizzalasta Weber
Kuva tuotteesta

Pizzalasta Weber

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Grillausritilä Cello Kamado 15

Grillausritilä Cello Kamado 15
Grillausritilä Cello Kamado 15
Grillausritilä Cello Kamado 15
Grillausritilä Cello Kamado 15
Kuva tuotteesta

Grillausritilä Cello Kamado 15

24,95€/kpl 24,95 € / kpl

Lue lisää

Suoja-astia Muurikka sähkögrilliin 5kpl

Suoja-astia Muurikka sähkögrilliin 5kpl
Suoja-astia Muurikka sähkögrilliin 5kpl
Suoja-astia Muurikka sähkögrilliin 5kpl
Suoja-astia Muurikka sähkögrilliin 5kpl
Kuva tuotteesta

Suoja-astia Muurikka sähkögrilliin 5kpl

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää

Briketti Pitmaster kookos cococha hexagonal 10kg

Kuva tuotteesta

Briketti Pitmaster kookos cococha hexagonal 10kg

55,90€/kpl 55,90 € / kpl

5,59€/kg 5,59 € / kg

Lue lisää

Pizzakivi Ooni Koda 16

Pizzakivi Ooni Koda 16
Pizzakivi Ooni Koda 16
Pizzakivi Ooni Koda 16
Pizzakivi Ooni Koda 16
Pizzakivi Ooni Koda 16
Kuva tuotteesta

Pizzakivi Ooni Koda 16

49,95€/kpl 49,95 € / kpl

Lue lisää

Varrassetti Weber 4kpl 7618

Varrassetti Weber 4kpl 7618
Varrassetti Weber 4kpl 7618
Varrassetti Weber 4kpl 7618
Varrassetti Weber 4kpl 7618
Varrassetti Weber 4kpl 7618
Kuva tuotteesta

Varrassetti Weber 4kpl 7618

29,95€/kpl 29,95 € / kpl

Lue lisää

Grillivalaisin Weber

Grillivalaisin Weber
Grillivalaisin Weber
Grillivalaisin Weber
Grillivalaisin Weber
Grillivalaisin Weber
Grillivalaisin Weber
Grillivalaisin Weber
Kuva tuotteesta

Grillivalaisin Weber

59,90€/kpl 59,90 € / kpl

Lue lisää

Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin

Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin
Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin
Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin
Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin
Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin
Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin
Kuva tuotteesta

Valurautaparila Cello Cabin 6i kaasugrilliin

54,95€/kpl 54,95 € / kpl

Lue lisää

Grillipihdit Weber Precicsion

Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Grillipihdit Weber Precicsion
Kuva tuotteesta

Grillipihdit Weber Precicsion

34,95€/kpl 34,95 € / kpl

Lue lisää

Sytykepalat Lucifer Flamgo 24 kpl

Sytykepalat Lucifer Flamgo 24 kpl
Sytykepalat Lucifer Flamgo 24 kpl
Sytykepalat Lucifer Flamgo 24 kpl
Sytykepalat Lucifer Flamgo 24 kpl
Kuva tuotteesta

Sytykepalat Lucifer Flamgo 24 kpl

4€/kpl 4 € / kpl

Lue lisää

Pizzalapio Muurikka rei'itetty

Kuva tuotteesta

Pizzalapio Muurikka rei'itetty

39,95€/kpl 39,95 € / kpl

Lue lisää

Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs

Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs
Kuva tuotteesta

Kaasupoltin Muurikka 78 LL musta teräs

269€/kpl 269 € / kpl

Lue lisää

Lohkomuurigrilli Lakka Kipinä harmaa

Kuva tuotteesta

Lohkomuurigrilli Lakka Kipinä harmaa

249€/kpl 249 € / kpl

Lue lisää

Risukeitin Muurikka

Risukeitin Muurikka
Risukeitin Muurikka
Risukeitin Muurikka
Risukeitin Muurikka
Risukeitin Muurikka
Risukeitin Muurikka
Kuva tuotteesta

Risukeitin Muurikka

34,95€/kpl 34,95 € / kpl

Lue lisää

Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6

Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6
Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6
Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6
Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6
Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6
Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6
Kuva tuotteesta

Hiiligrilli Weber Summit Kamado E6

1499€/kpl 1 499 € / kpl

Lue lisää

Ulkokeittiö Cozze yhdellä ovella

Kuva tuotteesta

Ulkokeittiö Cozze yhdellä ovella

319€/kpl 319 € / kpl

Lue lisää

Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone

Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone
Kuva tuotteesta

Rasvakupit 10-pack takaosaan Blackstone

14,95€/pkt 14,95 € / pkt

1,49€/kpl 1,49 € / kpl

Lue lisää

Rasvapellin suoja Traeger Ranger 5kpl

Rasvapellin suoja Traeger Ranger 5kpl
Rasvapellin suoja Traeger Ranger 5kpl
Rasvapellin suoja Traeger Ranger 5kpl
Rasvapellin suoja Traeger Ranger 5kpl
Kuva tuotteesta

Rasvapellin suoja Traeger Ranger 5kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

1,99€/kpl 1,99 € / kpl

Lue lisää

Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416

Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416
Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416
Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416
Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416
Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416
Kuva tuotteesta

Tiputusastia Weber iso alumiinia 6416

11,95€/kpl 11,95 € / kpl

Lue lisää

Valurataupata Espegard kannella 4l

Valurataupata Espegard kannella 4l
Valurataupata Espegard kannella 4l
Valurataupata Espegard kannella 4l
Valurataupata Espegard kannella 4l
Valurataupata Espegard kannella 4l
Valurataupata Espegard kannella 4l
Kuva tuotteesta

Valurataupata Espegard kannella 4l

82,90€/kpl 82,90 € / kpl

Lue lisää

Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm

Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm
Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm
Kuva tuotteesta

Hiiligrilli Weber Original Kettle 57cm

179€/kpl 179 € / kpl

Lue lisää

Ulkotulisija Espegard Brasa 50cm rst, puhtaasti palava

Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Ulkotulisija Espegard  Brasa 50cm rst, puhtaasti palava
Kuva tuotteesta

Ulkotulisija Espegard Brasa 50cm rst, puhtaasti palava

279€/kpl 279 € / kpl

Lue lisää

Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli

Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli
Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli
Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli
Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli
Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli
Kuva tuotteesta

Valurautaparila 30,5x41,5cm Cello yleismalli

44,95€/kpl 44,95 € / kpl

Lue lisää

Vaihtopohja Kotakeittiö 100 perinteinen kotakeittiöön

Kuva tuotteesta

Vaihtopohja Kotakeittiö 100 perinteinen kotakeittiöön

239€/kpl 239 € / kpl

Lue lisää

Piippusytytin Weber iso 7416

Piippusytytin Weber iso 7416
Piippusytytin Weber iso 7416
Piippusytytin Weber iso 7416
Piippusytytin Weber iso 7416
Piippusytytin Weber iso 7416
Piippusytytin Weber iso 7416
Piippusytytin Weber iso 7416
Kuva tuotteesta

Piippusytytin Weber iso 7416

24,95€/kpl 24,95 € / kpl

Lue lisää

Pellettigrilli Weber Searwood XL 600

Pellettigrilli Weber Searwood XL 600
Pellettigrilli Weber Searwood XL 600
Pellettigrilli Weber Searwood XL 600
Pellettigrilli Weber Searwood XL 600
Pellettigrilli Weber Searwood XL 600
Pellettigrilli Weber Searwood XL 600
Kuva tuotteesta

Pellettigrilli Weber Searwood XL 600

1499€/kpl 1 499 € / kpl

Lue lisää
Näytetään tuotteet: 241 - 288 (yht. 1841)
1...45678 / 39

Grilli kuumaksi ja herkuttelemaan!

K-Raudan upea, laaja grillivalikoima on rakennettu asiakkaiden tarpeiden pohjalta. Meiltä saat kaiken tarvitsemasi täydelliseen grilli-iltaan. Hiiligrillit, pallogrillit, pizzauunit, keraamiset Kamado-grillit, sähkögrillit, kaasugrillit, savustimet ja grillaustarvikkeet; kaikki ovat kätesi ulottuvilla.

Ooni-pizzauuni K-Raudasta

Huippusuosioon nousseet Ooni-pizzauunit mahdollistavat aidon italialaisen pizzan valmistamisen kotonasi. Pizzauuni on saatavana sähkö- tai hiilikäyttöisenä versiona, joten pizzanvalmistus onnistuu sekä ulko- että sisätiloissa! Ooni-tuotevalikoimaan pääset tutustumaan täältä.

Haluatko rakentaa alusta asti oman pihagrillin vai tutkia helpompia vaihtoehtoja? Mikä olisikaan parempi tapa viettää yhteistä aikaa perheen ja ystävien kanssa kuin terassilla vietetty herkutteluhetki? Ota grilli esiin, kokkaa pihvit tai valmista kauden vihannekset mehukkaiksi grillin lämmössä. Miltä kuulostaisi savukala? Ota savustin avuksi! Sujauta kala sähkösavustimeen tai savustuslaatikkoon ja anna ihanan kesäisen tuoksun levitä puutarhaasi. Toteuta maistuvimmat reseptit omalla pihallasi sinisen taivaan alla.

Suomen suurin grillikauppa

K-Raudan valikoimasta löytyy sopiva grilli jokaiseen kotiin. Valikoimamme kattaa kaikenlaiset grillit niin edullisista pallogrilleistä ylellisiin, ammattikäyttöön sopiviin kaasugrilleihin. Tuottaako grillin puhdistaminen päänvaivaa? Grillaustarvikkeista löydät niin grilliharjat kuin kaapimet grillien asianmukaiseen hoitoon. Muista myös grillihiilet, briketit, sytykkeet ja nestekaasu!

Tilaa grillit, savustimet ja tarvikkeet netistä tai käy tutustumassa laajaan grillivalikoimaan myymälöissämme. Grillivalikoimastamme löydät parhaat grillimerkit. Cello, Weber, Muurikka, Napoleon ja Kotakeittiö tekevät hetkessä grillaamisesta uuden lempiharrastuksesi.

Tiesitkö, että huollat grillit ja savustimet helposti K-Raudan ohjeiden avulla? Lue lisää grillin puhdistuksesta ja huollosta verkkosivuiltamme.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Aktian verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Mastercard
  • Visa
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Walley
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • MobilePay
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • Mastercard
  • Visa
  • POP Pankin verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • K-Raudan remppatili
  • Walley
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa